Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

QUOTE(Rituxx @ 2007 01 22, 13:33)
mes neseniai pradėjom šią auklėjimo priemonę naudoti  rolleyes.gif nemušu aš vaiko stipriai diržiuku,bet dabar nors kažko vaikas prisibijo  rolleyes.gif tik pasakau kur diržas tai greitai buna ramu ir vaikas žaidžia gražiai  rolleyes.gif pradėjom diržą naudoti todėl kad jau jokie pabarimai ir pliaukštelėjimai per pampersą nepadėjo tai labai gerai suveikė diržiukas  rolleyes.gif


Kaip supratau, vaikui 1,5 metų? Ir tokiame amžiuje jau grasini diržu? blink.gif blink.gif blink.gif Tai jeigu barimai ir pliaukštelėjimai nepadeda, reikia galvoti, kad gal kažkaip ne taip auklėji, o ne "rimtesnių" priemonių, tokių kaip diržas, imtis. Ribas vaikui galima nubrėžti ir kitaip, nebūtina jų diržu pažymėti.

QUOTE(Getter @ 2007 02 10, 14:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Neteko matyti susipratusio 2-5 mečio  doh.gif  Nors tiesa maniškis prisidirbęs atsiprašo iškarto, bet tik tam, kad nebūtų nubaustas  lotuliukas.gif 

2. Vaikui būtina priminti, kad reikia atsiprašyti BŪTINA .


Nematau nieko juokingo Ingos K pasisakyme ir nesutinku, kad vaikui BŪTINA priminti atsiprašyti. Niekada nereikalavau iš savo vaiko atsiprašyti. Niekada. Tačiau visda atsiprašydavau jo pati, jeigu jo atžvilgiu pasielgdavau netinkamai. Pvz., neišlaikydavo nervai ir apstaugdavau. Bet paskui pasiteisindavau, kad aš pikta, nes pavargusi, taip ir taip, ir atsiprašydavau jo.
Ir jis pats puikiai moka atsiprašyti, jei mane įskaudina savo elgesiu. Vis tiek, juk jaučia iš balso tono, kad jau kalbu nepatenkintu balsu.
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 01 22, 14:33)
mes neseniai pradėjom šią auklėjimo priemonę naudoti  rolleyes.gif nemušu aš vaiko stipriai diržiuku,bet dabar nors kažko vaikas prisibijo  rolleyes.gif tik pasakau kur diržas tai greitai buna ramu ir vaikas žaidžia gražiai  rolleyes.gif pradėjom diržą naudoti todėl kad jau jokie pabarimai ir pliaukštelėjimai per pampersą nepadėjo tai labai gerai suveikė diržiukas  rolleyes.gif

