Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra Klaipėdoje

QUOTE
gal kartais žinote kokios regitroj mašinos - bendzinas ar dyzelis, nes su dyzeliu tai uzgest beveik neimanoma, o va siandien jau tokia jautri buvo mašinike, kad geso nors tu ka, nors kai mokiaus mokykloje tokiu pokštų nebūdavo.



O man tai atvirkščiai: kai mokiaus tai gesdavau, o kai laikiau tai nė karto, net ant kalno negesau, ko prieš tai nebudavo. Manau sverbiausia yra susikaupimas ir atsipalaidavimas , pastarasis šimtu procentų priklauso nuo egzaminuotojo, jei egzaminuotojas nuolat bumba ir kelia įtampa, tai kur čia atsipalaiduosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2006 08 18, 20:29)
gal kartais žinote kokios regitroj mašinos - bendzinas ar dyzelis, nes su dyzeliu tai uzgest beveik neimanoma, o va siandien jau tokia jautri buvo mašinike, kad geso nors tu ka, nors kai mokiaus mokykloje tokiu pokštų nebūdavo.


VW Polo tai tikrai dyzeliniai o Opel Astra tai ligtais benzinas
viskas priklauso nuo taves buk atispalaidavusi ir pamatysi kaip lengvai pavaziuosi ir gest nereikes, mirksiukas.gif
gal per greit sankaba atleidai? g.gif

Na mamytes pasakykit kokioj mokykloj mokinates ir ar patinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2006 08 18, 17:28)
dabar laikysiu rugsejo 5 diena 10 valanda, gal ir tu laikai. butu drasiau. as jau 17 pravaziavimu padariua, gatvej viskas gerai, nu bet kalnelis, nezinau ar kada ismoksiu.. tai dabar nutariau nemetyt pinigu vejais, geriau kiekviena vakara su broliu i aikstele ir su savo masinike mokysiuos,  nes jau pavargau ir net teisiu nebenoriu.


nea, aš užsiregistravusi 15 dienai, nes būsiu išvykusi....smile.gif
aš tai dešitm privalomų ir dar imsiu kelis iki egzo...na man tai atvirkščiai, aikštelėj e visai smagu (su kalniuku kažkaip bėdų nėr, ten tik reikia labai pajausti, kai pradeda kilti mašinos kapotas, tada nuleisti rankinį stabdį ir švelniai spaudžaint gazą, atleidinėti taip pat švelniai sankabą)....o vat gatvėje man sunkuuuuuu dar..kažkaip stresuoju, nejaučiu atstumų nuo mašinų, žiedus sunkiai suvokiu, sankryžas/....dar reiks treniruotis.....

Papildyta:
QUOTE(raimuce @ 2006 08 18, 21:42)
VW Polo tai tikrai dyzeliniai o Opel Astra tai ligtais benzinas
viskas priklauso nuo taves buk atispalaidavusi ir pamatysi kaip lengvai pavaziuosi ir gest nereikes, mirksiukas.gif
gal per greit sankaba atleidai? g.gif

Na mamytes pasakykit kokioj mokykloj mokinates ir ar patinka? g.gif



vajei , jei man ta astra klius, tai pagalvę rei, neštis po užpakaliu pasikišti blink.gif
jaučiu nei gabaritų nejausiu įpratusi su Polo važinėtis...
aš tai šiaip eksternu laikiau teoriją, o pravažiavimus ėmiau "Kalbų gamoj"...šiaip instruktorius iš pradžių biški nervino, nes toks irzlokas, bet paskum aš supykau, kad jis man nuotaiką gadina (nes dėl jo zirzalų dažnai nesąmonę padarydavau susinervinusi), ai paskui kažkaip pati radėjau bajeriukus mėtyti ir nebekreipti dėmesio smile.gif

tai pati gal kokioj vairavimo mokykloj dirbi? tongue.gif
beje, gal išsiaiškinai, ar bus tie kuoliukai nuo rugsėjo, ar nuims? verysad.gif
Atsakyti
as taip pat girdejau, kad tas ryzas vyrukas labai piktas buna.
bet man egzaminatorius tai gana geras pasitaike - nors atrode labai rustus, (na jo balso tembras labai zemas, atrodo, kad piktai kalba), bet is tikruju tai nuramino jis mane, padrasino, o egzaminui i pabaiga einant ir pajuokino. aprasiau as savo istorija kitoj temoj.
sekmes laikysianciom ir geru egzaminuotoju biggrin.gif nuo ju tikrai daug kas priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2006 08 18, 22:54)
beje, gal išsiaiškinai, ar bus tie kuoliukai nuo rugsėjo, ar nuims? verysad.gif


pas mus kolkas nieko apie tai nesneka schmoll.gif sake jei nuims pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuce @ 2006 08 18, 22:42)
VW Polo tai tikrai dyzeliniai o Opel Astra tai ligtais benzinas
viskas priklauso nuo taves buk atispalaidavusi ir pamatysi kaip lengvai pavaziuosi ir gest nereikes, mirksiukas.gif
gal per greit sankaba atleidai? g.gif

