Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingos programėlės,linkai

QUOTE(Mulan @ 2005 11 29, 20:01)
O tai ką ten vedi, išskyras blush2.gif Gal tikrai per mažai duomenų...

Na aš matuoju Bt ir ten vedu, tai nelabai žinau, jei ten ką kitą vedi blush2.gif


tai viskas aišku, reikia būtinai matuot BT smile.gif
Atsakyti
Mulan, 4u.gif
prasom greitai greituteliai pasidalint patirtimi ir atsiusti linkus apie sesyciu planavima mirksiukas.gif na zinoma jei gali kuo padet, bo jau man labi tos dienos wub.gif ir tada jau as i nestukes zengsiu mars ax.gif
Atsakyti
Zibaliux, o tau pagal ta tavo lentele su abiem vaikais atitiko? blush2.gif
Atsakyti
Nu jūs man paaiškinkit, kodėl Ovusoftas nežymi ovuliacijos? žymiu viską tvarkingai g.gif viską žymi, išskyrus O.
ir ką reiškia BT grafike žali skrituliukai? kiti - geltoni.
Atsakyti
QUOTE(mildama @ 2006 01 04, 18:29)
Nu jūs man paaiškinkit, kodėl Ovusoftas nežymi ovuliacijos? žymiu viską tvarkingai  g.gif  viską žymi, išskyrus O.
ir ką reiškia BT grafike žali skrituliukai? kiti - geltoni.

Tie trys žali skrituliukai, tai dienos po O (pirma, antra ir trečia) ax.gif
O ovuliacijos nepažymi, nes gal žymėjai ir gleives ar dar ką nors... Šiaip tai išmeta lentelę, ar skaičiuoti ovuliaciją tik pagal temperatūrą ar ir pagal gleives, tai jei paspaudei, kad pagal abu, tai ir nerodo O ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MALUMA @ 2006 01 03, 23:34)
sveikute esu naujoke bet turiu svajone susilaukt dukrytes, nes du kavalierious auginu. gal galetum atsiusti lentele. buciau labai dekinga.  aciu uz geruma. p.s. gal dar kokiu dalikeliu zinai dukrytei pasigamint  4u.gif

4u.gif
as tau pasakysiu mano manymu patikimesni buda. Man teta sake, o jos mama ginekologe, del to man atrodo sis budas patikimesnis_
kiekviena ryta, nesikeldama is lovos matuok makstyje temp. (ovulaicijos metu) zymekis lenteleje. reikia keliu men tada bus tiksliau.
Turetu buti taip, temp. po truputi kyla kiekviena ryta, o paskiau staigiai krenta. Tai vat, tada ir bus flirt.gif
sekmes
as taip ir dariau, bet panasiai, nezinau kas gausis, nes tiksliu nurodymu nesilaikaiu. O vat teta augina 14 mete mergaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2006 01 04, 09:13)
Negi taip sunku porą puslapių praversti ir susirasti tą lentelę blush2.gif

Tikrai nepatariu per daug pasitikėti visokiais "būrimais". Man visos lentelės ir kt metodai rodė, kad bus mergytė, bet buvo berniukas. Ir per nėštukių kursus gyd sakė, kad neįmanoma suplanuoti. Tai čia mano asmeninė nuomonė ir patirtis.
Atsakyti
manau ka dievas duos ta turesim auginti blush2.gif o man vis vien ka svarbu kad tik is vis pastociau, nes daabr ....... daug gydytoju sako, kad labai dzanai buan tokiu dalyku, kaip jeigu moteris negali isbnesioti berniuko tai tu daryk ka nori vis tiek jeigu pastosi berniuku, tai persileisi arba kazkas kitka bus, tai kai as persileidau man bande priburti gal as negliu isnesioti kurios nors lyties, nors as man u, kad tai nesamone didele.
Atsakyti
sveikutes, del vaiko lyties, tai kiek esu su draugem, mama ir kitom mamom kalbejusi, tai labiausiai pasitvirtines metodas, tai pagal pastojimo diena ( is kart po menesiniu ar per ovuliacija) taip tevai mane su broliu suplanavo, drauge mergyte o as turiu sunu. planuojam antra, bet kazkaip lytis nesvarbu. turiu toki nuostabu sunu, kad visos drauges auginancios dukras pavydi.svarbiausia kaip issiaukleji, kokias vertybes jam duodi. berniukai netgi man atrodo pasiziurejus i draugiu mergaites kol mazi vyrukai, tai labiau pas mamas nori ant keliuku pasedet ir pasimyluoti. bet cia jau kaip tevai vaika aukleja. tokiu mergaiciu maciau, kad ojojoj. baisiau uz berniukus. taigi mamos daugiau galvokit ka norit savo vaikui duoti, kaip isaukleti, o ne kokios lyties vaiko noretumet
Atsakyti
Na instaliavausi tą OVUSOFTĄ, bet nieko netryniau ax.gif Ar gerai, kodą tik įvedžiau ir viskas rolleyes.gif
Bet įdomiai suvedžiau 2 ciklų duomenis,l tai pirmąjame fertilitis rodė O, o ovusoftas nenustatė doh.gif O antrajame cikle 1 diena skiriasi O tongue.gif
Atsakyti
Norėčiau paklaust apie Ovusoftą, kadangi su anglų kalba sunku, tai gal išverskit kai kuriuos punktus blush2.gif
Cervical fluid - ?
Vaginal sensation - ?
Cervix - ?
Intercourse - ?
Birth kontrol - ?
blush2.gif aciuks.gif
Atsakyti
manau , kad amzius tikrai tinkamas svarbiausia yra noras susilakti ir pasiruosimas vaikeliui.Sekmes planuojant thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti