Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

Man rodos, kad vyramskantrybės dažnai trūksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2007 01 04, 00:50)
Man rodos, kad vyramskantrybės dažnai trūksta ax.gif

Bet minute pykcio protrukio sugadins visu metu teisinga auklejima.
Atsakyti
man pykčio protrūkių nebūna, aš šiaip esu griežta, bet tik ten kur reik. (na gal paskutiniu metu, bet išsilieju ant vyro ne ant vaiko)
Atsakyti
QUOTE(raganiukė78 @ 2007 01 04, 01:05)
man pykčio protrūkių nebūna, aš šiaip esu griežta, bet tik ten kur reik. (na gal paskutiniu metu, bet išsilieju ant vyro ne ant vaiko)

As ne apie tave,juk tu nemusi vaiko ax.gif
Atsakyti
vat žinok ragana žiežula šlepteli per pampersą smile.gif pratinu prie tvarkos. bet jam ginkdie neskauda. bet jau ir nebeprireikia paskutiniu metu gražiai susitariam, bet dabar naujas pričiūdas veržiasi pas kaimynus su isterikom. labai nori pas mociutę, o jos durys kaip tik į tą pusę kur kaimynai gyvena, mūsų priešais smile.gif, net griūna ant žemės ir rėkia nežmoniškai, net kaimynė išlenda pažiūrėt kas ten rėkia
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 01 03, 22:56)
Bet minute pykcio protrukio sugadins visu metu teisinga auklejima.

Na taip drinks_cheers.gif , užtai reikia saugoti vaikučius nuo tokių blink.gif

QUOTE(raganiukė78 @ 2007 01 03, 23:05)
man pykčio protrūkių nebūna, aš šiaip esu griežta, bet tik ten kur reik. (na gal paskutiniu metu, bet išsilieju ant vyro ne ant vaiko)

thumbup.gif lotuliukas.gif , lai jie ir kenčia, nes daugiausiai pykčio nusipelno vyrai, o ne vaikučiai lotuliukas.gif
Atsakyti
as niekad nepykstu ant tu kas nesudaro pagrindo. vaikas mano negirdi nei 20 nei 30kartu kartojimo, prasymo, nei kai sakiau ramiu tonu, nei grieztu, nei rekdama, kartais jau kai nesamones daro ir nesukalbamas, drozi per uzpakali, aiksu man rodos kad man ranka daugiau skauda nei jam uzpakali, bet jam ir tai ne motais, tas pats uz 10min vel.ir kaip su juo kalbet-jau sneka gerai, ir supanta atrodo nemazai, jau 3 metai ant nosies.o vyrai juk irgi jei nenusipelno, negauna pylos, bent jau is mano puses.bet kad su jais arsiau nei su vaikais, nesuprantu kodel, juk patys suauge ir turetu turet supratima, bet ju supratimu-tik darbas yra, daugiau nieko
mano stengimasis buti griezta, mat taip buvau aukleta, eina suniui ant uodegos.ir is kur toks neklausymas ir priestaravimas tu vaiku nuo mazu dienu.tikrai nebuvo salygu jam islepti namie doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 05 sausio 2007 - 10:01
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 05, 09:59)
as niekad nepykstu ant tu kas nesudaro pagrindo. vaikas mano negirdi nei 20 nei 30kartu kartojimo, prasymo, nei kai sakiau ramiu tonu, nei  grieztu, nei rekdama, kartais jau kai nesamones daro ir nesukalbamas, drozi per uzpakali, aiksu man rodos kad man ranka daugiau skauda nei jam uzpakali, bet jam ir tai ne motais, tas pats uz 10min vel.ir kaip su juo kalbet-jau sneka gerai, ir supanta atrodo nemazai, jau 3 metai ant nosies.o vyrai juk irgi jei nenusipelno, negauna pylos, bent jau is mano puses.bet kad su jais arsiau nei su vaikais, nesuprantu kodel, juk patys suauge ir turetu turet supratima, bet ju supratimu-tik darbas yra, daugiau nieko
mano stengimasis buti griezta, mat taip buvau aukleta, eina suniui ant uodegos.ir is kur toks neklausymas ir priestaravimas tu vaiku nuo mazu dienu.tikrai nebuvo salygu jam islepti namie doh.gif

Galiu pasakyti tik tiek, kad jis dar mažiukas ir ne viską supranta. Reikia kalbėt su mažyliais trumpais sakiniais ir tik apie pačią esmę. O ne bert žodžius kaip žirnius, nežinau kaip bari, bet gal tiks mano patarimas mirksiukas.gif
Atsakyti
nezinau kas geriau, besaikis rekimas kai vaikas jo vistiek negirdi, ar draugas dirzelis, kuris supyksta kai vaikas neklauso. O kai vaikas geras ir dirzelis nepyksta. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2007 01 05, 17:03)
Galiu pasakyti tik tiek, kad jis dar mažiukas ir ne viską supranta. Reikia kalbėt su mažyliais trumpais sakiniais ir tik apie pačią esmę. O ne bert žodžius kaip žirnius, nežinau kaip bari, bet gal tiks mano patarimas  mirksiukas.gif


as rodos gan aiskiai, trumpai ir grieztai pasakau ka negerai daryt, kad skaudes, uzsigaus ir pan, o jis varo tokiais sakinukais.ohoho...ir dar atsauna, noriu kad skaudetu verysad.gif rekiu tik jau kai visai kosmaras darosi, kartais kai riktelnu, sureaguoja ar issigasta nezinau, bet kai ramiai sneku, jam ne motais.suprast jau daug manau supranta, zinau kad ne viska.bet atsakymai ir kita karta pasakojimai buna labai taiklus.megsta taip pat barti kitus uz koki bloga poelgi, taip kaip dariau as kazkada, tokiais pat zodziais
Atsakyti
mes tai supazindinome su dirzu, tik labai blogais atvejais ji primenu, kas tai reiskia (zodisko priminimo uztenka) siaip labai gerai padeda mums nuvedimas i jo kambari, kol neapsiramins tol negali ateiti. Tai uz sekundes vel geras thumbup.gif, net dirzo nereikia
Atsakyti
nemanau, kad diržas yra gydytojas.stengsiuosi, kad tokių daktarų nereikėtų.
Atsakyti