Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra Klaipėdoje

QUOTE(Kruopike77 @ 2006 08 16, 23:19)
Sveiki,
Ir as laikau rugsėjį doh.gif  praktiką. Raimuce, tu čia matau ekspertė 4u.gif , tai pasakyk, ar tikrai yra taip, kaip man mano vairavimo instruktorius aiškina, kad nevarbu kokį maršrutą gauni per egzą, egzaminatorius gali bet kada pasakyti: suk į kairę, už iedo važiuosim į dešinę ir pan., tai yra tą maršrutą keisti> g.gif
beje, o ar rugsėjį tie visi reikalavimai tikrai taip žiauriai pagriežtėja? kas ten tokio dar sunkesnio atsiranda?
būsiu dėkinga už atsakymą bigsmile.gif


na nesu jau tokia eksperte blush2.gif nes jau greit metai kaip esu motinystes atostogose bet tuoj vel kibsiu i darba mirksiukas.gif
na kad instruktorius regitroj gali pasakyti suk ten arba ten taip istikruju gali bet tai buna tada kai mato kad orentuojasi vaziavime tai gali ir patrumpinti marsruta mirksiukas.gif
o del reikalavimu reiks issiaiskinti ir parasysiu veliau kas per reikalavimai
kad pasunkes tai jau zinojau pries iseidama atostogu tik per kuria vieta reik suzinot ar per teorija ar per praktini
Atsakyti



ačiū labai už atsakymą....čia forumietės šneka, kad lyg tai gairelių nebebus....hm...bet tada kaip aikštelėj orientuotis? negi mašinas sustatys....
oi, man laikyti rugsėjo 15, reikia dar labai daug treniruotis....beje, o kokių jie ten dar per praktinį egzą teorinių klausimų klausinėja? ar labai griežtai vertina neatsakymus apie mašinos sandarą (suprantu, kad sėdynę susireguliuoti ar valytuvus įjungti tikrai turiu mokėti)...bet kur tepalai ar dar kokie niekalai, juk aš pati tikrai neremontuosiu...tai kam man žinoti tuos dalykus?
beje, ar Klaipėdoje visos mašinytės dyzeliukai? o gal įmanoma kažkaip pasirinkti mašinytę..paskambinus gražiai susitarti blush2.gif
nes aš labai nedidelė teužaugau bigsmile.gif , tai jei man skirs tą dičkę (opel astra, berods), tai šakės, nematysiu ten nieko nuo sėdynės, pagalvę reiks kištis po užpakaliu blink.gif

ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2006 08 17, 16:23)
ačiū labai už atsakymą....čia forumietės šneka, kad lyg tai gairelių nebebus....hm...bet tada kaip aikštelėj orientuotis? negi mašinas sustatys....
oi, man laikyti rugsėjo 15, reikia dar labai daug treniruotis....beje, o kokių jie ten dar per praktinį egzą teorinių klausimų klausinėja? ar labai griežtai vertina neatsakymus apie mašinos sandarą (suprantu, kad sėdynę susireguliuoti ar valytuvus įjungti tikrai turiu mokėti)...bet kur tepalai ar dar kokie niekalai, juk aš pati tikrai neremontuosiu...tai kam man žinoti tuos dalykus?
beje, ar Klaipėdoje visos mašinytės dyzeliukai? o gal įmanoma kažkaip pasirinkti mašinytę..paskambinus gražiai susitarti blush2.gif
nes aš labai nedidelė teužaugau bigsmile.gif , tai jei man skirs tą dičkę (opel astra, berods), tai šakės, nematysiu ten nieko nuo sėdynės, pagalvę reiks kištis po užpakaliu blink.gif

ačiū  biggrin.gif



nieko ten nesusitarsi, nebent kas nors turi geru pazinciu, nes toki dalyka tai girdejau. o ta astra kliuvo ir man ir as mazike, tai zinok ir susimoviau, viska pralekiau o i statmena garaza neivairavau, tai rytoj einu laikyti dar karta. be to man atrodo, kad ten tarpai daug mazesni negu iprastoje aiksteleje.
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2006 08 17, 16:43)
nieko ten nesusitarsi, nebent kas nors turi geru pazinciu, nes toki dalyka tai girdejau. o ta astra kliuvo ir man ir as mazike, tai zinok ir susimoviau, viska pralekiau o i statmena garaza neivairavau, tai rytoj einu laikyti dar karta. be to man atrodo, kad ten tarpai daug mazesni negu iprastoje aiksteleje.


