Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(bonza @ 2006 03 09, 13:20)
o tu tamsius ar sviesius naudoji? mano tai sviesus, o siaip anksciau plaukai buvo dazyti ilgalaikiais dazais, bijau kad nesigauciau puse labai sviesi o kita puse galvos siaip sviesi  g.gif

Mano mama jau ko gero virs metu naudoja siuos dazus, sviesius, bet bando vis kita atspalvi. Dabar nusipirko kazkokius sviesius alyviniu atspalviu.
Pries tai vis dazydavo su Palette, bet kai kiropeja rekomendavo Rokolor, kitu dazu nebebando, nes siais liko labiau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Dažiau daug kartų, išbandžiau visas Ro Kolor serijas smile.gif Buvau patenkinta tol, kol neišbandžiau geresnių blush2.gif Labai greit nusiplauna tie RoKolor (dažausi juoda spalva) doh.gif
Atsakyti
As dazausi svesiai, sruoglemis. kartais buna taip, kad plaukai po dazymo tampa su geltonu atspalviu. As nekenciu gun_bandana.gif plauku geltonos splavos, va tais atvejais naudoju Rolkoloro balzama. Nudazai plaukus, jie tampa grazios pilkos spalvos, o kai nusiplaunas, katu ir isnyksta geltona spalva.
Atsakyti
O kam reikalingi kirpejai? Ir ivis reikia dazytis tik prof dazais. Nes plaukai nepaliginamai geresni, net kalbant ir apie sviesias spalvas.
Atsakyti
Atradau "Rilken" kirpyklinius plaukų dažus, tačiau jų radau pirkti tik vienoje vietoje, daugiau niekur kitur nesu mačiusi. Jie yra be peroksido, jį reikia nusipirkti atskirai "Droge" priklausomai nuo dažų spalvos. Man reikia pačio silpniausio, t.y., 6%, kadangi dažau tamsiai. Taigi šie dažai man paliko nemenką įspūdį, nesitikėjau, kad plaukai gali taip blizgėti ir nebesivelti kaip po kai kurių dažymų, tarkim, su "Garnier", kurie man schmoll.gif . Tikrai džiaugiuosi išbandžiusi būtent "Rilken" plaukų dažus, artimiausiu metu tikrai nežadu eksperimentuoti su kitomis firmomis.
Atsakyti
Noriu patarimo: vakar nusidaziau plaukus su Loreal "Exelence"Norejau tamsiai rudai, o gavosi juoda spalva verysad.gif Gal kas bandet siauo dazus? Juk vistiek spalva turetu siek tiek nublukti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emiru @ 2006 04 02, 12:43)
Noriu patarimo: vakar nusidaziau plaukus su Loreal "Exelence"Norejau tamsiai rudai, o gavosi juoda spalva verysad.gif Gal kas bandet siauo dazus? Juk vistiek spalva turetu siek tiek nublukti?  verysad.gif


O kodel taip nusiminei? Juk nera labai didelio skirtumo tarp tamsiai rudos ir juodos spalvos.Jei butumei tikejusis sviesiu plauku,o gautusi juodi-tada prasciau : mirksiukas.gif Gal priprasi-ir visai patiks-nenusimink! As esu daziusis siais dazais,naudojau juoda spalva.Jie ne is tu dazu,kurie greitai nusiplauna blink.gif( L'oreal Preferance-va sitie tai greitai blunka.)
O kokia spalva buvo parasyta ant dezutes?Vis delto manyciau,kad pasvieseti turetu,jei tai kastoninis atspalvis.Po to po 3-4 savaiciu,kai ataugs siek tiek ir nusiplaus,galesi bandyti isgauti sviesesne spalva.Kantrybes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simara @ 2006 04 02, 09:57)
O kodel taip nusiminei? Juk nera labai didelio skirtumo tarp tamsiai rudos ir juodos spalvos.Jei butumei tikejusis sviesiu plauku,o gautusi juodi-tada prasciau : mirksiukas.gif Gal priprasi-ir visai patiks-nenusimink! As esu daziusis siais dazais,naudojau juoda spalva.Jie ne is tu dazu,kurie greitai nusiplauna  blink.gif( L'oreal Preferance-va sitie tai greitai blunka.)
O kokia spalva buvo parasyta ant dezutes?Vis delto manyciau,kad pasvieseti turetu,jei tai kastoninis atspalvis.Po to po 3-4 savaiciu,kai ataugs siek tiek ir nusiplaus,galesi bandyti isgauti sviesesne spalva.Kantrybes! 4u.gif


