Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie krikštynas

krikstyti gali tik kriksto mama drinks_cheers.gif
kriksto tetis jei norite gali buti ir kunigas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2012 01 16, 15:59)
kiek zinau ,tai tikrai negalima



Sveikos mamos ir busimos kriksto mamos,


Jungiuosi ir as prie Jusu diskusiju. Man siemet, tikraja ta zodzio prasme, krikstynu metas:)
Del krikstomamu. Tai viena moteris gali buti mama, o kita liudininke. Taip pat gali buti net kelios poros kriksto tevu, vieni -tevai, o kiti liudininkai. Panasiai kaip vestuvese. Esu maciusi, kad kudiki krikstija kelios poros. Gal taip ir smagiau:)



Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2012 01 16, 14:51)
sveiki, o gal zinot, ar gali krikstateviais buti dvi moterys? arba viena moteris?  g.gif  kazkaip nelabai turim ka pakviesti buti krikstateviu, man tai atrodo per daug atsakingas vaikdmuo, kad kviesti bele ka, bile kad butu, jau geriau is vis nereikia, tik vat neaisku ar galima sitaip  g.gif gal kas susiduret? g.gif

Viena moteris tikrai gali,turiu aplinkoi pvz 4u.gif
Atsakyti
Mamos turiu praktini klausimeli, pries kiek laiko pradejote ruostis krikstynoms?
Gal galite pasidalinti savo patirtimi jau krikstijusios.
Krikstynos ne vestuves, bet kai imi viska organizuoti ima panaseti i jas:)
Taigi pries kiek laiko, Jusu manymu, protinga butu imti viska organizuoti, kad nereiktu per galva verstis. Suprantu, kad tai individualu, bet visi butu idomu suzinoti Jusu nuomone.

Taip pat turiu kl., pries kiek laiko apsilankote pas kuniga susitart del kristo? Ar uztenka pries kelis menesius, ar kaip vestuvems reik daug anksciau vieta rezervuotis:)






Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2012 01 20, 15:36)
Mamos turiu praktini klausimeli, pries kiek laiko pradejote ruostis krikstynoms?
Gal galite pasidalinti savo patirtimi jau krikstijusios.
Krikstynos ne vestuves, bet kai imi viska organizuoti ima panaseti i jas:)
Taigi pries kiek laiko, Jusu manymu, protinga butu imti viska organizuoti, kad nereiktu per galva verstis. Suprantu, kad tai individualu, bet visi butu idomu suzinoti Jusu nuomone.

Taip pat turiu kl., pries kiek laiko apsilankote pas kuniga susitart del kristo? Ar uztenka pries kelis menesius, ar kaip vestuvems reik daug anksciau vieta rezervuotis:)

AS kai ka pradejau ruostis jau pries pusmeti.pvz po truputi gaminausi krikstynu laikrastuka 4u.gif
o seip kadangi krikstynu svente darem namuose,tai nieko niekur uzsakineti nereikejo,per menesiuka pilnai susiruosem smile.gif
krikstynas pas kuniga uzsakem kazkur pries pusantro menesio,kadangi baznycia ne mieste,dideliu eiliu pas kuniga nebuvo,nors laika teko derinti...uzsiprasem vienu laiku,pries pat krikstynas paskambino kunigas,perrase kita laika smile.gif
bet seip tikrai labai individualu ir su krikstynoms buvo tikrai daug maziau lakstymo,organizavimo nei su vestuvem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2012 01 23, 15:01)
AS kai ka pradejau ruostis jau pries pusmeti.pvz po truputi gaminausi krikstynu laikrastuka 4u.gif
o seip kadangi krikstynu svente darem namuose,tai nieko niekur uzsakineti nereikejo,per menesiuka pilnai susiruosem smile.gif
krikstynas pas kuniga uzsakem kazkur pries pusantro menesio,kadangi baznycia ne mieste,dideliu eiliu pas kuniga nebuvo,nors laika teko derinti...uzsiprasem vienu laiku,pries pat krikstynas paskambino kunigas,perrase kita laika smile.gif
bet seip tikrai labai individualu ir su krikstynoms buvo tikrai daug maziau lakstymo,organizavimo nei su vestuvem smile.gif



Dekoju uz atsakyma smile.gif Truputeli nuraminot.

