Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie krikštynas

gal žinote kas Klaipėdoje kepa skanius ir gražius tortus krikštynoms? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti kokia savaites diena renkates krikstynoms? Zinoma idealiausia butu sestadienis, bet pastebejau, kad vasara rasti laisva sestadieni, kuomet ir baznycia laisva, fotografai ir visa kita laisva butu beveik nerealu, o paprastom dienom, bijau, kad man puse sveciu nesusirinks, nes vistik darbo dienos... verysad.gif O kaip sekmadienis? Gal kuri esate krikstyje sekmadieniais, kaip si deinele sveciams, baznyciai ir kitiems?
Atsakyti
normaliai sekmadienis smile.gif bažnyčia ir kavinės veikia, kiti - jei tikri draugai, artimieji - problemų nesudarys bet kuri savaitės diena.
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2012 02 09, 18:42)
Sveikutes, norejau paklausti kokia savaites diena renkates krikstynoms? Zinoma idealiausia butu sestadienis, bet pastebejau, kad vasara rasti laisva sestadieni, kuomet ir baznycia laisva, fotografai ir visa kita laisva butu beveik nerealu, o paprastom dienom, bijau, kad man puse sveciu nesusirinks, nes vistik darbo dienos...  verysad.gif  O kaip sekmadienis? Gal kuri esate krikstyje sekmadieniais, kaip si deinele sveciams, baznyciai ir kitiems?



Na, mes pasirinkome sestadieni, bet siaip tai svarsciau ir del sekmadienio. Nes sekmadienis, tai man labai tinkama diena krikstui atrodo, nes sventadienis. Esu buvus krikstynose sekmadieni, tai man kaip sveciui labai patiko, jog gavosi laisvas sestadienis . Visi juk norime po darbo pailseti.
Minusas, kad sekmadieni svente reiks uzbaigt greiciau -visiems dirbantiems juk i darbus. Nors is kitos puses gal ir pliusas, juk ir taip su mazyliais iki ryto nesvesime 4u.gif Tad mes nors ir darysim sestadieni, bet svente galvojame uzbaigt kokia 23.00.
O del kaviniu, sodybu ir kt. Tai manau, kad daugelis kaviniu, sodybu buna isnuomuotos 2 dienom, tad jei jau sestadienis vestuvemis uzimtas, tai ir sekmadienis.
O del fotografu, tai po ilgos darbo dienos - sestadieni, gali sekmadieni ir nenoreti atvykti, nes buna pavarge. Nors aisku, juk ne uz dyka g.gif
Tai va tokie, mano nuomone, sventimo sekmadieni pliusai ir minusai.






Atsakyti

O man tai iskilo toks klausimas. Ka daryti su mazaisiais sventes sveciais? Pas mus krikstynose dalyvaus apie 15 vaiku (nuo 6 men. iki 5 metų) amžiaus. Tad dabar susimasciau, o kokia gi jiems programa sugalvojus? Gal, kuri jau turite patirties, kaip galima butu uzimti mazuosius? Na, nesinori, kad mamos pastoviai paskui savo mazylius lakstytu blush2.gif Noriu, kad visi ta diena galetu atsipalaiduoti.
Kadangi musu vaises planuoja buti lauke, tai erdve pasidukimui gana didele. Tai, vat galvoju, ka cia sumascius.
Guodzia tai, kad sodyboje yra zaidimu aikstele: smelio deze, supynes, karstykles. Tai vat galvoju, kad gal kokiu dekiu paimsiu ant zolytes patiest mazesniems, na ir ,zinoma, kruva zaislu, o didesniems galvoju, gal ka isnuomoti: kokia pripuciama ciuozykla, na tokios kaip buna prie juros ar atrakcionu, nes vietos kur statyt tai yra. Manau, kad toks daiktas turetu, kuri laika veiksmingai tapti traukos centru.
O kaip Jus galvojate uzimti savo mazesnius svecius? Gal kokia specialia zaidimu programa ruosiat?
Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2012 02 09, 22:04)
O man tai iskilo toks klausimas. Ka daryti su mazaisiais sventes sveciais? Pas mus krikstynose dalyvaus apie 15 vaiku (nuo 6 men. iki 5 metų) amžiaus. Tad dabar susimasciau, o kokia gi jiems programa sugalvojus? Gal, kuri jau turite patirties, kaip galima butu uzimti mazuosius? Na, nesinori, kad mamos pastoviai paskui savo mazylius lakstytu blush2.gif Noriu, kad visi ta diena galetu atsipalaiduoti.
Kadangi musu vaises planuoja buti lauke, tai erdve pasidukimui gana didele. Tai, vat galvoju, ka cia sumascius.
Guodzia tai, kad sodyboje yra zaidimu aikstele: smelio deze, supynes, karstykles. Tai vat galvoju, kad gal kokiu dekiu paimsiu ant zolytes patiest mazesniems, na ir ,zinoma, kruva zaislu, o didesniems galvoju, gal ka isnuomoti: kokia pripuciama ciuozykla, na tokios kaip buna prie juros ar atrakcionu, nes vietos kur statyt tai yra. Manau, kad toks daiktas turetu, kuri laika veiksmingai tapti traukos centru.
O kaip Jus galvojate uzimti savo mazesnius svecius? Gal kokia specialia zaidimu programa ruosiat?


