Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

drinks_cheers.gif reikia ieškoti kelio į vaiko širduką.. gaila tik, kad tai labai ilgai trunka ir reikalauja daug kantrybės wub.gif
Atsakyti
Mums uztenka pakabinti dirziuka ant duru rankenos unsure.gif paskui vienu momentu poveikis praejo, tad viena karta nestipriai sudavem - dabar jau zino, ka tas dirzas reiskia
Is tikruju butu idealu, jei butu imanoma apsieiti be to dalyko, bet kantrybes tikrai pritrunka kartais.....visi mes zmones g.gif man atrodo, kad didesnis nusikaltimas yra nebendrauti su vaiku, nezaisti, skirti jam mazai demesio
as atsimenu, kaip man sudave mama dirzu - dabar tikrai nepykstu ant jos, buvo uz ka. nors tada buvo tragedija.
Atsakyti
kai kuriais atvejais dar geriau už gydytoją mirksiukas.gif
Atsakyti
mes neseniai pradėjom šią auklėjimo priemonę naudoti rolleyes.gif nemušu aš vaiko stipriai diržiuku,bet dabar nors kažko vaikas prisibijo rolleyes.gif tik pasakau kur diržas tai greitai buna ramu ir vaikas žaidžia gražiai rolleyes.gif pradėjom diržą naudoti todėl kad jau jokie pabarimai ir pliaukštelėjimai per pampersą nepadėjo tai labai gerai suveikė diržiukas rolleyes.gif
Atsakyti
oi skaitau as ir galvoju, kad turbut be dirzo neapsiaisiu. nelabai noriu tokia priemone naudoti, nu bet ,kad visai neklauso. jau taip neklauso kad baisu darosi. mazoji man jau pasako ( jai 3m.} kad tai as jos neklausau. pradejo jaustis namu valdytoja.
Atsakyti
na ,ka as manau kad lupimas dirzu ar kaip vadinasi paaukleti ,tai vaikai per diena labai daug kartu rodo ozius ir negi visa diena ji tuo dirzu ir auklesi ,bet yra labai geras ir mano pacios isbandytas budas:tai kai vaikas neklauso
1)pirma syki ji ispeji,jei dar karta tai padarysi eisi i bausmiu vieta
2)jei ir antra karta neklauso tada ji nuvedi (pvz.kampe pastatyta kedute ir ten pasodinu ,ir turi sedeti tiek laiko kiek vaikui yra metu)jei 2m. tai sedi kampe 2 min.
3)Po to ateini ir paaiskini:del to kad neklausei tu turejai sedeti kampe ,o dabar atsiprasyk ir pasakyk ,kad daugiau taip nebedarysi.
Viena ka galiu pasakyti po keliu bandymu ,reikia tik pasakyti :nori eiti i kampa ir viskas tuom ir pasibaigia nereikia jokiu dirzu nei nieko.
Nes gi vaikui sunku issedeti vienoje vietoje ,o dar cia 2 min reikia sedeti,tai jau sekanti syki jis tikrai to nebenori daryti.
Atsakyti
Bandziau,bet po to paciai skauda sirdy uz toki elgesi.Geriau kaip nors apsieit be dirziuko blush2.gif
Atsakyti

2)jei ir antra karta neklauso tada ji nuvedi (pvz.kampe pastatyta kedute ir ten pasodinu ,ir turi sedeti tiek laiko kiek vaikui yra metu)jei 2m. tai sedi kampe 2 min.
3)Po to ateini ir paaiskini:del to kad neklausei tu turejai sedeti kampe ,o dabar atsiprasyk ir pasakyk ,kad daugiau taip nebedarysi.
Viena ka galiu pasakyti po keliu bandymu ,reikia tik pasakyti :nori eiti i kampa ir viskas tuom ir pasibaigia nereikia jokiu dirzu nei nieko.


