Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

QUOTE(Dar @ 2007 04 13, 09:49)
Aš manau , kad diržas gydytojas yra tada žiūrint kokioje situacijoje panaudoji. Pati niekada neesu juo gavusi, net ranka per užpakalį neprisimenu, kad būtų užploję.
Savo vaikui vieną kartą esu užkirtusi, bet paskui kažkaip apsikabinau, ir guodžiau ir dabar dar jis prisimena, sako užplojai, o kam paskui apsikabinai, sakau labai gaila pasidarė. Sako o man taip gerai pasidarė, kad apsikabinai paskui, sakau ar pyksti, sako ne, žinau kad buvau prisidirbęs. Va taip.
Aš manau, kad jei tvarkingoje, mylinčioje, vaiką prižiūrinčioje šeimoje, kartais paimamas diržas, tai vaikui skriaudos neturėtų būti, ir tai visai nieko auklėjimo priemonė, kadangi tokioje šeimoje niekada mama ar tėtis nekirs iš visų jėgų, nemuš neteisingai, nesaikingai. Bet jeigu vaikas mušamas asocialioje šeimoje arba nu sakykim nesutarančioje, kai vaikas tampa tik pykčio nuleidimo objektu, nes tėvas per naktį negryžo, o mama pikta, arba kai tėvai pikti nes neturi ko atsipagirioti, o čia dar vaikas prašo valgyt, ir iš viso kai vaikas net nesupranta už ką gavo ,vien todėl kad jis tėvams mažai rūpi,  va tada kategoriškai pasakau-nepritariu.


aš tai išvis tokiai šeimai nepritariu doh.gif
Atsakyti
Aš, asmeniškai, esu gavusi diržo kelis kartus. Bet, drąsiai galiu pasakyti, kad nuoskaudos nėra jokios, nes mane tai išauklėjo keletos dalykų: 1. prieš tėvus nėra atsikalbama 2. gyvūnėliai neturi būti skriaudžiama 3. meluoti negražu 4u.gif



drinks_cheers.gif pritariu
tavo isvardinti punktai yra labai svarbus - to ir as siekiu,o kai retais atvejais pasitaiko kad parduotuveja atsiranda asaros ir verkimai su pasikukciojimais, nekreipiu demesio ir einu sau, o zyziukas sekas is paskos ir stengiasi tik kad neatsiliktu..kol pareinam namo - viskas baigiasi - o kai baigiasi ramiai pasakau kodel neivykdziau jo uzgaidos
Atsakyti
Nu as asmeniskai esu visu 100% pries auklejima dirziuku,yra daug ivairiu kitu auklejimo budu,o ypac maziukams vaikams iki 3metuku jokio dirzo negali buti schmoll.gif. Manau dirzas yra tevu silpnybe,o vaikams tikrai nieko gero neduoda,tik daug yvairiu kompleksu vaikui dadeda.
Siulyciau mamytems kurios dirziuku aukleja daugiau pasidomet vaiku auklejimu paskaityt pSichologiniu knygu nu tikrai niekur nerasit kad vaikus dirzu reik auklet.
Atsakyti
QUOTE(uogyyte @ 2007 04 13, 12:56)
Nu as asmeniskai esu visu 100% pries auklejima dirziuku,yra daug ivairiu kitu auklejimo budu,o ypac maziukams vaikams iki 3metuku jokio dirzo negali buti schmoll.gif. Manau dirzas yra tevu silpnybe,o vaikams tikrai nieko gero neduoda,tik daug yvairiu kompleksu vaikui dadeda.
Siulyciau mamytems kurios dirziuku aukleja daugiau pasidomet vaiku auklejimu paskaityt pSichologiniu knygu nu tikrai niekur nerasit kad vaikus dirzu reik auklet.


pasiūlyk pvz kokią knygą... tikrai įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2007 04 11, 18:21)
drinks_cheers.gif  Nezinau, ka turi padaryti 2 metuku vaikas, kad ji aukleti dirzu.

Patikekit, yra tokiu dvimeciu piktybiniu gyvsidabriu, kad kitas ir septynmetis neprilygs jam doh.gif
Bepigu ir aukleti geru zodziu tokius gerus vaikus, o ka daryti su hiperiukais? Vienintele auklejimo priemone, kurios jie bijo ir, kaip nekeista, klauso-dirzas. doh.gif Dirzas-tai ne tevu silpnybes israiska, tai is tiesu labai sunkus momentas, nes pasakyti graziai kur kas lengviau, nei skaudancia sirdim paimti dirza ir juo pliauksteleti per uzpakali. verysad.gif Patikekit, o moralines kokios tevu kancios buna, girdint, kai tavo mylimas vaikas rauda dramblio asarom, o nei priglausti, nei paguosti negali, nes tai-bausme.
Atsakyti
QUOTE(uogyyte @ 2007 04 13, 13:56)
Nu as asmeniskai esu visu 100% pries auklejima dirziuku,yra daug ivairiu kitu auklejimo budu,o ypac maziukams vaikams iki 3metuku jokio dirzo negali buti schmoll.gif. Manau dirzas yra tevu silpnybe,o vaikams tikrai nieko gero neduoda,tik daug yvairiu kompleksu vaikui dadeda.
Siulyciau mamytems kurios dirziuku aukleja daugiau pasidomet vaiku auklejimu paskaityt pSichologiniu knygu nu tikrai niekur nerasit kad vaikus dirzu reik auklet.


