Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(ViChy @ 2005 02 16, 18:34)
mmm violetine gal nelabai noreciau buti  g.gif



Pas mane yra tamsiai rudi plaukai ir niekada nedazyti su jokiais dazais smile.gif
Noredama paryskinti naturalia spalva ir suteikti jiems daugiau zvilgesio as dazau su sampunu Palete, 231 spalva, jis yra geltonoj dezutej, tai man super nudazo plaukai zvilga ir super atrodo thumbup.gif . Yra ir kitokiu spalvu, galima pasirinkti ir tamsesne spalva ir iki juodumo gali nusidazyti ir per menesi laiko man tas sampunas nusiplauna ir net nelieka jokios zymes, kad buvo kazkas dazyta... nera jokiu atauginejimu ir skirtumo tarp naturaliu plauku ir tu kurie buvo dazyti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tabonita @ 2005 01 24, 23:36)
dazausi su profesional lorealio dazais super laikosi ilgai neblunka i blizga thumbup.gif

As taip pat uz loreal thumbup.gif
Atsakyti
Išbandžiau daugybę visokių firmų dažų - pražilau anksti, vos 22 m., tai nieko kito neliko kaip dažyti. Su Rilken netyčia tapau juoduke, ko visai nenorėjau, Henna Plus visai nesilaiko ant žilų plaukų, o išreklamuotieji Wella visai nuėdė plaukus, nors turėjau tikrai neblogus.
Dabar jau dveji metai dažausi su chna ir basma, kirpėja giria, kad žymiai sustiprėjo plaukai, įgavo natūralų žvilgesį, nustojo slinkti. Aišku, truputį juokinga pusę dienos vaikščioti apsimuturiavus galvą senu rankšluosčiu, bet šeima jau priprato biggrin.gif . Kai tik turiu galimybę - užsitepu to chna ir basma mišinio, plaukai po to jaučiasi puikiai, o ir žili plaukai pasislėpė... Kaina - vieno pokelio apie 80 cnt tongue.gif
Tiesa, pusę dienos laikyti nebūtina - užtenka valandos, bet kirpėja sakė, kad galiu laikyti ir per naktį - plaukams tik į naudą.
Atsakyti
nu man atrodo, kad dazu kokybe labiau ne nuo garsios firmos priklauso g.gif
gal greiciau yra individualiai vienai tinka, kitai - ne...
mano labai stori ir stiprus plaukai, tai dazydavau, kuo tik rasdavau biggrin.gif , ir is visu isbandytu tai labiausiai netiko garnier, o labiausiai tiki - palette blink.gif nukaina pati maziausia, o nusidazo puikiai ir plauku nenueda, o po dazymo taip blizga, kad net po loreal taip neblizgejo;)
Atsakyti
Labai geri Alfa Parf dazai.Tikrai tausoja plaukus ir jie tampa grazus ir blizgantys.Tik kazkaip atspalviai švelnus.Na nesigavo pilkšvai sviesus atspalvis, na daugiau gelsvas.Bet gerai.
Bet pats plaukas tai atrodo kad atsigauna po dažymo.
Atsakyti
man geriausi londa color thumbup.gif
Atsakyti
Pati dažausi kirpykloje, o mamą dažau Garnier dažais su alyvuogių aliejum. Labai gražios, natūralios ir ilgai išliekančios spalvos. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kera: 21 vasario 2005 - 13:25
man plaukus siaubingai gadino "Recital". Nuo pirmųjų dažų slinko kaip pasiutę, o "londa color" labai sumenkino, išsausino, plaukai tapo negyvi.
Kažkaip visada mėgau dažyt "Hena plus" ir Loreal'io "Casting". Dabar senokai nedažyti, nes gydau ir gaivinu plaukus.
Atsakyti
Jau kokius 4 metus dažau, tik Garnier dažais. Jie man geriausi, nes išbandžiau labai daug visokiausių. Patys šlykščiausi Palette. Ir plaukai pradėjo slinkt, ir lūžinėt. O mano plaukų dažymo pradžia buvo labai juokinga. Laukiau šviesių, o gavosi ryškiai oranžiniai. Aš lakstau po kambarius verkdama, vyras šaukia, kad jam nieko napasakiau (tipo, kad dažysiu). Oi, net baisu prisiminti. Tai bėgau į kirpyklą, sutvarkė.
Atsakyti
Super dazai yra Goldwell, visiskai negadina plauku, o svarbiausia, kad po keliu dazymu taip isiskverbia i plauka, kad po to kelis menesius uztenka tik saknis dazyt, nes visiskai nenublunka. Vienas minusas - labai brangu, namuose pati nenusidazysi, nes kazkokia speciali dazymo technologija,po dazymo dar kazkoki fiksatoriu uzdeda, kauke, net su spec.sukom su buteliuku dazo, o ne sepeteliais kaip kitais dazais. Ir dar po dazymo dvi savaites galva galima plauti tik Goldwell sampunu, nes kitaip nusiplaus.
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2005 02 24, 11:07)
Super dazai yra Goldwell, visiskai negadina plauku, o svarbiausia, kad po keliu dazymu taip isiskverbia i plauka, kad po to kelis menesius uztenka tik saknis dazyt, nes visiskai nenublunka. Vienas minusas - labai brangu, namuose pati nenusidazysi, nes kazkokia speciali dazymo technologija,po dazymo dar kazkoki fiksatoriu uzdeda, kauke, net su spec.sukom su buteliuku dazo, o ne sepeteliais kaip kitais dazais. Ir dar po dazymo dvi savaites galva galima plauti tik Goldwell sampunu, nes kitaip nusiplaus.

tas buteliukas buna ir amerikietiskuose Loreal dazuose, jokio ten stebuklo, pati kirpeja sake, kad tai tik labai patogu, bet dazu iseigos didesnes, o rezultatas nesiskiria. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
man geriausi londa color

man jie taip pat patinka, ir spalva ilgokai laikosi(dazau raudonai)
Atsakyti