Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdytumėt trečia vaikelį?

QUOTE(Leksa @ 2012 10 05, 21:09)
o jums sąžinė nieko nesako už tokią apgavystę? Gerai išauklėta, kaip sakant, šeimininko negraužia, bet kaip galit žiūrėt vyrui į akis ir kaip jis jumis gali pasitikėt.


O pasakykit, kas jau tokio laaaabai blogo? Myli gi tėtis tą vaikutį, ir mamam labai norėjo. Aš tai tuo klausimu neesu tokia kategoriška. Gyvenime būna situacijų, kada kažkuris turi imtis iniciatyvos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivid @ 2012 10 05, 21:04)
O pasakykit, kas jau tokio laaaabai blogo?

Blogo - tai apgavystė, sukčiavimas, melas. Ir tai vyksta tarp žmonių, kurie eina per gyvenimą kartu ir turi pasitikėti vienas kitu. Kaip galima pasitikėti tokiu žmogumi ir jį gerbti? Čia tas pats, jei moteris turėtų kažkiek vaikų ir daugiau nenorėtų, o vyras pamelavęs, kad pasidarę vazektomija sumeistrautų jai dar vieną vaiką, kurio ji nenorėjo! Ar tuo atveju būtų tai blogai? Manau, kad būtų. Taippačiai, kaip ir tada, kai moteris apgauna vyra. O gal moterims viskas galima?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 10 05, 23:07)
Blogo - tai apgavystė, sukčiavimas, melas. Ir tai vyksta tarp žmonių, kurie eina per gyvenimą kartu ir turi pasitikėti vienas kitu. Kaip galima pasitikėti tokiu žmogumi ir jį gerbti? Čia tas pats, jei moteris turėtų kažkiek vaikų ir daugiau nenorėtų, o vyras pamelavęs, kad pasidarę vazektomija sumeistrautų jai dar vieną vaiką, kurio ji nenorėjo! Ar tuo atveju būtų tai blogai? Manau, kad būtų. Taippačiai, kaip ir tada, kai moteris apgauna vyra. O gal moterims viskas galima?


Pritariu šiaip nuomonei.
Nors esu už vaikus ir kad kuo daugiau tik jų būtų, bet visgi tie vaikiukai turėtų ateiti, kai abu tėvai to nori... Man irgi ne kaip atrodo tokie sukčiavimai. Ir kas svarbiausia, moterų tarpe tai gana dažnas atvejis.
O jei ateityje vaikas paklaus smulkmenų apie jo atsiradimą, kaip nesmagu bus, negi sakysi tiesą... Teks "sukurti" kitą variantą, štai ir vėl melas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 05 spalio 2012 - 22:16
Leksa tu tokia teisinga 4u.gif

O as nematau tame nieko blogo. Manes sazine nekutentu...Jei noreciau ir padaryciau taip. Ir saunuole Gabrija, o tai tie vyrai daznai nesuvokia ko nenori biggrin.gif

Va kaip vyrai ziuri zmonom i akis kai i kaire varo? Kai palieka seima? Kai pasirenka ne seima o buteli/meiluze/drauguzius/...??? Kaip vyrai naudoja psicholigini/fizini smurta pries zmonas ir po to ziuri jom i akis?

Taip, tai melas bet...Ir daznai moteris augina vaikus...Tai kad.
Atsakyti
QUOTE(^May^ @ 2012 10 05, 23:36)

O as nematau tame nieko blogo. Manes sazine nekutentu...Jei noreciau ir padaryciau taip. Ir saunuole Gabrija, o tai tie vyrai daznai nesuvokia ko nenori biggrin.gif

Va kaip vyrai ziuri zmonom i akis kai i kaire varo? Kai palieka seima? Kai pasirenka ne seima o buteli/meiluze/drauguzius/...??? Kaip vyrai naudoja psicholigini/fizini smurta pries zmonas ir po to ziuri jom i akis?



Puikus postas drinks_cheers.gif Kiek jie žmonoms primelavę doh.gif O vyrai visada bailiai šitoj vietoj. Jiems su vaikų pradėjimu ne kažkaip drąsu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^May^ @ 2012 10 05, 22:36)
1. O as nematau tame nieko blogo. Manes sazine nekutentu...Jei noreciau ir padaryciau taip.

2.Va kaip vyrai ziuri zmonom i akis kai i kaire varo? Kai palieka seima? Kai pasirenka ne seima o buteli/meiluze/drauguzius/...??? Kaip vyrai naudoja psicholigini/fizini smurta pries zmonas ir po to ziuri jom i akis?

3.Taip, tai melas bet...Ir daznai moteris augina vaikus...Tai kad.

1. tai tada ir vyro sąžinė neturi kutent jei jis į kairę suks ar žmoną už plaukų patampys... norėjo ir padarė...

2. jei jūsų toks vyras, tai protingiau būtų apie skyrybas pagalvot, o ne apie papildomą vaiką, kuris tokioj šeimoj turės augt. O jei vyras geras, tai kodėl manot turinti teisę taip elgtis, pasiteisindama KITŲ viso pasaulio vyrų daromom nuodėmėm? "Gi dauguma vyrų geria, į kairę varo, mušasi, o mano ne, bet aš už tai galiu savo vyrą apgaut, ot" - taip mąstot?