Vaikui 1,5 metu, o jus auklejate dirzu???? Kokie is viso pliaukstelejimai gali buti. Del tokiu metodu Lietuva ir liks amzinas viduramziu krastas. Nuo kada is viso vaikas turi kazko prisibijoti - to kas pavojinga (elektros, astriu daiktu) tai taip. o autoriteto baime niekam naudos nepadare, nors zinoma, kaip suniuka dresuoti paprasciau.
Atsakyti
nu žiū book.gif populiari tema g.gif
Atsakyti
visada stengiausi aukleti dukra pagal knygas, t.y. aiskintis kaip reikia teisingai elgtis, niekada nebuvo jokio dirzo ir t.t Ir ka Jus manot ko as pasiekiau, o gi to kad dabar mano 8 mete dukra sedi man ant galvos, neklauso jokio zodzio, i visas dabartines bausmes jai nusispjauti, kai bari nekreipia demesio, ziuri i viena taska ir po 5 min. daro savaip. Visada galvojau , kad vaikas turi gerbti tevus, o ne ju bijoti, bet dabar manau cia tik nuo vaiko priklauso kaip ji reikia aukleti. Vienam uztenka griestesnio zodzio, kitam dirzo, o treciam gal net tramdomieji marskiniai nepades g.gif
Atsakyti
pati gaudauvau vaikystėj kartais..prisiminimai nekokie, todėl pas mus namie jokių ,,diržų" nėra. tiesa, kai reikia pabariu griežtesniu tonu, jei daro kažką negerai, kai reikia ir pagiriu ir pabučiuoju už gera darbą ar išmoktą žodį. 4u.gif
Atsakyti
Kategoriškai prieš smurtą. Juk kartais ir vyras nepasielgia taip, kaip "priklauso" . Tai negi jį lupam? lotuliukas.gif O mažas vaikiukas, vien dėl to, kad jis silpnesnis ir jaučiam viršenybę prieš jį, jau nusipelno fizinės bausmės? Absurdas. Taip tėvai tik išlieja savo nervus, o ne auklėja. Ar mes pačios nedarom klaidų? Neprisvilinam košės? nesudaužom puodelio? Nebūnam irrzlios velniaižin ko? Jei mus už tai luptų?
Atsakyti
Norėtųsi po kokių 10 metelių šia tema padiskutuoti su tėveliais, kurie dabar labai užtikrintai sako, kad jau jie tai šito auklėjimo būdo tikro netaikys mirksiukas.gif Mano vyras išaugo nemuštas, bent jau man taip sakė smile.gif Aš išaugau su jaunesniais dvyniais broliais, gaudavom diržo ir žinojom už ką unsure.gif Kai laukiausi pirmo sakiau jau savo vaiko tikrai nemušiu schmoll.gif Deja kai po keleto kartų paaiškinimų kad negalima taip elgtis, vaikas žiūri į akis ir daro tą patį piktybiškai, tenka imtis priemonių verysad.gif Aišku po to labai skaudėdavo širdį unsure.gif Nežinau kodėl, bet abu maniškiai kaip susitarę nei už ką neidavo į kampą schmoll.gif sakydavo o kodėl aš turiu ten eiti? ką man ten veikti? lotuliukas.gif Gal dėlto kad man vaikystėje buvo didesnis pažeminimas stovėti kampe negu gauti diržo g.gif Dabar diržas yra įvertas į kelnes ir kaip auklėjimo priemonė seniai pamirštas ax.gif
Atsakyti
Mane irgi tėvai "lupdavo". Labai piktas ant jų dėl to, niekada neatleisiu. Įsirėžė giliai atmintin, turbūt -- visam gyvenimui.. Ėch, toks pintas odinis diržas... doh.gif biggrin.gif Skaudus, gyvatė, būdavo verysad.gif biggrin.gif
P.S: man dabar per 30 metų.
P.S.S: noriu pridurti, kad toks auklėjimo būdas efektyvus. Nebūtina kaskart "lupti", kitais kartais užtenka tik parodyti diržiuką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 22 vasario 2007 - 11:39
nu ne,mane tevai kitaip bardavo,tiesiog supykdavo,iki tol jie ramus ir draugiski budavo,tai kazkaip mane labai pavekdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 26 vasario 2007 - 11:30
Mano atžalai jau 3 m, dar ne karto nedaviau diržo rezultas buna ir tik išgirdus "Gausi diržo" tikiosiu taip visada ir bus, nes nelabai jau pacai norisi doti tuo diržo.
Atsakyti
Maniškiai jau dideli.sunui 10 o dukrai 8.Bet niekada nera gave diržo.Vyras gal ir paaukletu diržu,bet žino mano kategoriška nuomone.Todel net nebando taip aukleti :ax:ir tikrai nemanau,kad be jo negalima išsiversti.Yra daugybe kitu budu nubausti vaika.Tai priklauso nuo kiekvienos šeimos.
Atsakyti
mano panikei jau beveik du metukai ir nei karto nesudaviau dirzu ir esu grieztai pries kai reikia pabaru pasakau grieztu tonu kai reikia pamiluoju ir pagiriu kai padaro gerai ir vaikas jauciasi gerai nebijo nebus bukstus ir bailus
Atsakyti