drinks_cheers.gif tuo labiau , kad literaturos apie vaiku auklejima tikrai yra daug, tik noro skaityti ir dometis reikia... mirksiukas.gif


QUOTE(nebijau @ 2007 04 13, 15:14)
Patikekit, yra tokiu dvimeciu piktybiniu gyvsidabriu, kad kitas ir septynmetis neprilygs jam doh.gif
Bepigu ir aukleti geru zodziu tokius gerus vaikus, o ka daryti su hiperiukais? Vienintele auklejimo priemone, kurios jie bijo ir, kaip nekeista, klauso-dirzas. doh.gif Dirzas-tai ne tevu silpnybes israiska, tai is tiesu labai sunkus momentas, nes pasakyti graziai kur kas lengviau, nei skaudancia sirdim paimti dirza ir juo pliauksteleti per uzpakali. verysad.gif Patikekit, o moralines kokios tevu kancios buna, girdint, kai tavo mylimas vaikas rauda dramblio asarom, o nei priglausti, nei paguosti negali, nes tai-bausme.


nuo kada aktyvius vaikus patariama aukleti dirzu? g.gif Aktyviems vaikams kaip tik kuo daugiau pozityvaus demesio reikia, o ne dirzo. O tuo labaiu, jeigu vaikui yra nustatytas hiperaktyvumas, tai yra jau liga ir joks dirzas jos neisvarys.
Yra tikrai gera SM tema, kur diskutuoja hiperaktyvius arba tiktai aktyvius vaikus turincios mamos. Patarciaus pasiskaityti, gal tada ir nuomone apie dirza pasikeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nebijau @ 2007 04 13, 15:14)
Bepigu ir aukleti geru zodziu tokius gerus vaikus, o ka daryti su hiperiukais?

O su" hiperiukais" reikia daug kantrybes ir kuo daugiau veiklos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 17 balandžio 2007 - 20:05
QUOTE(Limcamca @ 2007 04 13, 11:01)
pasiūlyk pvz kokią knygą... tikrai įdomu 4u.gif


Na yra tikrai daug ivairiu knygu apie vaiku auklejima...galiu pora paminet "TEVAI NUSTATO RIBAS" "ASMENYBES UGDYMAS"....ir daug kitu geru knygu kuriu cia neisvardysiu.reik tik noro pasidomet juk kiekvienam knygyne pilna ivairios literaturos.
Atsakyti
QUOTE(uogyyte @ 2007 04 13, 20:58)
Na yra tikrai daug ivairiu knygu apie vaiku auklejima...galiu pora paminet "TEVAI NUSTATO RIBAS" "ASMENYBES UGDYMAS"....ir daug kitu geru knygu kuriu cia neisvardysiu.reik tik noro pasidomet juk kiekvienam knygyne pilna ivairios literaturos.


kad pilna tai pritariu, bet prašiau geros, o ne bet kokios. Juk knygyne nesupranti iš karto, ar ta knyga naudinga ar ne.
Už pasiūlymus - ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na, vienam knyga gali atrodyti tikrai gera, o kitam- tikras slamstas, nes tai priklauso kokiu atsakymu i kokius klausimus yra ieskoma smile.gif
Na, jeigu ieskoma patvirtinimo, kad vaikui dirzas yra gerai, tada jokios knygos, manau, geros nepasirodys ax.gif
Siuo metu skaitau " Laimingi vaikai, issukis tevams" ir ji man atrodo gera, nes yra daug tinkamu patarimu tinkanciu kasdieninese situacijose, nors pati knyga yra pirma karta isleista 1964 metais....todel daugelis situaciju tiesiog neatitinka tikroves... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristine @ 2007 04 13, 20:17)
Na, vienam knyga gali atrodyti tikrai gera, o kitam- tikras slamstas, nes tai priklauso kokiu atsakymu i kokius klausimus yra iesko
Na, jeigu ieskoma patvirtinimo, kad vaikui dirzas yra gerai, tada jokios knygos, manau, geros nepasirodys  ax.gif

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Visiskai sutinku kiekvienas turi issirinkt pagal save ir savo situacija  smile.gif
Siuo metu skaitau " Laimingi vaikai, issukis tevams" ir ji man atrodo gera, nes yra daug tinkamu patarimu tinkanciu kasdieninese situacijose, nors pati knyga yra pirma karta isleista 1964 metais....todel daugelis situaciju tiesiog neatitinka tikroves... tongue.gif

Apie sita knygute girdejau,drauge auginati 9 metu berniuka dabar ja skaito,kai ji baigs perleis ir man.As skaitau viska kas po ranka pakliuva ir tikrai kiekvienoj knygoj randu kaska ka galiu savo atveju pritaikyt. mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu taisykles:
Forume draudžiama šiukšlinti - rašyti Off Topic'o žinutes ir naudoti SPAM'ą.

Forumas - ne chat'as ir skiriasi nuo jo tuo, kad čia kalbame, dalinamės vertinga informacija, patarimais įvairiomis tėvams/būsimiems tėvams aktualiomis temomis. Čia informacija saugoma ilgą laiką. O tam reikia nemažai techninių resursų. Taupykime juos ir "nešiukšlinkime". Informacija turėtų būti įdomi ir naudinga ilgam. Komentarai, kurie įdomūs tik keletą minučių (ir tik atskiriems dalyviams) laikomi SPAM'u ir šalinami iš forumo.

Moderatorė Getter
Atsakyti