3.Augina moterys, o kas išlaiko? Kas tiems vaikams turi pinigus uždirbt? Vyrai niekaip prie vaikų auginimo neprisideda? Net finansiškai? Na, nebent vyras jūsų požiūriu reikalingas tik kaip spermos donoras ir po to dar finansinė parama vaikams auginti. Tada tikrai, nėra reikalo vyro gerbt ir jo nuomonės klaust. Bet tada ir vyras neprivalo žmonos gerbt, gali ją apgaudinėt, meluot, naudot smurtą. Pagarba, meilė ir pasitikėjimas turi būti iš abiejų pusių. Naivu tikėtis, kad vyras gerbs žmoną, kuri jį apgavo. O kai negerbia, tai ir............
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 10 08, 11:33)
1. tai tada ir vyro sąžinė neturi kutent jei jis į kairę suks ar žmoną už plaukų patampys... norėjo ir padarė...

2. jei jūsų toks vyras, tai protingiau būtų apie skyrybas pagalvot, o ne apie papildomą vaiką, kuris tokioj šeimoj turės augt. O jei vyras geras, tai kodėl manot turinti teisę taip elgtis, pasiteisindama KITŲ viso pasaulio vyrų daromom nuodėmėm? "Gi dauguma vyrų geria,  į kairę varo, mušasi, o mano ne, bet aš už tai galiu savo vyrą apgaut, ot" - taip mąstot?

3.Augina moterys, o kas išlaiko? Kas tiems vaikams turi pinigus uždirbt? Vyrai niekaip prie vaikų auginimo neprisideda? Net finansiškai? Na, nebent vyras jūsų požiūriu reikalingas tik kaip spermos donoras ir po to dar finansinė parama vaikams auginti. Tada tikrai, nėra reikalo vyro gerbt ir jo nuomonės klaust. Bet tada ir vyras neprivalo žmonos gerbt, gali ją apgaudinėt, meluot, naudot smurtą. Pagarba, meilė ir pasitikėjimas turi būti iš abiejų pusių. Naivu tikėtis, kad vyras gerbs žmoną, kuri jį apgavo. O kai negerbia, tai ir............

Pas jus Leksa tik krastutinumai...taip nebuna gyvenime dazniausiai...yra viduriukai...

Supratau jus, jum visas melas vienodo lygo...man ne...kiek zmoniu tiek nuomuoniu 4u.gif


Leksa na prie ko cia mano vyras. Rasiau kad jei noreciau padaryciau. Tai priklausytu koks tas mano vyras...jei zinociau kad jis nori tiesiog nedrista del tam tikru priezasciu kurios man neatrodytu ant tiek svarbios kad netureti vaiko bet zinociau kad myletu ir dziaugtusi tai...Taip as esu gal egoiste, savanaude sprendziant sita klausima, bet yra kaip yra biggrin.gif .

Aisku Leksa su jumis sutinku kad pagaraba turi buti ir meile abipuse...Bet mes gi visi skirtingi, mylime skirtingai, suprantame meile skirtingai...net pagarba suprantama skirtingai. Jus paklauskite pas tas moteris kurios pastojo ''nezinant''vyrui, ar jos negerbia savo vyru...manau gerbia.
Zinau tada sakysit tai ir vyras i kaire eidamas gali gerbti savo zmona doh.gif Taip, buna ir taip, girdejau tokiu istoriju kai vyras mylejo ir gerbe zmona, bet jam norejosi ''neiprastos'' meiles lovoj, kad neizeisti zmona nuejo pas kita...Gal ir tiesa, juk kitam zmogui i vidu neilisi...

Noretusi kad viskas butu kaip pasakoj...Daug kas nuo musu priklauso aisku...Bet gi gyvenam kiekvienas kaip mokam, kaip iseina...Tik reikia suprasti kad kiekviena situacija individuali, nera viskas taip paprasta...nera ir juoda ar balta...

Cia tik mano nuomuone Leksa, nesakau kad as tobula ir teisinga. Noriu tokia buti, stengiuosi...na kiek galiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^May^ @ 2012 10 08, 10:57)

matot, svarbiausia man gyvenime pagarba. O jos tikrai nėra, kur yra melas ir apgaulė. O ypač didžiulė apgaulė, kuri keičia sutuoktinio gyvenimą visiškai ir visam laikui. Ne kokia smulkmena, ne laikinas "nepatogumas" ar pan., bet kažkas, kas lieka visam.
Juk ar norėtut, kad jūsų dukra pastotų nuo kokio vaikino, nes jis pvz. pradūrė prezervatyvą, nes labai jau norėjo su ja vaikutį turėt? Nepatiktų? Man irgi. Bet jis būtų blogietis, apgavikas, sukčius, o moteris apgaule pastojus vos ne didvyrė. Ar kai moteris negali naudot KT, o vyras sutinka naudot prezervatyvus ir jau ji sakytų, kad vaikų jai pakanka, ar kuri norėtų, kad vyras tuos prezervatyvus badytų, nes jam dar reikia vaikų? Norėtut kuri taip? Kad vyras už jus nuspręstų? Aš nenorėčiau. Norėčiau, kad vaikai būtų ABIEJŲ sprendimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 08 spalio 2012 - 14:11
QUOTE(Leksa @ 2012 10 08, 15:08)
matot, svarbiausia man gyvenime pagarba. O jos tikrai nėra, kur yra melas ir apgaulė.
Juk ar norėtut, kad jūsų dukra pastotų nuo kokio vaikino, nes jis pvz. pradūrė prezervatyvą, nes labai jau norėjo su ja vaikutį turėt?

