Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(strangelove @ 2006 12 20, 19:12)
noriu absoliuciai baltu plauku... siuo metu mano plaukai yra labai trumpiir tamsiai rudi. noriu nusibalintiiki sniego baltumo( aisku, neapdaryto katyciu, suniuku ir vyruku geltonuoju skysciu...) ar imanoma tai padaryti? su kokiomis priemonemis? jei taip, kur kaune galima ju isigyti?



nera tokiu dazu, kurie is tamsiu iskart gautusi balti, reikalingi keli dazymai kuriu metu teks pawaikscioti kaip wisciukui geltonai mirksiukas.gif as swiesinu plaukus is tamsiu noriu y medaus atspalwy, tai praejus trims sawaitems po pirmojo dazymo butent toks wariantas kokio tu nenoretum-esu ryza lotuliukas.gif bet rytoj jau dazys antra karta ir palaipsniui ta spalwa bluks, bet jei nori likti su plaukais, per wiena karta tu niekaip ju nenubalinsi, gali prireikti poros men, kad kuo maziau butu pazeistas plaukas, reikalingi laiko tarpai tarp dazymu, kuriu metu naudoji wisokias ampules, kaukes, kad atstatyti pazeista plauka
Atsakyti
QUOTE(strangelove @ 2006 12 20, 19:12)
noriu absoliuciai baltu plauku... siuo metu mano plaukai yra labai trumpiir tamsiai rudi. noriu nusibalintiiki sniego baltumo( aisku, neapdaryto katyciu, suniuku ir vyruku geltonuoju skysciu...) ar imanoma tai padaryti? su kokiomis priemonemis? jei taip, kur kaune galima ju isigyti?

o dabar plaukai naturalios spalvos?jei taip-tai bedu kaip ir nelabai yra,o jei dazyti,tai geriau nusiaugint.kadangi labai trumpi,tai menuo-i psio bigsmile.gif o tada jau balink ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2006 12 20, 21:02)
nera tokiu dazu, kurie is tamsiu iskart gautusi balti, reikalingi keli dazymai kuriu metu teks pawaikscioti kaip wisciukui geltonai mirksiukas.gif  as swiesinu plaukus is tamsiu noriu y medaus atspalwy, tai praejus trims sawaitems po pirmojo dazymo butent toks wariantas kokio tu nenoretum-esu ryza lotuliukas.gif  bet rytoj jau dazys antra karta ir palaipsniui ta spalwa bluks, bet jei nori likti su plaukais, per wiena karta tu niekaip ju nenubalinsi, gali prireikti poros men, kad kuo maziau butu pazeistas plaukas, reikalingi laiko tarpai tarp dazymu, kuriu metu naudoji wisokias ampules, kaukes, kad atstatyti pazeista plauka


o as is tamsiu(beveik juodu) patapau sviesi per dvi dienas biggrin.gif pati balinaus ax.gif ryza vaiksciot negalejau biggrin.gif balinaus henna plus blukikliu nr. 00.du kart,po pirmo buvau kaip apelsinas.po antro-sviesiai ryza,tada daziau ant virsaus garnier,spalva tokia bjaurokai geltona gavo,tadu dar ejau nusipirkau londa pilkiklio-silver grau.ir liuks spalva gavos sviesiai pilksva tokia,kaip vaikystej biggrin.gif tokios visada labai norejau smile.gif plaukai nenukrito ir bukle ne prastesne nei pries tai,o dar ir priemoniu kazkoiu apart kaukes nenaudoju
Atsakyti
taip. pas mane naturalus dabar. trumpi tamsiai rudi.
Atsakyti
QUOTE(strangelove @ 2006 12 20, 21:45)
taip. pas mane naturalus dabar. trumpi tamsiai rudi.


