Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdytumėt trečia vaikelį?

PAs mus kadangi visi trys planuoti vaikai, tai abieju reakcija dziugi buvo, visi vaikai labai laukti, nors tarp ju mazas amziaus skirtumas, taigi, jei butu 'netycia' ketvirtas, ar bet koks kitas, aisku, kad gimdyciau, tik man toookia mistika kaip taip atsitinka, savotiskai noreciau...Nors gal geriau noreciau ketvirto tycia lotuliukas.gif
Papildyta:
O dvieju vaiku mamytei, kus trecias netyciukas, linkeciau labai labai susikaupti, ir nesioti laimingai treciuka, bent mano atveju, tas trecia svaikelis, tai toooks balzamas sirdziai, tikrai nebebus tiek streso kiek su pirmuoju vaikuciu,a r net kai du maziukai, kai gims, jau bis siek tiek ugteleje, patys daug uzsiims, ir kazkaip atsiranda galimybiu ir su treciuku susitvarkyti, tarsi isauga dar viena ranka, viska dar greiciau pasidarai nei su pirmu vaikeliu...O daikteliai dauguma gi nuo pirmuku lieka...Uzsiauginsit tris vaikelius jauni, atvargsit, o paskui busit dar jauni, o vaikai uzauge, dar tiek visko pries akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi turiu du vaikinukus, tai norisi trečios dukrytės, bet kas garantuos, kad ji bus, todėl rizikuoti ko gero nedrysiu blush2.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad ryzomes treciam, kuris jau pakeliui wub.gif Nors sakydavau, kad mums gana dvieju, bet giliai sirdy visada svajojau apie trecia ir nesvarbu kokios lyties. Jei pasitvirtins, tai turesim tris sunus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2012 09 09, 00:07)
Dziaugiuosi, kad ryzomes treciam, kuris jau pakeliui  wub.gif Nors sakydavau, kad mums gana dvieju, bet giliai sirdy visada svajojau apie trecia ir nesvarbu kokios lyties. Jei pasitvirtins, tai turesim tris sunus  thumbup.gif


kaip šaunu - sveikinimai smile.gif. o aš ir ketvirto norėčiau - bet - metai ir situacija spaudžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dark @ 2006 08 13, 17:55)
Labai nepavydėtina situacija..........bet aš asmeniškai gimdyčiau. Kalbu apie save-nepavežčiau moralinės naštos pasidarius abortą  4u.gif  O dėl vyro........jei jau nelimpa santykiai, tai nelimpa. Galvoju, jei bus lemta skirtis tai nesustabdys to nei ta auka-atsisakyt vaikelio. Jei nesutarsit-bus vis tiek ar 2 ar 3 vaikai. Ypač svarbu, jei pati myli ir nori vaikų, jei svajojei apie trečią.
Kažkaip tikiu pasakymu ,,davė dievas burną, duos ir duonos". Na taip, lengva nebus su 3 vaikais, bet juk nėra lengva ir su 2! Bet kiek džiaugsmo širdžiai mamyt!
Gal net skyrybų atveju, jei tokios būtų, leliukai bus tau gyvenimo šviesa  mirksiukas.gif
Be to, jei galvoji, kad išsilaikytum su 2, ar labai jau esmę keičia trečias vaikutis?  unsure.gif

Dėl saugojimosi..........nepyk nebrendyla tavo vyras su tokiu požiūriu  blush2.gif  čia daug ką apie jį man pasako  doh.gif

Visikai sutinku su nuomone. Ta pati norejau parasyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalija01 @ 2012 09 07, 19:28)
Kadangi turiu du vaikinukus, tai norisi trečios dukrytės, bet kas garantuos, kad ji bus, todėl rizikuoti ko gero nedrysiu  blush2.gif


Lauktis trečio, vien tam, kad būtų mergytė, tikrai netinkamas motyvas. Na, tai mano nuomonė mirksiukas.gif Juk garantijų nieks dėl lyties neduotų.
Nors kai gimsta tas angelėlis wub.gif , tavo kūnas ir kraujas, manau meilė čia pat ir nesvarbu, kokia lytis bebūtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2012 09 08, 22:07)
Dziaugiuosi, kad ryzomes treciam, kuris jau pakeliui  wub.gif Nors sakydavau, kad mums gana dvieju, bet giliai sirdy visada svajojau apie trecia ir nesvarbu kokios lyties. Jei pasitvirtins, tai turesim tris sunus  thumbup.gif

thumbup.gif Mes turim tris berniukus ir labai dziaugiames. Broliai labai myli mazaji.

