Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingos programėlės,linkai

Aš juk ir parašiau, kad tikimybė 95 %, tai nėr ko stebėtis mirksiukas.gif Viso 100 % jums niekas neduos biggrin.gif Šiaip mes šitą lentelę pasitikrinom ne vien "ant savęs", o visą giminę pračekinom ax.gif Taip ir atitinka, kaip parašiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dažnai pasiskaitinėju rusiškoje svetainėje:

http://www.passion.r...e=CalcPregnancy

straipsniukus. Man ji patinka...Siūlau pasidairyti
Atsakyti
kokia idomi lentele smile.gif
pagal viena drauge neatitinka gime atvirksciai o pagal kita atitiko paziuresim kaip bus man smile.gif
Atsakyti
O man pagal lentele turejo buti mergaite, o turiu berniuka:)
Atsakyti
sveiki. as dar visai zalia situose reikaluose. pradedu dometis nuo smulkmeneliu, tad prasau paaiskinkit man del tos formules
49-A+19+M . Mano atsakymas 53. t.y nelyginis - berniukas; bet jei skaiciuot 5+3 jau lyginis- mergaite. tai kaip visgi teisingai skaiciuoti ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Iva @ 2004 09 08, 08:41)
aisku, matai niekad nebuvo net minties kad kazka ciupinet wink.gif na kol grybauju tai neivedinesiu, bet siaip as ta programa suzaveta - labai informatyvi ir aiski thumbup.gif

aciu tau

Sveikos smile.gif ,noreciau paklausti gal kas jau susilaukete kudikio pagal uzsakyma smile.gif ,gal kam pasiteisino,labai noriu mergaites tongue.gif .Aciu
Atsakyti
biggrin.gif sveikutes. Aciu uz lentele thumbup.gif Pagal lentele mes ir turime mergaite, tik moterys ziurekite ten parasyta "vaiko pradejimo menuo" nesumaisykit su gimimo, ar teisingai sakau? blush2.gif
Atsakyti
žibaliuks->pagal lentele jeigu ziurint kada pradejom lelka, -tai atitinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 11 spalio 2005 - 10:09
QUOTE(anoli @ 2005 05 01, 11:41)
Man ji irgi patinka biggrin.gif  bet gal zinai, kodel kai isjumgiu ja man dinksta viskas ka as susivedziau  doh.gif . As bandau issaugot, jis issaugoja, bet poto neduoda atidaryt  blink.gif . Atidaro tik isnauja, reike viska vest  doh.gif


gal tu pacia programa atidarineji, o ne savo failiuka su duomenimis? tu ji issisaugok papildomai kur nors ir tada bandyk atidarinet tik ant jo spausdama, o ne per programa. o siaip dar pabandyk visai isvalyt kompa nuo ovusoft, anksciau rasiau, kaip, tada instaliuot tvarkingai nulauzta versija.

QUOTE(giedradi @ 2005 05 11, 22:48)
o aš tik isbandžiau 15 dienų, toliau man niekas nesigauna, bandziau is kito kompo parsisiust bet man vis tiek raso laikas pasibaigė, na dar kartelį pabandysiu su registrais tvarkytis, na jai jai 3 karta nesigaus tai jau nebežinau ką reiks daryt doh.gif


blogai nulauzei programa matyt, o po to neisvalei kompo nuo jos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleva @ 2005 01 31, 16:51)
http://www.ill.ru/cg...m.malefemale.pl

Tikiuosi nesikartosiu. Dar vienas būdas, kai norisi berniuko ar mergytės...  smile.gif
Įdomu būtų sužinoti ar veikia...



Man tai tinka. Dukra pagal kalendorių, dukra ir gimė.
Atsakyti
QUOTE(zib@liux @ 2005 07 31, 19:46)
Bandau įdėti lentelę. Pagal šią teoriją 95 % pasitvirtino, išbandyta 

user posted image
Apie lentele:
Norint tureti didziausia tikimybe geriausia butu vaiko pradejima
atlikti ne ties ciklo pasiketimo riba, o arciau ciklo vidurio (cia ne
menesiniu ciklo, o lenteles:))

Papildomi patarimai del mergaites:
1. Pries suplanuota pradejimo data vyras turetu susilaikyti nuo
lytiniu santykiu apie 2 dienas (tik tiek, kad spetu subresti
spermatozoidas).
2. Lytinio akto metu vyras turetu pasistengti kuo smarkiau sujaudinti
moteri ir tik tuomet pats "baigti"...

Papildomi patarimai del berniuko:
1. Pries suplanuota pradejimo data vyras turetu susilaikyti nuo
lytiniu santykiu apie 2 savaites.
2. Lytinio akto metu nereiketu moters stipriai sujaudinti, geriausia
uztektu tik tiek, kad vyras sugebetu ieiti ir kuo greiciau atlikti
savo darba.

P.s. Daug rukantys vyrai, rekomenduociau ir moterims, turetu bent pora
savaiciu susilaikyti nuo rukymo arba kiek imanoma apmazinti cigareciu
skaiciu, nes rukymas mazina tikimybe uzsimegsti vyriskai lyciai


Pakartoju lentelę dar kartą, nes į AŽ labai daug gaunu užklausimų dėl lentelės, matyt ne visos pastebi, kad ji kiek žemiau įdėta yra tongue.gif Sėkmės visoms biggrin.gif
Atsakyti
Man neatitinka su mano pirmuoju... g.gif
Atsakyti