Mėtėja,
o kaip tau pavyko taip greitai vėl užsiregistruoti??? juk vietų visai nėr rugpjūčiui???
aš tik rugsėjo viduriui begavau...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2006 08 18, 15:27)
Mėtėja,
o kaip tau pavyko taip greitai vėl užsiregistruoti??? juk vietų visai nėr rugpjūčiui???
aš tik rugsėjo viduriui begavau...sad.gif



kiekviena diena ilendu i regitros tinklapi ir siandien yra laisvu vietu rugsejo 1 ir 5 dienoms, be to siandien neislaikiau, neivaziavau i kalna, o visus kitus pratimus padariau gerai, be klaidu. bet kalnas viska sumove, sankaba baisi, vos pakeli koja ir gesta.
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2006 08 18, 14:38)
kiekviena diena ilendu i regitros tinklapi ir siandien yra laisvu vietu rugsejo 1 ir 5 dienoms, be to siandien neislaikiau, neivaziavau i kalna, o visus kitus pratimus padariau gerai, be klaidu. bet kalnas viska sumove, sankaba baisi, vos pakeli koja ir gesta.



na tai rugsėjį jau keičiasi taisyklės...gal žinai jau, kokių ten jie dar nesąmonių prigalvojo???

beje, o ar labai daug teorijos klausinėja?
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2006 08 18, 16:09)
na tai rugsėjį jau keičiasi taisyklės...gal žinai jau, kokių ten jie dar nesąmonių prigalvojo???

beje, o ar labai daug teorijos klausinėja?



siandien klausiau po egzamino del taisykliu pakeitimo, tai sake kol kas joms nepritare ir niekas nesikeicia, taip kad gali ramiai laukti egzamino, o teorijos neklausineja is viso nieko. be to instruktorius buvo super, viska parode, kaip jungiasi pavaros, sureguliavo veidrodelius, bet kad tas kalnas man sugadino viska, nes visus kitus pratimus atlikau gerai ir is pirmo karto, dabar taip pikta.
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2006 08 18, 15:25)
siandien klausiau po egzamino del taisykliu pakeitimo, tai sake kol kas joms nepritare ir niekas nesikeicia, taip kad gali ramiai laukti egzamino, o teorijos neklausineja is viso nieko. be to instruktorius buvo super, viska parode, kaip jungiasi pavaros, sureguliavo veidrodelius, bet kad tas kalnas man sugadino viska, nes visus kitus pratimus atlikau gerai ir is pirmo karto, dabar taip pikta.


hm keista,
nes net regitros tinklalapyje didžiausias tekstas, kad keičiasi...tik kol kas dar nelabai gilinausi.....
na pravažiavau aš tuos dešimt kartų, bet dar nelabai drįstu laikyti egzo, manau, kad reikia man dar pasitreniruoti....o apie tuos visus teorinius dalykus is viso mazai zinau, kai paklaus, kaip stabdžius patikrinti stovint doh.gif tau turbūt geras pasitaikė, akd nieko neklausinėjo ax.gif
o kada vėl laikai?
Atsakyti
Jei, pvz., neišlaikai aikštelėj, tai perlaikant vėl ta pati litanija: kalnelis, parkavimasis, etc.?? doh.gif Žinau, kad durnas klausimas, bet vis tik ...
Atsakyti
QUOTE(rys @ 2006 08 18, 16:29)
Jei, pvz., neišlaikai aikštelėj, tai perlaikant vėl ta pati litanija: kalnelis, parkavimasis, etc.??  doh.gif Žinau, kad durnas klausimas, bet vis tik ...



jep doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2006 08 18, 16:40)
hm keista,
nes net regitros tinklalapyje didžiausias tekstas, kad keičiasi...tik kol kas dar nelabai gilinausi.....
na pravažiavau aš tuos dešimt kartų, bet dar nelabai drįstu laikyti egzo, manau, kad reikia man dar pasitreniruoti....o apie tuos visus teorinius dalykus is viso mazai zinau, kai paklaus, kaip stabdžius patikrinti stovint doh.gif  tau turbūt geras pasitaikė, akd nieko neklausinėjo ax.gif
o kada vėl laikai?



dabar laikysiu rugsejo 5 diena 10 valanda, gal ir tu laikai. butu drasiau. as jau 17 pravaziavimu padariua, gatvej viskas gerai, nu bet kalnelis, nezinau ar kada ismoksiu.. tai dabar nutariau nemetyt pinigu vejais, geriau kiekviena vakara su broliu i aikstele ir su savo masinike mokysiuos, nes jau pavargau ir net teisiu nebenoriu.
Atsakyti
QUOTE(raimuce @ 2006 08 17, 00:02)
na nesu jau tokia eksperte blush2.gif nes jau greit metai kaip esu motinystes atostogose bet tuoj vel kibsiu i darba mirksiukas.gif
na kad instruktorius regitroj gali pasakyti suk ten arba ten taip istikruju gali bet tai buna tada kai mato kad orentuojasi vaziavime tai gali ir patrumpinti marsruta mirksiukas.gif
o del reikalavimu reiks issiaiskinti ir parasysiu veliau kas per reikalavimai
kad pasunkes tai jau zinojau pries iseidama atostogu tik per kuria vieta reik suzinot ar per teorija ar per praktini



gal kartais žinote kokios regitroj mašinos - bendzinas ar dyzelis, nes su dyzeliu tai uzgest beveik neimanoma, o va siandien jau tokia jautri buvo mašinike, kad geso nors tu ka, nors kai mokiaus mokykloje tokiu pokštų nebūdavo.
Atsakyti