Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(murcielago @ 2006 12 26, 12:53)
as tai jo nerandu, droguose maciau tik silberviolet... parasyk kaip sekesi, ar nesausina plauku....



Aš irgi neradau šiandien g.gif Net tą Londa knygą varčiau ir mačiau tik silberblond kažkas tokio- tai tenai ant paveiksliuko moteriškė visssai žila nupiešta g.gif Pagalvojau gal toks tiktų..O paskui suradau Švarckopo kažkokią naujieną, specialiai skirtą geltoniui ir oranžiniams atspalviams naikinti, ant pakuotės nupiešta moteriškė pelenų spalvos plaukais smile.gif Šiandien bandysiu smile.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif va norejau jusu paklausti kaip jus dazot sruogelemis namie?? viena akrta bandziau bet cia jau senokai tai kai dazus pirkdavau kurie skirti dazyti sruogelemis tai ten buna kepuryte su smulkiomis skylutemis, tai ja uzsidedi ir isitrauki smulkes sruogeles?? ar kas daze ? kaip jum taip gaunasi ar neblogai ar geriau kaip nors kitaip dazyti? g.gif noriu pati nusidazyti kad paryskintu smulkios sruogeles tai gal ta kepuryte visaij gerai?? rolleyes.gif
Atsakyti
Man karta kirpikloje pazistama daze su panasia kepuryte(neturejo folijos tuo metu) tai manau toks dazymo budas tinka trumpesnems plaukams. Mano tuo metu buvo iki menciu tai kiek skausmo prisikentejau kol ji sugebejo istraukt sruogeles pro tas skylutes. Bet rezultatas tai gavosi normalus - tas pats kas ir su folija.
Atsakyti
niuz va jau nusidaziau plaukus su henna plius 10nr sviesinau sruogelemis su ta kepuryte rolleyes.gif niuz siaip tai graziai gavosi sruogeles o spalva tokia sviesi naturali bet as kazkaip noreciau gal tokios link baltumo na net nz kad labiau isiryskintu tos sruogeles ir jos taip nesimato truputuka kaip ir susilieja i viena nors dariau labai smulkes ruogeles tai noreciau kad taip ir gautusi mirksiukas.gif tokios smulkios ir atskiros gal jus bandet ? gal cia reik su dviem spalvom zaist? g.gif
Atsakyti
paskutini karta daziau su KADUS balzaminiais dazais. Mano plaukai labai susilpneje, tai nenoriu dar daugiau su dazais silpninti, o tie balzaminiai dazai be amoniako, tai plaukui labai nepakenks. Likau patenkinta, ir toliau su jais dazysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Visos temos neperskaičiau, tai noriu jūsų paklausti, ar dažotės kuri juodai ar juodai į mėlynumą? Ir kokiais dažais, nes neberandu tokių (aišku ne visus ir išbandžiau), kurie po 2sav. neatsiplautų... Tada pradeda visur ruduma lysti.....
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 07, 17:12)
paskutini karta daziau su KADUS balzaminiais dazais. Mano plaukai labai susilpneje, tai nenoriu dar daugiau su dazais silpninti, o tie balzaminiai dazai be amoniako, tai plaukui labai nepakenks. Likau patenkinta, ir toliau su jais dazysiu  smile.gif



kur yra pirkt? kokia kaina? kokia spalva dazei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 01 09, 13:26)
kur yra pirkt? kokia kaina? kokia spalva dazei? smile.gif



Pirkau Kaune, Mickeviciaus gatvej, priesais bara Amigos. Kadus Brilliant Nr.3, tamsiai rudi. Nors is kart kai nudaziau, atrode, kad juodi, bet po poros plovimu tamsiai sokoladine. Graziai atrodo. Ir blizga. Kaina 22lt. Mano plaukai zemiau peciu, tai dviem kartams uzteks, skalsus labai. Pabandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 12 26, 18:57)
Aš irgi neradau šiandien g.gif Net tą Londa knygą varčiau ir mačiau tik silberblond kažkas tokio- tai tenai ant paveiksliuko moteriškė visssai žila nupiešta g.gif Pagalvojau gal toks tiktų..O paskui suradau Švarckopo kažkokią naujieną, specialiai skirtą geltoniui ir oranžiniams atspalviams naikinti, ant pakuotės nupiešta moteriškė pelenų spalvos plaukais smile.gif Šiandien bandysiu smile.gif
tu cia apie sampuna ar dazus kalbi? g.gif
Atsakyti
Mergaites, galėtumėt patarti? 4u.gif

užsinorėjau mažumėle plaukus pasitamsint. Jau seniai svaigstu dėl vat tokios plaukų spalvos. Gal kas žinot kokius dažus geriausia tam pasirinkt? g.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 07, 18:12)
paskutini karta daziau su KADUS balzaminiais dazais. Mano plaukai labai susilpneje, tai nenoriu dar daugiau su dazais silpninti, o tie balzaminiai dazai be amoniako, tai plaukui labai nepakenks. Likau patenkinta, ir toliau su jais dazysiu  smile.gif

O kokia spalva dazei?
Papildyta:
Ai nemaciau kad parasyta jog ruda o ar sviesiu buna/?
Atsakyti
HELP help.gif kas dazo plaukus capuccino spalva,tokia sviesiai grazia i ruduma biski?
pasidalinkit patirtim kokiais dazais dazot? unsure.gif
Atsakyti