Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra Klaipėdoje


meteja, kalbejau apie silutes pl. 113, is tikruju net nezinojau, kad yra dar viena neste silutes pl. g.gif
o del gaireliu, tai esu isitikinusi, kad nakciai ju niekas nenuima, bent jau anksciau nenuimdavo. ten ir kelios mano pazistamos vakarais pasimokyti vaziuodavo.

tiesa, prasau nesikreipti i mane "jus", kazkaip nejaukiai jauciuosi blush2.gif

na ir sekmes, parasyk, kaip seksis, tikiuosi nebusiu apmelavusi biggrin.gif
Atsakyti
tai kaip ten meteja su ta aikstele? g.gif
Atsakyti
Klaipedietes,gera temele,bet kazi ko as jos neradau kai ieskojau???
Katik issilaikiau-per Kucias-is pirmo karto. Na bumas po truputi mazeja,situacija gereja,tik jokiu budu nemeginkite laimes ant saros,regitrininkai tai jaucia ir labai nemegsta. Dar pasakysiu,kad uzgesineja tos masinos kaip velniai,niekada tiek daug kartu nebuvau uzgesusi kaip per tas 20 minuciu kol pravaziavau marsruta.
Padejo ir tai,jog turejau visus marsrutus ir gal 2 savaites su vyru jais vazinejausi,tai kai gavau pirmaji marsruta,iskart zinojau kur ir kaip reiks vaziuoti-visus poukius,sviesoforus,persirykiavimus. thumbup.gif
Sekmes visoms.
Atsakyti
Tai kaip sekasi Klaipėdos krašto būsimoms vairuotojoms įveikti Regitrą?
Atsakyti
praktini laikiau bene 2 kartus jau, bet pasidariau nestuke.gif ir atidejau kol nebebusiu 2 in 1 ax.gif kazkaip nesinori ten eit sau nervu gadint ax.gif
Atsakyti
Laikiau teorini Klaipedoj ir pora kartu praktini Klaipedoje. Su teorija OK, o su praktika Klaipedoje nelabai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zalioji@ @ 2009 01 18, 21:55)
Laikiau teorini Klaipedoj ir pora kartu praktini Klaipedoje. Su teorija OK, o su praktika Klaipedoje nelabai  ax.gif

visiskai sutinku, nes teorija vertina kompiuteris, tai kiek moki, tiek ir ivertins, o praktika vertina zmogus, tai jau nuo daug ko priklauso ir nuo jo nuotaikos, ir nuo to kiek procentu ta diena yra islaikiusiu ir t.t. nuo daugelio dalyku. Deja, tai ne vien nuo taves paties priklauso, didesnis procentas nuo egzaminuotojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 19 sausio 2009 - 17:58
QUOTE(pamaivax @ 2008 12 29, 23:46)
Padejo ir tai,jog turejau visus marsrutus ir gal 2 savaites su vyru jais vazinejausi,tai kai gavau pirmaji marsruta,iskart zinojau kur ir kaip reiks vaziuoti-visus poukius,sviesoforus,persirykiavimus. thumbup.gif
Sekmes visoms.

sveikos smile.gif Aš taip pat Klaipėdoje teorija laikiausi.Išlaikiau iš pirmo karto ax.gif o aikštelėje ir susikirtau blush2.gif Tai vat, ruošiuosi kitam kartui.Beje Mašina gavau tragiška, prailginta, ji man irgi žiauriai geso blink.gif
Gal galėtum išduoti iš kur gavai maršrutus?
Atsakyti
Sveikos. Ir teoriją ir praktiką laikiau Klaipėdoje. Teoriją įveikiau iš pirmo karto, o štai su praktika buvo liūdniau - išlaikiau tik iš trečio ax.gif
Pritariu išsakytai nuomonei, kad praktinio vairavimo sėkmė didesne dalimi priklauso nuo egzaminuotojo. Pirmieji du man pasitaikė labai malonūs, ramūs, ko paklausi - atsakys, o trečiasis - Dieve saugok. Nors ir išlaikiau, bet buvo nekas - negana to, kad ir taip be proto stresavau, tai jis su savo bejausme išraiška, sausais komentarais(pvz. jei jums atsakysiu - skaitysis klaida) unsure.gif , dūsavimais, baksnojimais parkeriu į papkutę(atseit jau ilgai kuičiuosi) maniau visai mane pribaigs. blink.gif
O dėl maršrutų - tai juos turi kiekviena vairavimo mokykla ir juos duoda(bent aš tai gavau). Tiesa tik ta, kad jie ten sausoki - gatvės surašytos ir tiek. O štai Regitroj ten daug smulkiau viskas aprašyta todėl ir aiškiau.
Papildyta:
3 kartą gavau opelį(mokiausi su golfu), tai ten su sankaba buvo gerai, bet va su posūkiais - tai blogai - jie normaliai neišsijungdavo. Tarkim persirikiuoji į kitą juostą- reikia trumpai įjungti ir tuoj pačiai išjungti. Tai vietoj to, kad išsijungtų, pradėdavo rodyti posūkį į priešingą pusę doh.gif Iš pradžių maniau, kad čia aš gal iš susijaudinimo per stipriai spusteliu, bet tai kartojosi visą kelią blink.gif Iš to, kad man už tai nerašė klaidos supratau, kad ten tie posūkiai stringa ir tiek. Be to, su pavara buvo bėda - 1 pavara taip suvaryta, kad ją jungiant tiek jėgos reikėjo ir dar nutaikyti kampą, kad ji įsijungtų. Aikštelėj tai ten viskas lėtai, o štai mieste buvo problemų - keletą kartų tikrai vargau, kai reikėjo pajudėti iš vietos unsure.gif
Atsakyti
tai vat matyt as ta opeli irgi buvau gavus, siaubingai suvaryta masina, gesdavo kas biski, ko siaip nera buve nei su viena masina.ten visos jos gerokai nudrapalintos doh.gif
Atsakyti
laikiau Klaipėdoj ir teoriją, ir praktiką. teoriją laikiau dar su lūžusia koja ir buvau su gipsu, tai darbuotojai ten smagiai pasijuokė iš manęs ir kartu su manim - pasiūlė eit iškart laikyt praktiką, o mano kairė koja gipse, tai pasakiau nebent jie sankabą spaudys biggrin.gif o praktiką laikyt pakliuvau pas labai fainą egzaminuotoją, kuris irgi ir pasijuokė iš manęs, ir maršrutą patrumpino, taip kad viskuo labai džiaugiuos ax.gif
ai, viską iš pirmų kartų pasidariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 05 14, 12:08)
o praktiką laikyt pakliuvau pas labai fainą egzaminuotoją, kuris irgi ir pasijuokė iš manęs, ir maršrutą patrumpino, taip kad viskuo labai džiaugiuos  ax.gif
ai, viską iš pirmų kartų pasidariau  4u.gif

Jie maršrutą visąlaik trumpina... smile.gif
Aš teoriją iš pirmo karto išlaikiau, o praktiką tik iš trečio.. Nemokėjau aikštelėj visiškai parkuotis.. beje ką dabar lengviausiai darau.. smile.gif
Atsakyti