Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

Ar galite patarti kokį nors dažomąjį šampūną juodos spalvos? nes kiek tik žiūriu, visi tie nusiplaunantys būna mėlynai juodi. doh.gif na, tokios spalvos aš nenoriu, noriu natūralios juodos, nes mano pačios natūrali yra juoda.pkaukų kankint kažkaip nesinori su ilgalaikiais dažais.. tai negi nėra dažomojo šampūno juodos spalvos? gal kas matėt, bandėt? patarkit ką nors...
Atsakyti
QUOTE(Kaila @ 2007 02 06, 00:43)
Ar galite patarti kokį nors dažomąjį šampūną juodos spalvos? nes kiek tik žiūriu, visi tie nusiplaunantys būna mėlynai juodi. doh.gif  na, tokios spalvos aš nenoriu, noriu natūralios juodos, nes mano pačios natūrali yra juoda.pkaukų kankint kažkaip nesinori su ilgalaikiais dažais.. tai negi nėra dažomojo šampūno juodos spalvos? gal kas matėt, bandėt? patarkit ką nors...

tai kam tau dazyt juodai,jei jie ir taip juodi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 02 06, 09:44)
tai kam tau dazyt juodai,jei jie ir taip juodi? bigsmile.gif

uz tai, kad buvau kvaila ir sumąsčiau aš juos nusidažyt rudai, bet gavosi nekoks rezultatas... todėl reikia ištaisyti padėtį. o gadint plaukų taip dažnai nenoriu, todėl dažyčiau šampūnu.
Atsakyti
As dazau plaukus su Loreal dazais, renkuosi is rudu atspalviu serijos Brilliant, rezultatu patenkinta ax.gif
Atsakyti
Ar dar niekas nebandet is naujos kolekcijos plauku dazu GARNIER arba PALLETTE ? Ant dezuciu tokios grazios spalvos.As vos nesusigundziau nusidazyti veoletiniais, bet vyras atkalbejo rolleyes.gif Tai domina pelenu spalva ar gaunasi, ar vistiek su geltonu atspalviu? Ir siaip kaip plaukuciai jauciasi po ju
Atsakyti
Dažau tik Color Pulse putom. Ten yra ir juodos spalvos dažai. Tik esu skaičiusi, kad nusiplaunant dažams lieka violetinis atspalvis.
Atsakyti
O tu viespatie, kaip man nepasiseke verysad.gif . Visa laika buvau ryski raudonplauke, atvaziavau i Suomija ir pirmakart nusipirkau L'orealio dazus tuos naujus be amoniako, sakau, plaukucius patausosiu. Spalva raudonmedzio. Ir ka? Isejau juoda!!!!! doh.gif doh.gif doh.gif Nebezinau, ka daryt, asaros byra - del ko jie taip smarkiai paeme? blink.gif Ir ka dabar daryt??!?! na netinka man ta spalva ir plaukai garbanoti negraziai su ja ziurisi. Neber gyvenimo...... sad.gif sad.gif sad.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
Man kaip patinka juodi garbanoti plaukai thumbup.gif Pabandyk nuimti spalva
Atsakyti
dazausi su profesionaliais allwaves dazais thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
esu raudonplauke su auksiniu atspalviu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(supertevai @ 2007 02 08, 17:04)
Man kaip patinka juodi garbanoti plaukai thumbup.gif Pabandyk nuimti spalva



Ne ne, jau nuiminedama tikrai ju nebegadinsiu, nes buvau kazkada uzsimanius blondine pabut, tai susigadinau jauciu visam gyveimui plaukus. Lauksim, kol nusiplaus cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(rasajuz @ 2007 02 08, 01:20)
O tu viespatie, kaip man nepasiseke  verysad.gif . Visa laika buvau ryski raudonplauke, atvaziavau i Suomija ir pirmakart nusipirkau L'orealio dazus tuos naujus be amoniako, sakau, plaukucius patausosiu. Spalva raudonmedzio. Ir ka? Isejau juoda!!!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif Nebezinau, ka daryt, asaros byra  - del ko jie taip smarkiai paeme?  blink.gif  Ir ka dabar daryt??!?! na netinka man ta spalva ir plaukai garbanoti negraziai su ja ziurisi. Neber gyvenimo...... sad.gif  sad.gif  sad.gif  angel_sadangel.gif

Puikiai suprantu console.gif Aš buvau rudais plaukais, šokoladinė panašiai ir nusidažius vieną kartą patapau juoda blink.gif blink.gif blink.gif swoon.gif bet nusiplovė pakankamai greitai karsta.gif Aišku čia ne tas pats, bet bandžiau paguosti, kad greit nusiplaus console.gif 4u.gif
Atsakyti
rasajuz na ka jau padarysi console.gif gal kai nusiplaus bus gerai smile.gif
Atsakyti