Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

Dazau su Rilken. Jie man thumbup.gif thumbup.gif
Ir visada dazau pati, nepasitikiu kirpyklom, nes pora kartu kai nudaze, tai nezinojau i kuria puse begti. Ir siaip gaila pinigu, kai pati sugebu puikiai nusidazyti. tongue.gif Ir dar turiu drauge kirpeja, reikalui esant galiu jos patarimu pasiklaust.
Atsakyti
As taip pat plaukus dazniausiai dazausi pati. Kazkaip gaila pinigeliu kirpykolj dazyt, o be to pati puikiausiai sugebu ta atlikt smile.gif Dazniausiai dazausi su Garnier Natea . smile.gif
Atsakyti
AS UZ LOREAL CASTING. thumbup.gif MAN JIE thumbup.gif
Atsakyti
dazausi su profesional lorealio dazais super laikosi ilgai neblunka i blizga thumbup.gif
Atsakyti
As tamsiaplauke, nu ne juodu, bet kastoniniu plauku.Uzsimaniau juos pasisviesinti, bet nenorejau naudoti miltuku, nuejau i kirpykla, tai kaip nudaze!!!Ryskiai geltonai blink.gif , draugas iki siol mane visciuku vadina hah.gif cry.gif Kiek kartu po to ejau, tai rezultatas praktiskai tas pats, plaukai tokie ypatingi, kad i geltonuma-ryzuma eina aggressive.gif Tai ka, jau nieko nebepadarysi, reikia miltelius naudoti?O plaukai tai ne is stipriuju cry.gif
Atsakyti
Blondinems smile.gif
kiek esu experimentavus ir isbandzius geriausi dazai HENA +. Norincioms pelenu spalvos- Nr 00. smile.gif Dabar tingiu tepliotis, dazausi kirpyklose, tai toli grazu neisgauna nei vienoj kirpykloj man tokios spalvos. Beje, profesionaliu kirpeju atsiliepimai apie sios firmos dazus labai geri smile.gif
Norincioms ryzos spalvos smile.gif
Kiek isbandzius mano sesuo, jai graziausia a la orandzine spalva gaudavosi dazant su Alfa Parf dazais.
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2004 09 05, 00:24)
zinot gyvenimas priverte  su muilu galva issiplaut. dar pries vaziudama pas broli pasitikslinau ar turi sampuno, taip neseniai pirkau atsako. o vakare drauge sekmingai ieskojom. finale slykstus plaukai, laukiu kada namo teks grizti. o ir suku jis neturi o savasias namie pamirsau. ir taip matau kad neis galvos issiskuobti nei pirstais nei sukom ohmy.gif

Na, jei jau plaukus taip nuskriaudei, tai ishsiplovus reikejo uzdeti majonezo kauke (gal jo butum radus pas broli? smile.gif ) arba pasishildyti aliejaus 3 saukstus ir istepus plaukus palaikyti. Aisku, po to perplauti butu reikeje (vel su muilu) bet nauda bent jau butu ta, kad plaukai butu buve paslankus ir nebutu velesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2004 12 12, 13:43)
geriau neeksperimentuok su raudona spalva - bo jinai taip lengvai nenusiplauna (nesvarbu, kad putos) ir beplaunant is raudonos paliks ryza

ziurint ant kokios spalvos dazysi tom raudonom putom. Taciau bet kokiu atveju po kazkiek plovimu lieka negrazi ir neaiski spalva blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jergus @ 2004 12 13, 12:33)
daziau pulsuojancia raudona, ar kaip ten - mano plaukai benuauginejantys juodi, galvojau, taip su putom tepliodamasi neskausmingai atauginsiu natur. spalva, o tada desiu ir busiu ryza biggrin.gif ikyrejo ta juoda mad.gif gal zinot, kaip naminem priemonem is nuaugusios juodos ryza pasidaryt? man dzin, kad galiukai liks juodi...
o putom nudaze visai gerai, aisku, tik tuos ne juodus plaukus tongue.gif bet, slykstyne, kaip oda nutepliojo, ir nenusiplove! geriau pries pat svarbu baliu neeksperimentuokit, as i pasimatyma (gerai kad su nuosavo vyru tongue.gif ) su ryskiai raudonu ausies krastu nuejau doh.gif ir drabuzio krastelis, kurio netycia prisilieciau, nenusiplauna unsure.gif

jei nori tikros ryzos - bandyk chna, as visa vasara su ja daziausi, nu man tai super spalva buvo thumbup.gif
Atsakyti
na mano plaukai yra sviesiai rudi galima sakyti smile.gif ir jei as nusidazyciau su tomis putomis pvz. juoda spalva,ar man nusiplautu po kazkiek plovimu? nes nenoriu likti juoduke smile.gif
Atsakyti
Ten prie dazu yra instrukcija, kur parasyta ir parodyta, kokia naturali spalva su kokiais dazais i kokia spalva pavirsta. Yra ir internetinis puslapis, kuriame aiskiai papasakota. Man atrodo, kiek prisimenu, kad sviesiai rudu negalima dazyti juodai - busi violetine.
Atsakyti
mmm violetine gal nelabai noreciau buti g.gif
Atsakyti