Atsakyti
Sveikos mielos mamytes, as turiu klausima kuris sukasi man galvoje ir neapsisprendziu... Truputuka issamiau, kadangi esu mama tikrai visos temeles neperskaiciau uzimtuma mamyciu jus suprantat wink.gif, bet noriu supratimo ir patarimo. Arteja vasara buvau apsisprendus kaip ir daryti krikstynas savo sunaus ir tuopaciu savo brolio dukrytei tapti kriksto teveleis, bet ar ne chaosas gaunasi, kaip suderinti svente kruvoje atskiri sveciai, atskiri dalyvei zaidime...?! Kaip jus manote? Ar vistik geriau daryti atskirai? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete londoniete @ 2012 01 24, 20:42)
Sveikos mielos mamytes, as turiu klausima kuris sukasi man galvoje ir neapsisprendziu... Truputuka issamiau, kadangi esu mama tikrai visos temeles neperskaiciau uzimtuma mamyciu jus suprantat wink.gif, bet noriu supratimo ir patarimo. Arteja vasara buvau apsisprendus kaip ir daryti krikstynas savo sunaus ir tuopaciu savo brolio dukrytei tapti kriksto teveleis, bet ar ne chaosas gaunasi, kaip suderinti svente kruvoje atskiri sveciai, atskiri dalyvei zaidime...?! Kaip jus manote? Ar vistik geriau daryti atskirai?  g.gif  rolleyes.gif

as jusu vietoje daryciau atskirai, nes bus chaosas, doh.gif jus negaliesit tinkamai skirt demesi savo vaikui jo sventeje,o ir tinkamai atlikti pareigas kaip krikstomama.
man sesuo irgi siule daryt krikstynas kartu su jos vaiku pirmaja komunija, tai mes nesutikom schmoll.gif ,krikstysim po menesio nuo jos sventes.tik tam kad tinkamai butu skirtas demesis vaikams ju sventeje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguska @ 2012 01 25, 20:15)
as jusu vietoje daryciau atskirai, nes bus chaosas, doh.gif  jus negaliesit tinkamai skirt demesi savo vaikui jo sventeje,o ir tinkamai atlikti pareigas kaip krikstomama.
man sesuo irgi siule daryt krikstynas kartu su jos vaiku pirmaja komunija, tai mes nesutikom schmoll.gif ,krikstysim po menesio nuo jos sventes.tik tam kad tinkamai butu skirtas demesis vaikams ju sventeje 4u.gif


Manau, kad esi teisi, kuo toliau mastau daryti viska atskirai, nes svente nesijaus, bus chaosas. Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2012 01 20, 01:06)
Viena moteris tikrai gali,turiu aplinkoi pvz  4u.gif



Jo jo viena moteris tikrai gali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2012 01 20, 16:36)
Mamos turiu praktini klausimeli, pries kiek laiko pradejote ruostis krikstynoms?


Žiūrint kokią švent planujate ir kiek jums laiko gali tam prireikti smile.gif jei kukli šventė, tai ir mėnesio pakanka. O šiaip tai ir trijų mėnesių gana.

QUOTE(brunete londoniete @ 2012 01 24, 20:42)
Sveikos mielos mamytes, as turiu klausima kuris sukasi man galvoje ir neapsisprendziu...


Mano galva irgi nereikėtų suplakt į vieną. Kai vienos šeimos kažkokios šventės derinamos tai dar dar, bet skirtingų... nelabai kažkaip...
Atsakyti
QUOTE(brunete londoniete @ 2012 01 24, 18:42)
Sveikos mielos mamytes, as turiu klausima kuris sukasi man galvoje ir neapsisprendziu... Truputuka issamiau, kadangi esu mama tikrai visos temeles neperskaiciau uzimtuma mamyciu jus suprantat wink.gif, bet noriu supratimo ir patarimo. Arteja vasara buvau apsisprendus kaip ir daryti krikstynas savo sunaus ir tuopaciu savo brolio dukrytei tapti kriksto teveleis, bet ar ne chaosas gaunasi, kaip suderinti svente kruvoje atskiri sveciai, atskiri dalyvei zaidime...?! Kaip jus manote? Ar vistik geriau daryti atskirai?  g.gif  rolleyes.gif


jeigu svečiai grynai tie patys, tai galima ir kartu. bet jeigu bus skirtingų svečių - nedarykit kartu schmoll.gif ir jums, ir tiems svečiams nepatogumas.
Atsakyti