Įkraunama...
Įkraunama...

Medžioklė

QUOTE(Aziza @ 2006 08 22, 01:49)
man taip pat nesuprantamas toks pomegis, malonumas, hobis ar dar kaip kitaip galima butu pavadint  schmoll.gif tokius zmones galeciau pavadint tik ligoniais [ per svelniai pasakyta  doh.gif ] butu mano valia tokius user posted image

bigsmile.gif OGO kaip galingai ax.gif
ponia, o jus, jsu augintiniai, seimos nariai, gimines, draugai... ar valgote mesa, zuvi ir visus ju produktus?
jei TAIP, Jus visi kartu taip pat esate ligoniai ir jus reikia (jusu citata) user posted image
Atsakyti
user posted image


4u.gif


tamsu, gal prozektoriu reik?
Atsakyti
O as noriu pasidziaugti, kad sia ziema matau daug laukiniu gyvunu. Lapems tikriausiai badmetis kad net laukais ir pakelem slaistosi... Stirna prie namu pirma karta sia ziema pamaciau. Zuikiu daugiau matau negu anksciau, ydomu ar mano vaismedziu nenugraus g.gif Paskutini karta medeliai nukentejo pries 10 metu ar daugiau, tai net neraisioju.
O del medziokles, kadangi neesu vegetare negaliu smerkti. Labiau smerkciau Kauno zoologijos soda kad ju gyvunai tokiuose mazuose narvuose gyvena. Liutas jei gerai prisimenu kokia 10m2 aptvare gyvena. Nei vienoj saly tokio pasityciojimo is gyvuno nemaciau.
Atsakyti
Šiaip esu prieš medžioklę pramogai.
Maistui- jau kaip ir nereikia tų medžioklių. Sanitarinės- liuks. Bo jau kai populiacija pasiekia maksimumą- tai laikykitės daržai ir bulvytės lotuliukas.gif
Atsakyti
apie sanitarinę medžioklę aš irgi geros nuomonės, nes kai pradeda bebrai lysti į sodą ar pakrantę naikinti - tai pati su pagaliu gatava juos pamažinti.....
Tėvų sodyba sodų bendrijoje prie tvenkinių, tai salelėse nelikę medžių, tik eglės ir pušys....
Pirmą kartą kai pamačiau tas saleles - nebuvo įmanoma į jas įeiti, nes pilnos medžių buvo - šiai dienai kelmiena likusi, visos krantinės bebrų takais išvagotos. Tėvai šunis bebriena šeria, nes vietiniai neapsikentę nuo 5 iki 10 vnt per naktį sugaudo...
Tuo momentu jų nebesijaučia, tačiau po metų - vėl tas pats. Medžiotojų būreliai neleidžiami į sodų teritoriją (paaiškino, kad žmonių, vaikų tarp jų, daug) - tad vietiniai tik kovoja su jais....
Atsakyti
As nieko pries schmoll.gif Kailiniu ir mesos tai norisi... tai vat biggrin.gif MB medziotojas ir nieko blogo tame nematau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 11 15, 11:04)
apie sanitarinę medžioklę aš irgi geros nuomonės, nes kai pradeda bebrai lysti į sodą ar pakrantę naikinti - tai pati su pagaliu gatava juos pamažinti.....
Tėvų sodyba sodų bendrijoje prie tvenkinių, tai salelėse nelikę medžių, tik eglės ir pušys....
Pirmą kartą kai pamačiau tas saleles - nebuvo įmanoma į jas įeiti, nes pilnos medžių buvo - šiai dienai kelmiena likusi, visos krantinės bebrų takais išvagotos. Tėvai šunis bebriena šeria, nes vietiniai neapsikentę nuo 5 iki 10 vnt per naktį sugaudo...
Tuo momentu jų nebesijaučia, tačiau po metų - vėl tas pats. Medžiotojų būreliai neleidžiami į sodų teritoriją (paaiškino, kad žmonių, vaikų tarp jų, daug) - tad vietiniai tik kovoja su jais....

tai kam šunis šerti o patys kodėl nevalgo arba neišsirūko skani mėsa g.gif
Atsakyti
Universite kuomet mokinausi, medžioklę akcentavo kaip laukinių žvėrių populiacijos tvarkymą. O kaip realiai yra? Buna visko, labai daug kas priklauso ir nuo pačių medžiotojų ir būrelių, o jų laaabai daug.
Mano pačios ir vyras ir tėtis medžioja, hobi brangus, ypač kai mano vyras pamišes dėl šio reikalo visu 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 11 15, 11:04)
apie sanitarinę medžioklę aš irgi geros nuomonės, nes kai pradeda bebrai lysti į sodą ar pakrantę naikinti -

o kai zmones pradeda list i gyvunu namus? Kai iskerta miskus, issausina pelkes ir pavercia dirbama zeme, tai viskas OK???
Atsakyti