Įkraunama...
Įkraunama...

Dalelė Afrikos mano Širdy..

QUOTE(grange @ 2011 02 07, 00:46)
ta proga sugalvojom atrakciją, kadangi susipažinom internetu, tai ir "susituokėm" internetu laugh.gif  biggrin.gif

kaip romantiška wub.gif Tik tas šmutkių sumetimas neinternetinis labai iš konteksto iškrinta.
Atsakyti
QUOTE(loginas @ 2011 05 26, 19:45)
Tik tas šmutkių sumetimas neinternetinis labai iš konteksto iškrinta.

ką ką, nesupratau?
ax.gif
Atsakyti
labai grazi istorija, ir sveikinimai sutuoktuviu proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Izidė* @ 2011 07 10, 18:29)
labai grazi istorija, ir sveikinimai sutuoktuviu proga 4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif

Ačiū Ačiū...
tik nesimaišykit, "tuoktuvės" tebuvo virtualus pasižaidimas-pasipraktikavimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 10 liepos 2011 - 22:41
1952 m. Budapešte įvyko rabinų suvažiavimas. Vienas iš jo organizatorių rabinas Emanuelis Rabinovičius pareiškė: „Mes turime suprasti, kad pats stipriausias mūsų ginklas yra rasistiniai prieštaravimai. Ilgą laiką įtikinėdami tamsiaodes rases, kad jos ilgus amžius kentė baltojo žmogaus prievartą ir išnaudojimą, mes pajėgsime jiems primesti savo rasinę sampratą. Amerikoje mes tikimės laimėti ypatingu būdu. Kurstydami negrus prieš baltuosius, mes tuo pačiu metu pabandysime įskiepyti baltiesiems kaltės kompleksą už negrų išnaudojimą ir kančias. Paskui mes padėsime negrams siekti pažangos visose gyvenimo srityse, kiekvienoje profesijoje, sporto ir pasilinksminimo pasaulyje. Turėdami tokį prestižą, negrai laisvai galės vesti baltąsias moteris ir padės pamatus kitam procesui, kuris galutinai mums leis pasiekti Amerikoje pagrindinį mūsų tikslą. Todėl jau šiandien galiu jums pareikšti, kad dabar gimsta paskutinė baltųjų vaikų karta. Mūsų organizaciniai komitetai vardan taikos ir rasinės įtampos sumažinimo uždraus baltųjų žmonių santykiavimą tik su baltaisiais. Tokiu būdu baltoji rasė išnyks, nes juodojo ir baltojo kraujomaiša nulems baltojo žmogaus išnykimą, ir pats pavojingiausias mūsų priešas išliks tik atmintyje. Tada ateis dešimties tūkstančių mūsų eros metų, taikos ir pertekliaus metų, judėjų taikos (Pax Judaic), ir mūsų rasė besąlygiškai valdys visą pasaulį. Mūsų viršesnis intelektas leis mums viešpatauti ir valdyti visą pasaulį, apgyventą mažiau išsilavinusių žmonių“.

Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 02 07, 01:46)
Nesigailiu nei vienos sekundės praleistos su juo, nesigailiu palikus man brangiausius žmones ir išvykus, nesigailiu pasiryžus tokiai avantiūrai, kaip kadaise kažkas pavadino. ESU LAIMINGA  wub.gif

ta proga sugalvojom atrakciją, kadangi susipažinom internetu, tai ir "susituokėm" internetu
Grazi istorija wub.gif svarbiausiai,kad esate laiminga thumbup.gif
Gera atrakcija sugalvojot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2011 07 16, 11:27)


nu ir ką dabar???