O ka daryti, jeigu nenori eiti i ta kampa? As irgi stengiuosi panasiai daryti. Pirmas ispejimas yra zodinis - pakartoju tris kartus. jeigu ir toliau blogai elgiasi, tai keliauja i kita kambari. Bet kartais buna taip, kad, kai pasakau "mars i kita kambari", mano dvimetis ant zemes parkrinta, ir viskas. Namuose dar galiu nuvesti i kita kambari, bet kur nors viesoj vietoj, kai parkrinta ant zemes, nezinau, ka daryti. As laukiu nesulaukiu, kada jis paaugs, kada jau galesiu susikalbeti ir taikyti visokias kitokias bausmes - kaip kad, pavyzdziui, ivairiu privilegiju atemima. Bet dabar jamm gali sakyti, ka nori, jis nesupranta. Negali pasakyti "negulek ant zemes, nes negalesi ziureti televizoriaus". Jis nesupranta. Vat todel gauna per uzpakali.
Atsakyti
QUOTE(Laima100 @ 2007 02 04, 02:44)
na ,ka as manau kad lupimas dirzu ar kaip vadinasi paaukleti ,tai vaikai per diena labai daug kartu rodo ozius ir negi visa diena ji tuo dirzu ir auklesi ,bet yra labai geras ir mano pacios isbandytas budas:tai kai vaikas neklauso
1)pirma syki ji ispeji,jei dar karta tai padarysi eisi i bausmiu vieta
2)jei ir antra karta neklauso tada ji nuvedi (pvz.kampe pastatyta kedute ir ten pasodinu ,ir turi sedeti tiek laiko kiek vaikui yra metu)jei 2m. tai sedi kampe 2 min.
3)Po to ateini ir paaiskini:del to kad neklausei tu turejai sedeti kampe ,o dabar atsiprasyk ir pasakyk ,kad daugiau taip nebedarysi.Viena ka galiu pasakyti po keliu bandymu ,reikia tik pasakyti :nori eiti i kampa ir viskas tuom ir pasibaigia nereikia jokiu dirzu nei nieko.
Nes gi vaikui sunku issedeti vienoje vietoje ,o dar cia 2 min reikia sedeti,tai jau sekanti syki jis tikrai to nebenori daryti.


1)Vaikui turi būti iškarto paaiškinama už ką jis sėdi kampe, o ne po sėdėjimo. Jis sėdėdamas jau turi žinoti už ką yra nubaustas.
2)Vaiko negalima versti atsiprašyti, nes taip jis nesupranta kam to reikia. O atsiprašęs vėl blogai elgsis. Reikia vaikui duoti truputį laiko suprasti kad pasielgė blogai. Kai supras pats ateis ir atsiprašys. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tikiuosi,kad neprireiks diržo auklėjant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaK @ 2007 02 09, 13:43)
1)Vaikui turi būti iškarto paaiškinama už ką jis sėdi kampe, o ne po sėdėjimo. Jis sėdėdamas jau turi žinoti už ką yra nubaustas.
2)Vaiko negalima versti atsiprašyti, nes taip jis nesupranta kam to reikia. O atsiprašęs vėl blogai elgsis. Reikia vaikui duoti truputį laiko suprasti kad pasielgė blogai. Kai supras pats ateis ir atsiprašys.  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Neteko matyti susipratusio 2-5 mečio doh.gif Nors tiesa maniškis prisidirbęs atsiprašo iškarto, bet tik tam, kad nebūtų nubaustas lotuliukas.gif

1. Bausmė seka iškart po vaiko netinkamo elgesio, perspėjimas ir yra aiškinimas. Pvz: Vaikas atiminėja žaislą iš sesės, mama pasako " Atiduok žaislą sesutei ir daugiau taip nedaryk, reikia paprašyti o ne atiminėti, jei dar kartą taip padarysi eisi apgalvoti savo elgesio į kampą/ant kėdės. Vaikas į mamos žodžius nesureguoja. Mama nuveda vaiką į kampą/ant kėdės ir pasako, kad jis čia pabus už tai, kad jos neklausė ir atiminėjo iš sesės žaisliuką. Manau vaikas tikrai žino už ką yra nubaustas.
Po bausmės tėvai tiesiog primena vaikui ir pakartoja už ką buvo nubaustas ir pasikalba ta tema bei susitaiko ir pan.
2. Vaikui būtina priminti, kad reikia atsiprašyti BŪTINA . Čia lygiai tas pats kaip priminimas pasakyti Ačiū, Prašom ir t.t. Elementarios gyvenimo taisyklės. Kurių vaikai patys neišmoksta...mūsų kaip tėvų pareiga juos to išmokinti cool.gif Po kiek laiko tai taps įpročiu, ir pvz mokykloj užgavęs draugą vaikas jau žinos, kad reikia pasakyti atsiprašau o ne stovėti akis nuleidęs.

Atsakyti
Esu priš smurtines bausmes schmoll.gif
Atsakyti