QUOTE(lapiuksss @ 2012 09 18, 20:32)
Lauktis trečio, vien tam, kad būtų mergytė, tikrai netinkamas motyvas. Na, tai mano nuomonė  mirksiukas.gif  Juk garantijų nieks dėl lyties neduotų.
Nors kai gimsta tas angelėlis  wub.gif , tavo kūnas ir kraujas, manau meilė čia pat ir nesvarbu, kokia lytis bebūtų  smile.gif

Visiskai pritariu. drinks_cheers.gif Lytis, kai gimsta vaikiukas, manau, neturi reiksmes. Bent jau man nebuvo svarbu. Norejom trecio vaikiuko ir jo laukeme.
4u.gif
Atsakyti
Trecia tikrai gimdysiu paaugus siems smile.gif
Atsakyti
Jei suzinociau, kad laukiuos trecio, negaleciau darytis aborto, ir vyrui ta pati pasakiau. Ziuriu i savo dukras, o mazajai dar tik 3 menesiukai, galvoju, jazau, kaip geciau toki angeleli nuzudyt, juk ji ten supjausto, isgramdo... unsure.gif Jei jau mane vaikiukas pasirinko, vadinas jis nori but su manim 4u.gif Jei jau yra du, tai ar trecias ar ketvirtas mazai ka keistu, tik su vienu akys dideles, atrodo, kas butu, jei dar vienas butu...
Atsakyti
Auginom auginom mes dvi dukras... ir atejo metas, kad vis pasvajodavau apie mazyti suneli... Klausiu vyro... O jis, kad paziures! Viska supratau - NE NE NE! Tai taip puse metu zyziau, zyziau... Nieko. Paplanavau, apgavau ir stai turim! thumbup.gif Vyras suzinojes masina is nevilties sudauze... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O dabar - negali atsidziaugti sunum... Didziuojasi labai, vaiksto nosi uzrietes, visur sunu nesasi, vezasi... bigsmile.gif

Zinojau, kad bus berniukas, del to lengvai ryzausi... wub.gif
Atsakyti
Pas mus du berniukai.
Kai laukiausi antro, tyliai svajojau, kad bus mergaitė, bet per tuos 9 mėn. priėjau prie išvados, kad kokį vaikutį turim ar turėsim tokį ir mylėsim. Dabar abu broliukai myli vienas kitą ir kolkas geriausi draugai.
Gimus antram, ėmiau vėl svajoti apie trečią-mergaitę. Bet kai žmogus negali pasirinkti ir būti garantuotas dėl vaiko lyties, tai laikas taip ir kapsėjo...Tuomet pagalvojau, kad jei būsiu įsitikinusi, kad noriu tik mergaitės-matyt ne laikas dar vienam vaikeliui.
Praėjo beveik 4 metai ir dabar jaučiu, kad noriu abiejų vienodai-ir mergaitės ir berniuko:) Žiūrėsim kaip gausis, bet nusprendėme abu bandyti:)
Atsakyti
QUOTE(Gabrija @ 2012 10 03, 19:21)
Klausiu vyro... O jis, kad paziures! Viska supratau - NE NE NE! Tai taip puse metu zyziau, zyziau... Nieko. Paplanavau, apgavau ir stai turim! 

o jums sąžinė nieko nesako už tokią apgavystę? Gerai išauklėta, kaip sakant, šeimininko negraužia, bet kaip galit žiūrėt vyrui į akis ir kaip jis jumis gali pasitikėt.
Atsakyti