Na mamytes pasakykit kokioj mokykloj mokinates ir ar patinka? g.gif



net pati nezinau ka netaip darau, brolis sako, kad per mazai gazuoju, o kaip geriau vaziuoti i kalna: ar su rankiniu, ar geriau su stabdžiais. mus mokė su rankiniu, bet labai jau reikia viską tolygiai atlikti, ir dar taip baisu viena ranka vairuoti, bijau nuo estakados nulėkti, gal vis dėlto geriau pasimokyti su stabdžiais.
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2006 08 21, 09:35)
net pati nezinau ka netaip darau, brolis sako, kad per mazai gazuoju, o kaip geriau vaziuoti i kalna: ar su rankiniu, ar geriau su stabdžiais. mus mokė su rankiniu, bet labai jau reikia viską tolygiai atlikti, ir dar taip baisu viena ranka vairuoti, bijau nuo estakados nulėkti, gal vis dėlto geriau pasimokyti su stabdžiais.


mane mokino tik su stabdziai tai kitaip ir neisivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
Noriu paklaust jau turinčių teises: į kokią sąskaitą reik pervest 20lt už teises? Man liepe po 2 sav. nueit i betkokį banką, ten susimokėt 20lt už teises ir tada žirmūnų gatvėj tas teises atsiimt. Aš noriu jau dabar nuet susimokėt, bet kažkaip galvoju, kad sąs. nr. nzn. g.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2006 08 24, 15:04)
Noriu paklaust jau turinčių teises: į kokią sąskaitą reik pervest 20lt už teises? Man liepe po 2 sav. nueit i betkokį banką, ten susimokėt 20lt už teises ir tada žirmūnų gatvėj tas teises atsiimt. Aš noriu jau dabar nuet susimokėt, bet kažkaip galvoju, kad sąs. nr. nzn. g.gif



sveikos
gal kas žinote, kur klaipėdoje galima rasti kokią aikštelė pasimokyti parkuotis, kalniuką, nes už tokius pasitobulinimus nebesinori mokėti instruktoriui, šiandien buvome prie Vakarų laivų remonto, ten buvusi aikštelė remontuojama, gal kur yra daugiau panašių vietų...
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2006 08 24, 21:15)
sveikos
gal kas žinote, kur klaipėdoje galima rasti kokią aikštelė pasimokyti parkuotis, kalniuką, nes už tokius pasitobulinimus nebesinori mokėti instruktoriui, šiandien buvome prie Vakarų laivų remonto, ten buvusi aikštelė remontuojama, gal kur yra daugiau panašių vietų...


dar viena aikstele yra birutes gatveje bet ar ten galima siaip pasivazineti nezinau bet jokio zenklo nemaciau kad butu draudziama mirksiukas.gif
o del mokejimo juk kiekviename banke yra pavyzdziai tai susirandi kur uz teise moket ir nurasai mirksiukas.gif
Atsakyti
meteja, zinau nebloga aikstele, pati ten mokinausi su instruktorium. ji yra silutes pl, uz nestes degalines, o jei dar tiksliau uz "nebrangi apranga" parduotuves pastato. ta aikstele priklasuso 2 mokykloms, tai diena buna ir po kelias masinas, bet vakarais aptusteja, siaip atvazineja kas pasimokyti. gali vakarais ar sekmadieni ten nuvaziuoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(verra @ 2006 08 27, 13:27)
meteja, zinau nebloga aikstele, pati ten mokinausi su instruktorium. ji yra silutes pl, uz nestes degalines, o jei dar tiksliau uz "nebrangi apranga" parduotuves pastato. ta aikstele priklasuso 2 mokykloms, tai diena buna ir po kelias masinas, bet vakarais aptusteja, siaip atvazineja kas pasimokyti. gali vakarais ar sekmadieni ten nuvaziuoti.  biggrin.gif



ačiū labai, tik gal galite patikslinti, už kurios Neste degalinės, nes jos yra dvi Šilutės pl 113, arčiau vingio ir Šilutės pl 30, tai ten kažkur prie medios. kažin ar ten vakarais gairelių nenuima, nes kitose aikštelėse tai taip.
Atsakyti