tai gali su tuo paciu ir pavaryt kur as blukikliu-plaukai dar ant galvos po jo-isbandyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 20, 20:14)
o as is tamsiu(beveik juodu) patapau sviesi per dvi dienas biggrin.gif pati balinaus ax.gif ryza vaiksciot negalejau biggrin.gif balinaus henna plus blukikliu nr. 00.du kart,po pirmo buvau kaip apelsinas.po antro-sviesiai ryza,tada daziau ant virsaus garnier,spalva tokia bjaurokai geltona gavo,tadu dar ejau nusipirkau londa pilkiklio-silver grau.ir liuks spalva gavos sviesiai pilksva tokia,kaip vaikystej biggrin.gif tokios visada labai norejau smile.gif plaukai nenukrito ir bukle ne prastesne nei pries tai,o dar ir priemoniu kazkoiu apart kaukes nenaudoju



o kaip tas londa pilkiklis atrodo, kur jo nusipirkt? cia gal tas balzamas melynoj bonkutej, bet ten is tu tai tik violetine maciau.... blush2.gif
Atsakyti
kas galetu pasidalinti patirtim, kurie dazai geriausi dazant blondiniskai? 4u.gif seniai seniai dazydavau palete dazais, uj gerai nuimdavo, bet plaukai pasidare kaip siaudai verysad.gif tada pradejau dazyt loreal rechital dazais, netaip kenke plaukams, bet spalvos vis neisgaudavau, saknys ryzos nors tu ka..
Atsakyti
gal galetumet patarti? g.gif mirksiukas.gif esu is juodos tapusi blondine smile.gif ir dabar kokiais bedazyciau,bet saknys vistiek ryzos doh.gif pati esu sviesaus veido naturalus plaukai ryzi,bet man jie labai nepatinka schmoll.gif akys mano rudos turiu strazdaneliu...noriu is blondines iseiti,bet ir tamsi nenoriu buti blush2.gif ka galetumet man patarti? 4u.gif padekit man atrasti savo spalva blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 21 gruodžio 2006 - 01:04
QUOTE(etynsur @ 2006 12 21, 02:50)
gal galetumet patarti? g.gif  mirksiukas.gif esu is juodos tapusi blondine smile.gif ir dabar kokiais bedazyciau,bet saknys vistiek ryzos doh.gif pati esu sviesaus veido naturalus plaukai ryzi,bet man jie labai nepatinka schmoll.gif akys mano rudos turiu strazdaneliu...noriu is blondines iseiti,bet ir tamsi nenoriu buti blush2.gif  ka galetumet man patarti? 4u.gif  padekit man atrasti savo spalva blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


turetu tikti kastoniniai.pienisko sokolado spalvos g.gif

londa violetinej bonkutej-droguose yra
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 21, 07:15)
turetu tikti kastoniniai.pienisko sokolado spalvos g.gif

londa violetinej bonkutej-droguose yra


dekuj, maciau juos... tai imti ta spalva kur moteris su violetiniais plaukais? biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(murcielago @ 2006 12 21, 09:51)
dekuj, maciau juos... tai imti ta spalva kur moteris su violetiniais plaukais? biggrin.gif  blink.gif


nea biggrin.gif ten tokiais pilkais,zilais kone biggrin.gif silver grau vadinasi
man kai reikejo toki bjauroka ryzuma/geltonuma nuimt tai as laikiau pusvalandi,o jei reik tik truputi geltonuma panaikint tai lakyk ne ilgiau 10-15min nes turesi labai pilkus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 21, 08:56)
nea biggrin.gif ten tokiais pilkais,zilais kone biggrin.gif silver grau vadinasi
man kai reikejo toki bjauroka ryzuma/geltonuma nuimt tai as laikiau pusvalandi,o jei reik tik truputi geltonuma panaikint tai lakyk ne ilgiau 10-15min nes turesi labai pilkus smile.gif


nea, jie pilki nepataps, jei perlaikai, gaunasi zalsvi.... bigsmile.gif doh.gif cia rimtai, nelabai galima ilgai laikyti... bandysiu, gal pasiseks...nes lorealio kauke nepadeda... doh.gif . mirksiukas.gif
Atsakyti