Įkraunama...
Įkraunama...

Morengai

aš ir neseniai apturėjau džiaugsmą gaminti morengus biggrin.gif kadangi dariau pagal seną močiutės receptų knygą, kurioje nurodyta juos kepti nekarštoje krosnyje, tai maniškiai gavosi parudavę ir viduje šiek tiek tamprūs, bet vistiek labai skanūs thumbup.gif reiks bandyti daryti vėl, tik šį kartą žinosiu, kad džiovinti reikia juos ax.gif
Atsakyti

Va koki MORENGIUKAI gaunasi pas mane blush2.gif blush2.gif blush2.gif ( trapus , sausuciai ) , balti - migdolu skonio
geltoni - abrikosiniai
zali - obuoliu skonio

nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif


user posted image
Atsakyti
O siti - juoduju serbentu skonio nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif


user posted image
Atsakyti
Eik tu sau, cipciuk. Na ir sugebi šitaip gražiai padaryti. Kokios spalvos smile.gif Kokie grožiai smile.gif O ir skonis turbūt puikus. O tu įdėjusi čia savo morengų receptą? Jei taip, einu ieškoti jo. Beje, kaip tuos skonius padarai? Sulčių įpili?
Atsakyti
OJ ne labuska schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , as turiu visokiu skoniu kvapu esencijos ,o skonis liuks ,greitai sunaikinami hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif , jie pas mane saldziaruksciai tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Papildyta:
IESKOK mano beze recepta ,nesenai idejau ,lygtai temoje " kaip papuosti savo tortus ......." smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 05, 11:36)
OJ ne labuska schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif , as turiu visokiu skoniu kvapu esencijos ,o skonis liuks ,greitai sunaikinami hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif , jie pas mane saldziaruksciai tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif




O kur būna pirkti tos esencijos? Negi čia ta, kur buteliukuose buna kur maždaug po du lt vienas? Bet aš ten mačiau tik vanilės, romo ir migdolų aromato. Būna ir kitokių?
Atsakyti
Labai tave nuliudinsiu ,tokiu kvapu pirkti nebuna schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Turiu draugia ,ji kai kur dirba - is ten man ir sukombinuoja ( turiu ir zemuoginiu, bananiniu, kokosiniu, avietiniu, ir dar ......) super dalykelis .
Bet tinka ir tie is pardes citrinu apelsinu migdolu ,tik va su romo tai neskanu ,kaskokie vemdalai tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 05, 11:36)
OJ ne labuska schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif , as turiu visokiu skoniu kvapu esencijos ,o skonis liuks ,greitai sunaikinami hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif , jie pas mane saldziaruksciai tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
Papildyta:
IESKOK mano beze recepta ,nesenai idejau ,lygtai temoje " kaip papuosti savo tortus ......." smile.gif  smile.gif  smile.gif

deja neradau jūsų recepto doh.gif nors ilgai ieškojau blink.gif tik temoje apie medaus tortus buvo apie beze bet tai ten tortams puošti o ne kepti kaip supratau g.gif
Atsakyti
Ilgai iekojus visada randama book.gif book.gif book.gif , tai ir yra tas receptas ,su juo ir tortus gali tepti ir morengai superiniai gaunasi , sis beze receptas gaminamas karstu budu ,todel morengiukai niekada nebus guminiai ir labai greitai isdziuna .Ir man dar patinka ,kad jie graziai laiko savo forma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 08, 10:27)
Ilgai iekojus visada randama book.gif  book.gif  book.gif , tai ir yra tas receptas ,su juo ir tortus gali tepti ir morengai superiniai gaunasi , sis beze receptas gaminamas karstu budu ,todel morengiukai niekada nebus guminiai ir labai greitai isdziuna .Ir man dar patinka ,kad jie graziai laiko savo forma thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o tai juos džiovinti kaip paprastus morengus? nekarštoje orkaitėje? blush2.gif
Atsakyti
Taip kaip iprastus morengus , 70 C. orkaiteje ,pradarius dureles ,apie 3 - 4 val. ,paskui as dureles uzdarau ir palieku , dazniausiai as juos vakare darau , tai palieku per nakti dziuti ( nors tai nebutina jie ir taip buna jau isdziuve ) . Ju dydi darau kaip nedidelio kiausinio . thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 10, 20:27)
Taip kaip iprastus morengus , 70 C. orkaiteje  ,pradarius dureles ,apie 3 - 4 val. ,paskui as dureles uzdarau ir palieku , dazniausiai as juos vakare darau , tai palieku per nakti dziuti ( nors tai nebutina jie ir taip buna jau isdziuve ) . Ju dydi darau kaip nedidelio kiausinio . thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

labai ačiū 4u.gif būtinai pabandysiu ax.gif
Atsakyti