Įkraunama...
Įkraunama...

Dalelė Afrikos mano Širdy..

labai graziai papasakota istorija wub.gif net sunku patiketi, kad dar buna tokiu istoriju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarisa @ 2010 02 20, 22:09)
labai graziai papasakota istorija wub.gif net sunku patiketi, kad dar buna tokiu istoriju smile.gif

Būna mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai nuostabi istorija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 02 21, 12:34)
Labai nuostabi istorija  wub.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 05 07, 00:05)


Kada dar susitiksite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite.. @ 2010 05 07, 06:09)
Kada dar susitiksite?  ax.gif

biggrin.gif už trijų val, kai grįš iš darbo biggrin.gif

4u.gif mes jau gyvenam kartu, vasarą bus du metai kai atsikrausčiau čia 4u.gif tiesa pirmus metus dirbau, tai gyvenom tik savaitgaliais ir paskiau dar vakarais atvykdavau, o n uo 2009 rugpjūčio galo galutinai atsikėliau su visom šmutkėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 05 07, 10:28)
biggrin.gif  už trijų val, kai grįš iš darbo  biggrin.gif

4u.gif  mes jau gyvenam kartu, vasarą bus du metai kai atsikrausčiau čia 4u.gif tiesa pirmus metus dirbau, tai gyvenom tik savaitgaliais ir paskiau dar vakarais atvykdavau, o n uo 2009 rugpjūčio galo galutinai atsikėliau su visom šmutkėm smile.gif


Kaip smagu thumbup.gif tada thumbup.gif
o dabar ne į temą :aš apsirinku ar jūs buvote nusistačius kad turite vaiką g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite.. @ 2010 05 08, 12:32)
Kaip smagu thumbup.gif  tada thumbup.gif
o dabar ne į temą :aš apsirinku ar jūs buvote nusistačius kad turite vaiką  g.gif  blush2.gif

apsirikai mirksiukas.gif dar neturim mirksiukas.gif
Atsakyti
Grazi istorija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puppy @ 2010 07 20, 07:04)
Grazi istorija thumbup.gif

Malonu smile.gif

-----------------------------------

O mes šiandien paminėjom penktąsias metines wub.gif
Man tai svarbi diena, svarbi data, buvo gražūs, įsimintini, kupini gražių dienų, meilės, pagarbos, metai. Vasario 6 visada bus įsimintina diena..
Nesigailiu nei vienos sekundės praleistos su juo, nesigailiu palikus man brangiausius žmones ir išvykus, nesigailiu pasiryžus tokiai avantiūrai, kaip kadaise kažkas pavadino. ESU LAIMINGA wub.gif

ta proga sugalvojom atrakciją, kadangi susipažinom internetu, tai ir "susituokėm" internetu laugh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 07 vasario 2011 - 00:46
QUOTE(grange @ 2011 02 07, 01:46)
O mes šiandien paminėjom penktąsias metines  wub.gif
Man tai svarbi diena, svarbi data, buvo gražūs, įsimintini, kupini gražių dienų, meilės, pagarbos, metai. Vasario 6 visada bus įsimintina diena..
Nesigailiu nei vienos sekundės praleistos su juo, nesigailiu palikus man brangiausius žmones ir išvykus, nesigailiu pasiryžus tokiai avantiūrai, kaip kadaise kažkas pavadino. ESU LAIMINGA  wub.gif

ta proga sugalvojom atrakciją, kadangi susipažinom internetu, tai ir "susituokėm" internetu laugh.gif  biggrin.gif


Sita grazia istorija skaitau jau ne pirma karta... Ir kaskart noris ja skaityt dar ir dar karta smile.gif wub.gif Juk taip viskas miela ir pazistama, kiekvienas jausmas, kiekvienas isgyvenimas, ir tas sirdies sustojimas akimirkai, kai pamatai oro uoste ateinanti ji, - zmogu, kurio realybeje niekada nematei, bet, atrodo, pazinojai visa gyvenima...
Sveikinu jus abu su tuoktuvemis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2011 03 13, 21:45)
Sita grazia istorija skaitau jau ne pirma karta...  Ir kaskart noris ja skaityt dar ir dar karta smile.gif  wub.gif Juk taip viskas miela ir pazistama, kiekvienas jausmas, kiekvienas isgyvenimas, ir tas sirdies sustojimas akimirkai, kai pamatai oro uoste ateinanti ji, - zmogu, kurio realybeje niekada nematei, bet, atrodo, pazinojai visa gyvenima...
Sveikinu jus abu su tuoktuvemis  wub.gif

4u.gif dėkui
Atsakyti