Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(egluciukas @ 2007 08 13, 19:29)
Nusiplauna visiskai, kaip parasyti ant pakuotes po 23 plovimu.



aciu uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
dazau galva prof.serijos dazais Allwaves - tiubelio kaina 15 lt, turis 100 ml, uztenka 3 dazymams, nes perku 2 spalvas, kurias tarpusavyje maisau ir nusipkusi esu 1 L 3 proc. peroksido buteli - jo uztenka tikrai labai ilgam. Dazu kokybe labai gera - dazau jau metai laiko biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte man atsakyti, kurie dažai geresni: Garnier nutrisse ar Wella Decore? svarbu ne tik, kurie mažiau kenkia, bet ir kurie geriau laikosi, nes tas man yra labai aktualu. Reikia skubiai sužinot. ačiū už atsakymą!
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 08 14, 16:04)
Gal galėtumėte man atsakyti, kurie dažai geresni: Garnier nutrisse ar Wella Decore? svarbu ne tik, kurie mažiau kenkia, bet ir kurie geriau laikosi, nes tas man yra labai aktualu. Reikia skubiai sužinot. ačiū už atsakymą!

man asmeniskai Granier nusiplauna, nubunka labai geritai.. schmoll.gif o anu nebandziusi, man geriausi LONDA COLOR 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norėčiau jūsų paklausti, kokios firmos dažai yra stiprūs? Matote, norėčiau plaukus nusidažyti skaisčiai raudona spalva, tačiau iki šiol buvo taip, jog kad ir kokia spalva plaukus dažyčiau, spalva gaunasi ryža. doh.gif O ryžos, kaip suprantate, nenoriu. Tei va 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 08 14, 16:41)
man asmeniskai Granier nusiplauna, nubunka labai geritai.. schmoll.gif  o anu nebandziusi, man geriausi LONDA COLOR  4u.gif

tai vat kad. man irgi turbūt visi, kokiais bedažydavau, nusiplaudavo, arba išvis plaukų normaliai 'nepaimdavo', išskyrus palette biggrin.gif dauguma juos peikia, bet man jie visai neblogi buvo blush2.gif keičiu su viltim, kad yra kažkas 'mažiau kenkenktis'. nu, šįsyk jau wella nupirkta (kažkodėl įtariu, kad prastai nudažys/laikys g.gif ), bet kitąsyk londa bandysiu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 08 14, 17:04)
Sveikos 4u.gif Norėčiau jūsų paklausti, kokios firmos dažai yra stiprūs? Matote, norėčiau plaukus nusidažyti skaisčiai raudona spalva, tačiau iki šiol buvo taip, jog kad ir kokia spalva plaukus dažyčiau, spalva gaunasi ryža.  doh.gif O ryžos, kaip suprantate, nenoriu. Tei va 4u.gif

pasikartosiu, kad palette lotuliukas.gif tik, aišku, ne visokie xxl, o permanentiniai. tik klausimas, ar tokia skaisčiai raudona spalva ten bus g.gif o mažiau kenkiantys ir gerai 'imantys', tai jau tik ką minėti londa color. bet aš manau, kad palaikyti tokią ryškią spalvą tai daug darbo, bent jau man būtų doh.gif nes su kiekvienu plovimu vanduo būna tamsios spalvos, nors dažau su nenuplaunamais. žodžiu, plaukai labai nenoriai priima dažus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 08 14, 19:10)
pasikartosiu, kad palette lotuliukas.gif tik, aišku, ne visokie xxl, o permanentiniai.

Apie "Palette" dažus esu girdėjus negerų dalykų. Nežinau, ar tiesa, bet sako, kad ten yra metalų druskų, kurios įsėda į odą ir gali sukelti vėžį blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 08 14, 19:48)
Apie "Palette" dažus esu girdėjus negerų dalykų. Nežinau, ar tiesa, bet sako, kad ten yra metalų druskų, kurios įsėda į odą ir gali sukelti vėžį blink.gif

kad jie kenkia apskritai labiau nei kiti dažai, tai nesiginčysiu, nes nesu specė (o tikiu, kad kenkia labiau jau vien dėl to, kad gerai 'paima' plauką. bet tos metalų druskos ir vėžys tai kažkas iš fantastikos srites wink.gif žmonės visokių nesamonių prisigalvoja, kad įdomiau gyventi būtų, nereik viskuo tikėt:)
Atsakyti
Šiais laikais, matyt, vėžį sukelti gali praktiškai bet kas cool.gif O šiaip tai visuose plaukų dažuose yra visokių priedų, chemikalų ir kitokių džiaugsmų. O kad nuo plaukų dažų galima vėžiu susirgti... na jau tikrai, kažkas iš fantasy biggrin.gif

Na, bet ne tai svarbiausia. Dar pasigilinsiu, kas geriausia. Visgi, kol plaukai neataugs, nedažysiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 08 14, 20:03)
bet tos metalų druskos ir vėžys tai kažkas iš fantastikos srites wink.gif


QUOTE(Dujokaukee @ 2007 08 14, 20:10)
O kad nuo plaukų dažų galima vėžiu susirgti... na jau tikrai, kažkas iš fantasy biggrin.gif

Gal tai ir ne visai fantastika, nes išgirdau tai iš savo kirpėjos. Sakė, kad kirpėjų kursuose tai sužinojo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 08 14, 19:43)
Gal tai ir ne visai fantastika, nes išgirdau tai iš savo kirpėjos. Sakė, kad kirpėjų kursuose tai sužinojo ax.gif


as tai visai tikiu g.gif juk nezinia kokios ten chemijos prideta mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. tongue.gif va,kaip sakant esu dazyta blondine,plaukai tikrai gan sviesus,tik va kad kazkiek nusiure.todel nedaziau ju gal kokius 5 men.taip kad gerai ataugo ir db jau mastau kaip dazyt.Sviesinausi su palette,gerai nuimdavo,bet db jau prisibijau,o tai plika liksiu...ziurinejau kitu firmu dazus,pvz loreal,atrodo grazios spalvos,bet visvien ir cia prisibijau tos ryzos spalvos.kokia jusu nuomone? g.gif kokius dazus patartumete? mirksiukas.gif
Atsakyti