Įkraunama...
Įkraunama...

Dalelė Afrikos mano Širdy..

QUOTE(jolita.martyna @ 2011 07 16, 15:43)
Grazi istorija wub.gif meile,jaunyste,entuziazmas wub.gif
Bet kazkaip pradejus kartu gyventi neberadau postuose to didziulio dziugesio,nebera tolesnio pasakojimo,tik sausi faktai-laiminga,viskas gerai,kiti klausymai nebe i tema.
O juk ta dalele Afrikos granges sirdyje turetu tik dideti,meile vieseti,aprasymu daugeti,nes viskas juk tik priesakyje suejus kartu gyventi 4u.gif Nauji potyriai,nauji isgyvenimai,romantiskos akimirkos ir t.t.
Aisku tai kisimasis i asmenini gyvenima,bet jei tas asmeninis gyvenimas savo noru paviesinamas tai butu smagu,kaip ir knyga skaityti toliau biggrin.gif  tongue.gif


prajuokinai su ta knyga biggrin.gif
nors yra tiesos, kad visas tas entuziazmas kažkiek apmažėjo, na nebėra taip, kad lauki, dienas skaičiuoji kada susitiksi, tada susitinki savaitei ar dviem, ir vėl namo, ir vėl lauki.... tai buvo kitoks gyvenimas. toks, į kurį nelabai norėčiau sugrįžt, nes buvo bais sunku atskirai tiek išbūt doh.gif
gal todėl kaskart kai važiuoju namo į lt, laukiu kada grįšiu čia, laukiu to nerimo širdy kada pamatysiu ir pan...
Dabar jau beveik trys metai čia gyvenu, tai kaip pasakyt, žinoma, kad atsirado kiti išgyvenimai, potyriai ir pan. bet nebe tokie, kokie buvo prieš atvykstant. tai jau kitas etapas.. Bet taip ir turi būt, juk gyvenimas nestovi vietoj smile.gif
O kad neberašau tai.... tema juk buvo "romantiškiausias mano gyvenimo vakaras", tai jį ir aprašiau pirmam poste, o daugiau kur sekė klausimai ar komentarai per tuos metus, tai taip viskas išsirutuliojo mirksiukas.gif bet nemanau, kad esu įpareigoti aprašinėti mano gyvenimą su detalėm kas vyksta toliau mirksiukas.gif
Nebent jei dar koks staigus posūkis būtų smile.gif

jei neskaitei, tai čia http://www.supermama...howtopic=535109 aprašiau abiejų kelionę į jo šalį, vienas iš didesnių įvykių mano gyvenime... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 16 liepos 2011 - 17:08
thumbup.gif Nuostabi istorija wub.gif Prisedau tik trumpam pasiskaityt,o va žiuriu kad perskaiciau iki paskutinio puslapio..labai smalsu buvo laukt tesinio biggrin.gif
Sėkmės Jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
grazu wub.gif
Atsakyti
Nesistebiu, kad isimylejot, etiopai labai grazus zmones. As kazkodel dar irs noriu tiket, kad graziu zmoniu ir sielos grazios. Sekmes jums 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jazira @ 2012 02 06, 00:01)
Nesistebiu, kad isimylejot, etiopai labai grazus zmones. As kazkodel dar ir noriu tiket, kad graziu zmoniu ir sielos grazios. Sekmes jums  4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 06 vasario 2012 - 00:01
QUOTE(Jazira @ 2012 02 05, 23:02)
Nesistebiu, kad isimylejot, etiopai labai grazus zmones. As kazkodel dar irs noriu tiket, kad graziu zmoniu ir sielos grazios. Sekmes jums  4u.gif


wub.gif dėkui , pirmiausiai sielą ir pažinau, tai turėjo būt graži smile.gif

Šiandien, beje, minim 6tąsias metines wub.gif vieniems tai TIK, bet man jau NET smile.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Grange, fantastika wub.gif
buvau ir as apturejus panasu vakara ir panasius santykiu ne lietuvoj smile.gif tik pabaiga pas mus kitokia, as grizau i LT po poros metu smile.gif
o jums linkiu, kad visada, kai tik buna sunku ar kai kyla abejoniu, tiesiog prisiminti tas pirmas dienas 4u.gif
Atsakyti
Jei ne paslaptis kokiame website susipazinote? Grazi jusu istorija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedūnė @ 2012 06 25, 15:53)
Jei ne paslaptis kokiame website susipazinote? Grazi jusu istorija wub.gif

uij nemačiau klausimo anksčiau...
Skype mes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 02 06, 14:05)
Šiandien, beje, minim 6tąsias metines  wub.gif  vieniems tai TIK, bet man jau NET  smile.gif

kažkaip prisiminiau savąją istoriją... ir atrodo va neseniai rašiau minim 6 metines.. o jau prieš kelias dienas pamiėjom ir 10 tas wub.gif
Atsakyti
grangute, visai netyčia pamačiau tavo nicką pagrindiame puslapyje prie šios temos ir iš smalsumo įsijungiau paskaityti... Eik tu sau, na ir istorija wub.gif wub.gif wub.gif perskaičiau lyg romaną. Kokį talentą turi rašyti! Jūsų meilė lyg iš filmo, o nuostabiausia, kad jau 10 metų esate kartu, o dar daugiau laukia priešaky. Ech net sentimentai užplūdo wub.gif Neapleisk šios temos, norim žinoti tik bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2016 02 14, 11:45)
kažkaip prisiminiau savąją istoriją... ir atrodo va neseniai rašiau minim 6 metines.. o jau prieš kelias dienas pamiėjom ir 10 tas  wub.gif

Sveikinimai ir linkiu kartu sutikti dar ne vieną kartą po 10! wub.gif 4u.gif
Atsakyti