Tikejausi sviesesnes, todel ir susinervinau. O ant dezutes - tamsiai ruda. Pas mane buvo tokie kastoniniai plaukau, nesitikejau kad bus juoda. Na ka, palauksiu koki menesi ir jei nepriprasiu, teks eiti pas kirpeja, gal ka bus galima padaryti rolleyes.gif
Atsakyti
tongue.gif
QUOTE(emiru @ 2006 04 02, 11:43)
Noriu patarimo: vakar nusidaziau plaukus su Loreal "Exelence"Norejau tamsiai rudai, o gavosi juoda spalva verysad.gif Gal kas bandet siauo dazus? Juk vistiek spalva turetu siek tiek nublukti?  verysad.gif



va va ir man taip buvo.Daziau su siais dazais..norejau sokoladines, o gavosi juoda!!!aisku labai jau nebuvo tragiska..taciau man juoda netinka -per salta spalva schmoll.gif
Po kiek laiko nublunka- tai kai biski nubluko nusipirkau tokia svesiai ruda - ir ka..vel paeme juodai!!! doh.gif saknys ataugusios nusidaze rudai, as vel palaukiau kol nubluks atrode puse velnio. Tai dabar kas men. mazdaug dazausi Palett sampunu sokoladine spalva- atrodo l. gerai(butent tamsiai ruda-kokios ir norejau) thumbup.gif. Skirtumo tarp mano ataugusiu(mano tokie pilksvi- rusvi )ir dazytu nesimato
kol kas su cheminiais neeksperimentuosiu-koks tolkas? kai tamsia spalva dazai tai ir sampunai gerai paima, o tai kad greit nusiplauna- tai vistiek man po menesio saknys ataugdavo ir reikedavo uzdazyt...

Siaip as va galvoju, kodel tada juodai paeme g.gif man rodos del to, kad labai sausi plaukai-o tada intensyviau paima tongue.gif

O dabar jau noriu raudonu wub.gif wub.gif bet procesas kol atsikratisiu juodos spalvos itariu ilgas ilgas ilgas
cry.gif
Atsakyti
gal yra tokiu plauku dazu kur nusidazai tik vienam kartui,t.y. issiplovus galva dazai nusiplautu..........as labai noreciau pakeist plauku spalva,bet tik kokiam vienam kartui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2006 04 04, 23:44)
gal yra tokiu plauku dazu kur nusidazai tik vienam kartui,t.y. issiplovus galva dazai nusiplautu..........as labai noreciau pakeist plauku spalva,bet tik kokiam vienam kartui mirksiukas.gif


Žiūrint kokio tu atspalvio nori. šeip yra dažomieji šampūnai. Bet jeigu tu nori trumpam kardinaliai pasikeisti pvz. iš blondinės tapti šatene - tai patikėk manim - tokia blondy koia buvai nebebūsi jau. Spalva atsiplaus, bet išliks jau tamsesnė gerokai. Kalbu iš patirties. Kažkada, kai buvau blondinė irgi užsimaniau trumpam patapti rudaplauke. Po to pabandymo - šviesi spalva nebesugrįžo, toliau jau dažiau su tamsiais dažais (nors beje tuo įsitikinau, kad tamsios spalvos man žymiai labiau tinka negu blndy mirksiukas.gif )

Kalbant apie dažus kurie geriausi - sunku net pasakyti. Pastaruoju metu dažau su daugelio čia išpeiktais Londa dažais tik iš profesionalų linijos - nesiskundžiu. Spalva laikosi tikrai puikiai (juos man rekomendavo draugė, kurios plaukai nuo šitų dažų netgi kažkaip įpatingai sveikai blizga ir labai ilgai laikosi) thumbup.gif
Sakot tie dažai sausina plaukus. Gal ir taip. Bet jeiguplaukai yra linkę dažnai riebaluotis - tai tas apsausinimas - kaip tik (bent jau man) thumbup.gif

Mano kirpėja naudoja itališkus 'Selective' dažus - bet jie mano plaukam nepatinka - nesigauna atsplaviai kokių norisi - pvz. norit išgauti tamsiausią rudą reikdavo bele kiek laikyti ir vis tiek nesigaudavo tokio rudumo, kaip kad jie būdavo dažomi su "L'oreal Castin" "Garnier" ar "Londa" dažais g.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 17, 20:39)
O kam reikalingi kirpejai? Ir ivis reikia dazytis tik prof dazais. Nes plaukai nepaliginamai geresni, net kalbant ir apie sviesias spalvas.


Tad klausiu tiesiai sviesiai - kiek pas tamsta kainuoja dazymas puikiaisiais prfesionaliaisiais dazais?
Atsakyti