QUOTE(kiska13 @ 2011 07 16, 11:35)
Grazi istorija  wub.gif svarbiausiai,kad esate laiminga  thumbup.gif
Gera atrakcija sugalvojot  bigsmile.gif

tikrai taip, esu smile.gif
Atsakyti
Turbut niekada netekeciau uz kitataucio, man nepatinka jokie vyrai, isskyrus lietuvius. Bet manau, kad pagrindinis uzdavinys zmogui siam gyvenime - buti laimingam.. Todel koks skirtumas kas su kuo tuokiasi, svarbu zmones butu mylimi, mylintys ir laimingi. Ar oda tamsi ar sviesi, sirdi turim kiekvienas. Geriau mylintis juodaodis, nei Vingiu Jonas ant krosnies.
O tai piktai moteriskei linkiu vietoj perdeto patriotiskumo i sirdi isileisti meile ir laime.
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 07 16, 11:49)
Bet manau, kad pagrindinis uzdavinys zmogui siam gyvenime - buti laimingam.. Todel koks skirtumas kas su kuo tuokiasi, svarbu zmones butu mylimi, mylintys ir laimingi. Ar oda tamsi ar sviesi, sirdi turim kiekvienas. Geriau mylintis juodaodis, nei Vingiu Jonas ant krosnies.


tikrai taip.
Taip jau gyvenime būna, kad esi susikūrus tam tikrus prioritetus, svajones gal būt, kaip norėtum kad būtų, bet meilė toks dalykas, kad ateina ir viską sujaukia, ir tuo momentu negalvoji, kad kažko tikėjais kitaip, kai pasijunti besąlygiškai laiminga, mylinti ir mylima.
Atsakyti
Man pati graziausia pramogu pasaulio pora HEIDI KLUM ir SEAL.. Net per ekrana ir nuotraukose is ju sklinda siluma ir meile..

Beje, juodaodziai ir visi kiti tamsiaodziai vyrai labiau myli vaikus, nei europieciai baltaodziai ir visi kiti. Kai kuriose salyse net vaiku namu nera. Tai koks skirtumas kas su kuo ir kada susimakaluos biggrin.gif kad mes tik butume laimingos, kad musu vaikai butu laimingi sotus ir sveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 07 16, 12:44)
Man pati graziausia pramogu pasaulio pora HEIDI KLUM ir SEAL.. Net per ekrana ir nuotraukose is ju sklinda siluma ir meile..

Beje, juodaodziai ir visi kiti tamsiaodziai vyrai labiau myli vaikus, nei europieciai baltaodziai ir visi kiti. Kai kuriose salyse net vaiku namu nera. Tai koks skirtumas kas su kuo ir kada susimakaluos  biggrin.gif  kad mes tik butume laimingos, kad musu vaikai butu laimingi sotus ir sveiki  4u.gif

man ir jie patinka smile.gif

o dėl tos meilės vaikams, tai kaži ar taip jau yra, sunku gi tokius dalykus išmatuot šiaip smile.gif
kiekvienas gi savo vaiką myli labiausiai...
dėl juodaodžių , marokiečių, turkų pvz. gal toks įspūdis susidarė, kad jų šeėimos visada būna didelės, keturi, penki, šeši ir daugiau vaikų, tai gal dėl to smile.gif
o dėl vaikų namų, čia tiesa, pas mus pvz jų ir nėra man atrodo g.gif arba kitaip vadinas. bet greičiausiai valstybė sugeba pasirūpinti jei tokių atsiranda, kas nenori augint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 16 liepos 2011 - 13:39
Grazi istorija wub.gif meile,jaunyste,entuziazmas wub.gif
Bet kazkaip pradejus kartu gyventi neberadau postuose to didziulio dziugesio,nebera tolesnio pasakojimo,tik sausi faktai-laiminga,viskas gerai,kiti klausymai nebe i tema.
O juk ta dalele Afrikos granges sirdyje turetu tik dideti,meile vieseti,aprasymu daugeti,nes viskas juk tik priesakyje suejus kartu gyventi 4u.gif Nauji potyriai,nauji isgyvenimai,romantiskos akimirkos ir t.t.
Aisku tai kisimasis i asmenini gyvenima,bet jei tas asmeninis gyvenimas savo noru paviesinamas tai butu smagu,kaip ir knyga skaityti toliau biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 16 liepos 2011 - 15:44