na, jeigu us ne tik mažųjų mamos, bet ir tėčiai - pasidalins priežiūra. galite tuos ,uilo burbulų meistrus pasisamdyti - būtų atrakcija visiems. pvz., mes specialios programos neruošiame, bus ir taip veiklos vaikams kieme - kamuoliai, supynės, tėčiai, močiutės biggrin.gif tiesiog gal nereikia iš karto skirstyti - čia suaugęs, čia vaikas, o visiems drauge šventę švęsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2012 02 09, 22:04)
O man tai iskilo toks klausimas. Ka daryti su mazaisiais sventes sveciais? Pas mus krikstynose dalyvaus apie 15 vaiku (nuo 6 men. iki 5 metų) amžiaus. Tad dabar susimasciau, o kokia gi jiems programa sugalvojus? Gal, kuri jau turite patirties, kaip galima butu uzimti mazuosius? Na, nesinori, kad mamos pastoviai paskui savo mazylius lakstytu blush2.gif Noriu, kad visi ta diena galetu atsipalaiduoti.
Kadangi musu vaises planuoja buti lauke, tai erdve pasidukimui gana didele. Tai, vat galvoju, ka cia sumascius.
Guodzia tai, kad sodyboje yra zaidimu aikstele: smelio deze, supynes, karstykles. Tai vat galvoju, kad gal kokiu dekiu paimsiu ant zolytes patiest mazesniems, na ir ,zinoma, kruva zaislu, o didesniems galvoju, gal ka isnuomoti: kokia pripuciama ciuozykla, na tokios kaip buna prie juros ar atrakcionu, nes vietos kur statyt tai yra. Manau, kad toks daiktas turetu, kuri laika veiksmingai tapti traukos centru.
O kaip Jus galvojate uzimti savo mazesnius svecius? Gal kokia specialia zaidimu programa ruosiat?

pas mus per krikstynas irgi bus vaiku, mastau issinuomot pripuciama batuta, kaina apie 100 - 150 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra0198 @ 2012 02 10, 13:47)
pas mus per krikstynas irgi bus vaiku, mastau issinuomot pripuciama batuta, kaina apie 100 - 150  smile.gif



Aciu, mamos, uz pamastymus ir pasiulymus. Del batuto as taip pat galvoju 4u.gif
Atsakyti
pas mus irgi bus 16 vaikuciu,bet mes neturim galimybes but lauke,nes restoranas prie gatves.as irgi pradejau galvoti kuo cia butu galima uzimt vaikus kad jiems butu linksma g.gif
gal kas padetu,ka butu galima sugalvot.
Atsakyti
Sveikutes.
O sakykit, ar reikia pries kriksta kokius kursus teveliams ar/ir kriksto teveliams lankyti. Nu panasiai kaip pries baznytine santuoka?
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2012 02 22, 14:14)
Sveikutes.
O sakykit, ar reikia pries kriksta kokius kursus teveliams ar/ir kriksto teveliams lankyti. Nu panasiai kaip pries baznytine santuoka?

ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2012 02 22, 15:14)
Sveikutes.
O sakykit, ar reikia pries kriksta kokius kursus teveliams ar/ir kriksto teveliams lankyti. Nu panasiai kaip pries baznytine santuoka?

man rodos cia nuo parapijos priklauso,mes kai pirma krikstijom tai bvom viena diena,kai buvau kriksto mama tai nereikejo tik tevams,kita karta is vis niekam nereikejo. cia nuo kunigo priklauso
Atsakyti