Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdytumėt trečia vaikelį?

Po antro vaiko, mergyte, su vyru pajuokaudavom, kad reik ir trecio, nes jo brolis juokes kad mes daugiavaike seima su dviem vaikais smile.gif
db jau ir jis susilauke antro...o ir as kazkaip uzsimaniau dar vieno, tik suprantu kad tam ner nei papildomu pinigu ir gal per greit...
o ri gydytoja darydama antra cezari, sako:pazadek dar du...
o po pusmecio kai mergyte paaugo, sako nu db trecia smile.gif bet esu jauna, tik laukt belieka
Atsakyti
sveikos mamytes,esu 2 vaiku mama antrajam vaikuciui dar nera metuku,o vakar suzinojau kad laukiuosi trecioo vaikucio,nenumanau ka ir bedaryti,vos susitvarkau su dviem o cia dar trecias...nezinau ka daryti man tik 23 metai...padekit apsispresti ar gimdyti ar ne... verysad.gif mano mintys visai susimaisiusios...ir noriu to vaikucio bet kartu ir bijau nespejau mazuju isauginti...bet ir nenoriu gailetis poto visa gyvenima...o vyras visiskai nepadeda sako as sutiksiu su tavo sprendimu ka bedarytum ir palaikysiu tave...esu labai pasimetus,vakar labai daug verkiau,bet ir niekaip nerandu i savo klausima atsakymo ka daryti,gal kas yra ar buvot panasioj situacijoje?ka daret? padekit prasau
Atsakyti
labas vakaras, sprendimas aisku jusu, bet as asmeniskai grieztai pries abortus. jei jau taip isejo, tai vadinasi, taip buvo lemta. Nezinau ar tikite Dievu, bet as manau, kad visu musu laukia atpildas ir jei vaikelis jau pradetas, mes neturime teises jam ta gyvybe nutraukti. Jei dabar dvejojate, veliau uzgraus sazines priekaistai. Sunku yra auginti, faktas, bet reikia tiketi, kad dziugios akimirkos atsvers skausmo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama 2 vaiku @ 2012 05 22, 14:23)
sveikos mamytes,esu 2 vaiku mama antrajam vaikuciui dar nera metuku,o vakar suzinojau kad laukiuosi trecioo vaikucio,nenumanau ka ir bedaryti,vos susitvarkau su dviem o cia dar trecias...nezinau ka daryti man tik 23 metai...padekit apsispresti ar gimdyti ar ne... verysad.gif mano mintys visai susimaisiusios...ir noriu to vaikucio bet kartu ir bijau nespejau mazuju isauginti...bet ir nenoriu gailetis poto visa gyvenima...o vyras visiskai nepadeda sako as sutiksiu su tavo sprendimu ka bedarytum ir palaikysiu tave...esu labai pasimetus,vakar labai daug verkiau,bet ir niekaip nerandu i savo klausima atsakymo ka daryti,gal kas yra ar buvot panasioj situacijoje?ka daret? padekit prasau


Jūs net prisiregistravote supermamose, kad užduoti šį klausimą soske.gif
Sprendimą vistiek teks priimti pačiai... mes galim išsakyti tik savo nuomones. Trečias vaikutis šiais laikais nemenkas iššūkis (aišku jei neplanuotas) yra net ir tada, kai jau ne 23 metai... Tačiau tikrai įmanoma mirksiukas.gif ... ir jeigu jau taip atsitiko, o abejonių ką daryti turite daug - tai jo atsikratyti tikrai nesprendimas, nes tos abejonės ir liks. Mano filosofija tokia:
vaikas - tai džiaugsmas, jeigu taip atsitiko taip buvo skirta, ateina nauja gyvybė - ateina ir naujų jėgų ja rūpintis. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama 2 vaiku @ 2012 05 22, 15:23)
sveikos mamytes,esu 2 vaiku mama antrajam vaikuciui dar nera metuku,o vakar suzinojau kad laukiuosi trecioo vaikucio,nenumanau ka ir bedaryti,vos susitvarkau su dviem o cia dar trecias...nezinau ka daryti man tik 23 metai...padekit apsispresti ar gimdyti ar ne... verysad.gif mano mintys visai susimaisiusios...ir noriu to vaikucio bet kartu ir bijau nespejau mazuju isauginti...bet ir nenoriu gailetis poto visa gyvenima...o vyras visiskai nepadeda sako as sutiksiu su tavo sprendimu ka bedarytum ir palaikysiu tave...esu labai pasimetus,vakar labai daug verkiau,bet ir niekaip nerandu i savo klausima atsakymo ka daryti,gal kas yra ar buvot panasioj situacijoje?ka daret? padekit prasau