Leksa as dziaugiuosi kad pasauly yra tokiu zmoniu kaip jus, kurie ne tik zino kaip turi buti bet ir gyvenai taip kaip turi buti 4u.gif As irgi galvoju kad be pagarbos negali buti meiles...o pagarba tai tiesa ir pasitikejimas.
Tai istikruju atrodo labai slyksciai...prezervativu pradurimai...brrr. As pateisinu tai tik kai kuriose situacijose kai istikruju vyrai gal ir noretu bet kazko bijo kas tikrai nera didele priezastis netureti vaiku. Zinau n atveju kai visi liko laimingi bet cia sm skaiciau ir liunai pasibaigusiu tokiu situaciju...Na zinau vel gi galima visaip vartyt ar blogis vardan gerio tikrai blogis...Taip as savanaude matyt as galeciau taip pasielgti sakau saziningai, jei matyciau/manyciau kad man tai butina ir kad vyras nesugalvos del to pabegti ar jausis nelaimingas.
Bet zinot Leksa jei vyras ir moteris myli vienas kita jie turetu suprasti vienas kita ir susitarti, rasti iseiti ir kompromisa...Nes istikruju jei moteris nori vaiko reiskia jai truksta vaiko ir vyras turi i tai atsizvelgti, net kitaip irgi gaunasi vyras savanaudis egoistas nenori ir nebus. Tai gal jau tas nesutarimas tokiu svarbiu klausimu parodo kad istikruju seimoje nera gerai ir zmones kaip ir netinka vienas kitam jei taip skiriasi poziuris i seima ir vaiku skaiciu.
Atsakyti
mes noretume triju vaiku. kaip man grazu dideles seimos. na bet teks dar palaukti.
Atsakyti
QUOTE(^May^ @ 2012 10 08, 15:11)
Bet zinot Leksa jei vyras ir moteris myli vienas kita jie turetu suprasti vienas kita ir susitarti, rasti iseiti ir kompromisa...Nes istikruju jei moteris nori vaiko reiskia jai truksta vaiko ir vyras turi i tai atsizvelgti, net kitaip irgi gaunasi vyras savanaudis egoistas nenori ir nebus.

pritariu dėl kompromiso. Į abiejų norus būtina atsižvelgti. Bet ne tik į norus. Dar ir į galimybes. Ir ar moteris nenori dar vieno vaiko ne dėl paties vaiko, o pvz. bijo, kad vyras paliks, o mažas vaikas sulaikys ar tingi dirbt tiesiog. Anksčiau nebūčiau taip pamanius, bet turiu draugę, kuri visad norėjo tik 1 vaiko ir su vyru net buvo taip sutarus, bet pagimdė dar vieną "netyčiuką", nes pati kaip sake, jai per sunku dirbt, ji geriau namie vaikus augins. Ir net trečią planuoja. Be vyro žinios. Norėčiau jam tai pasakyti, bet... nesakysiu. Gal tikrai jos darbas jai per sunkus, bet kiek taip vaikų gimdys iki pensijos? O jos vyras turės art kaip arklys, kad visus išlaikytu. Kita mano gera pažįstama irgi dirbo tik iki pirmo vaiko. Dabar dar dvynukus turi, tik jau ir oficialiai niekur nedirba, tai net stažas neina. Na, jie abu norėjo tų vaikų, tai OK, bet jei ir jis būtų buvęs apgautas? Tada gaunasi, kad dėl moters egoizmo vyras yra tik spermos donoras ir darbinis arklys pinigams uždirbti. Aš kiek noriu, tiek gimdau, ne tavo sušiktas reikalas, tu tik pinigus namo parnešk, mane ir vaikus išlaikyt privalai. Tai kokia čia meilė ir pagarba?
Atsakyti
Bet kodel jei tik moteris nenori dirbti o pasirenka vaiku auginima namuose tai jau savaime traktuojama kaip kazkoks blogis g.gif suprantu cia retorinis klausimas, bet kas tame yra tokio blogo?(nekalbu apie piktybiska poziuri, kad as, atseit sedesiu namie, o tu brangusis ark), pvz. prieskariu pagrinde tokios seimos ir budavo ir moterys pasisventusios seimai budavo tikrai gerbiamos. Suprantu, laikmetis kitas..bet kartais persasi tik tokia mintis jog yra pavydo jausmas, na, kad as irgi noreciau buti tiesiog moterimi, bet ka visuomene pasakys, juk jai tokios nereikalingos cool.gif
Atsakyti