labai suprantu Jus esu irgi 2 vaikų mama ir man daugiau metų, bet nerimas ir baimė ko gero ne mažesnė...tas jausmas kai nežinai kas kaip ...ar sugebėsi užauginti išleisti į mokslus, ar užteks laiko trim, nes kartais atrodo kad dviems jo pritrūksti ir ne visada jautiesi gera mama, buitis ir darbas irgi atima laiko kurį galėtum skirti vaikams, iš kitos pusės, juk rytą kai tau sako "mama aš tave myliu ir pasiilgau per naktį " taip gražu, o dabar jį girdėsi ne iš dviejų burnyčių, o tai sakys trys burnytės, ir akytės bus ne keturios, o šešios.....ir apkabinimai ne du, o trys....
Atsakyti
4u.gif sveikos mamytes,as esu dvieju vaikuciu mama ir susilauksiu greitu laiku trecio, pirmasis mano sunus nuo kito vyru tai gal kiek keicia situacija,nei kituose seimuose kur tevas taspats. bet jis laukiamas ir bus mylimas.
p.s -siandiena suzinojau kad laukiuosi clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauskute-plepute: 09 birželio 2012 - 19:23
bent jau kol kas ir dvieju per akis smile.gif
Atsakyti
ateityje - būtinai!!! smile.gif
Atsakyti
Turiu rūpestėlį, tik netokį gimdyti ar ne gimdyti, neturiu net minties daryti abortą, tačiau kaip pranešti savo vyriškiuik kad bus trečiojo vaikelio tėvelis.

Pirmąją turime mergaitę antrąjį berniuką, gryžus namo su antruoju jaučiausi euforijoje ir visiškoje pilnatvėje kad mūsų šeimoje yra visi šeimos nariai.

Visi mūsų vaikučiai neplanuoti, priėmėm kaip duotybę. Vyras labai išgyveno mano nėštumus, būdavo nenuotaikoj, nepalaikydavo manęs, dažnai jausdavausi vieniša.

Vaikučius vyras labai myli, tačiau, kogero kaip neretam lietuviui tėveliui tevystės meilė užgimė tik apie antrą vaikėlio mėnesį, kai nebebijo paimti ant rankų smile.gif

Dabar pasibeldus trečiąjam esu sumišus, tačiau jau slenkant trečiai dienai po žinios vis nesurezgu minties, kaip pasakysiu savo brangiausiam. Su kiekvienu nėštumu jaučiu, kad dariausi vis brandesnė ir per šį nėštumą noriu išvengti visų klaidų kurias dariau anksčiau, t.y. nereikalauti per daug iš savo vyro, nes jis irgi iš išgyvena savaip. Noriu, kad šį trečiąjį kartą ir jis patirtų tą tikrą tėvystės ir laukimo džiaugsmą.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bz @ 2012 06 30, 14:25)
Turiu rūpestėlį, tik netokį gimdyti ar ne gimdyti, neturiu net minties daryti abortą, tačiau kaip pranešti savo vyriškiuik kad bus trečiojo vaikelio tėvelis.

Pirmąją turime mergaitę antrąjį berniuką, gryžus namo su antruoju jaučiausi euforijoje ir visiškoje pilnatvėje kad mūsų šeimoje yra visi šeimos nariai.

Visi mūsų vaikučiai neplanuoti, priėmėm kaip duotybę. Vyras labai išgyveno mano nėštumus, būdavo nenuotaikoj, nepalaikydavo manęs, dažnai jausdavausi vieniša.

Vaikučius vyras labai myli, tačiau, kogero kaip neretam lietuviui tėveliui tevystės meilė užgimė tik apie antrą vaikėlio mėnesį, kai nebebijo paimti ant rankų smile.gif

Dabar pasibeldus trečiąjam esu sumišus, tačiau jau slenkant trečiai dienai po žinios vis nesurezgu minties, kaip pasakysiu savo brangiausiam. Su kiekvienu nėštumu jaučiu, kad dariausi vis brandesnė ir per šį nėštumą noriu išvengti visų klaidų kurias dariau anksčiau, t.y. nereikalauti per daug iš savo vyro, nes jis irgi iš išgyvena savaip. Noriu, kad šį trečiąjį kartą ir jis patirtų tą tikrą tėvystės ir laukimo džiaugsmą.


Kadangi rašote, kad vyras vaikus labai myli - tai manau ir baimė pasakyti vyrui apie trečią džiaugsmą šeimoje gali būti nepagrįsta mirksiukas.gif Praneškite šią naujieną, kaip gerą, o ne keliančią susirūpinimą. Manau ir jūsų balso tonas bei nusiteikimas, padės ir vyrui sureaguoti atitinkamai. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama 2 vaiku @ 2012 05 22, 14:23)
sveikos mamytes,esu 2 vaiku mama antrajam vaikuciui dar nera metuku,o vakar suzinojau kad laukiuosi trecioo vaikucio,nenumanau ka ir bedaryti,vos susitvarkau su dviem o cia dar trecias...nezinau ka daryti man tik 23 metai...padekit apsispresti ar gimdyti ar ne... verysad.gif mano mintys visai susimaisiusios...ir noriu to vaikucio bet kartu ir bijau nespejau mazuju isauginti...bet ir nenoriu gailetis poto visa gyvenima...o vyras visiskai nepadeda sako as sutiksiu su tavo sprendimu ka bedarytum ir palaikysiu tave...esu labai pasimetus,vakar labai daug verkiau,bet ir niekaip nerandu i savo klausima atsakymo ka daryti,gal kas yra ar buvot panasioj situacijoje?ka daret? padekit prasau


Manau geriau gimdyti, užauga tie vaikai ir nebūtinai visko pertekę, negu visą gyvenimą graužtis. Štai neseniai iš savo anytos išgirdau prisipažinimą, kad ji labai gailisi, kad trečio negimdė... Mano panelės jau paaugę, o kai buvo mažos ir būdavo sunku, aš save ramindavau, kad viskas praeina. Patikėk, tikrai praeina. Aš savo pirmąją pagimdžiau 21 metų. Sėkmės, laikykis, viskas praeina, vaikai užauga, o tu dar būsi gana jauna 4u.gif
Įdomu, o kaip laikaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astorija: 13 liepos 2012 - 16:34
Nors dar laukiam tik antro, bet ir trecia, ir ketvirta gimdyciau... na, pamazu pamazu uzaugintume. ypac kai aplink yra nuostabiu pavyzdziu - draugu seima va tris nuostabius padauziukus augina, nors pagal ju didyji plana ju dar but neturetu ne vieno (pirma netyciuke, paskutiniam universiteto kurse pastojo... tada na... jei vaikai, tai na tada jau abu is karto...taip po metu atsirado antras... o trecias vel netyciukas pametinukas). tai va dabar mazajai treji, o ji pagaliau prades dirbti. ir mato - kad karjerai dabar zalia sviesa - ji dar jauna, o daugiau gimdymo pertrauku neplanuojama... ir vaikai paauginti... ir auga jie tikrai mylimi ir na... materialia prasme neperteke visko, bet tikrai laimingi.
Atsakyti