Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Na kadangi ir as ji dariau , tai netepiau jokiu kremu, juk jeigu paskui pilsi karsta ar silta sokolada juk jis istirpins ta krema ir viskas nubegs velniop , ir kur tu taip radai parasyta ??????? unsure.gif
O kad butu lygus virsus , tirpinant sokolada i ji reikia ipilti pieno ar vandens ( plyteliai 100g. 3-4 saukstus ).
SEKMES mirksiukas.gif
Atsakyti
kepiau sendiena sioki toki tortuka, reikejo isplakti grietinele.aptaskiau visa virtuve ir save .blush2.gif lotuliukas.gif kaip jus plakat? jei ji taip taskosi. g.gif
Atsakyti
Na ji plakama aukstesniame inde , bent jau 15 cm. aukscio , o ipilama 1/3 indo aukscio , o kokiame tu plakiai ..... lekstej hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif ????????
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 01, 21:57)
Na  ji plakama aukstesniame inde , bent jau 15 cm. aukscio , o ipilama 1/3 indo aukscio  , o kokiame tu plakiai ..... lekstej  hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif ????????

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne leksteje, net nuejus pamatavau, aukstis 13 cm , ten tokie plasmasiniai, pagal mane tai turetu but gerai.Paskui i vonia ta inda pastaciau, tai ir ten pritaskiau lotuliukas.gif
Atsakyti
O plotis koks , ir kiek pripyliai grietineles ????????????
Atsakyti
nu,bet ir prajuokinat,vonioj plakti grietinele g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir ar isplakiai tu ja ????????
Papildyta:
Is pradziu plak ant minimumo greicio , paskui kai truputi sutirstes -padidink iki maksimumo .
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 01, 22:27)
Ir ar isplakiai tu ja  ????????
Papildyta:
Is pradziu plak ant minimumo greicio , paskui kai truputi sutirstes -padidink iki maksimumo .

jis gana platus, o grietineles pyliau maziau nei 0,5l. gal platus tas indas? g.gif taip isplakiau,per vargus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GITANA.B @ 2008 11 01, 19:59)
INOČKA
Šiandien ir aš iškepiau tokį kaip tu "Juodasis miškas",bet man pasirodėgrietinėlė persaldi,na nežinau kaip visumoj gausis valgysim pirmadienį.Gal galėtum patarimą duot dėl glazūros.Prieš pilant šokoladą ant viršaus torto žinau kad reiktu sviestiniu kremu aptepti dėl ligumo.Gal žinai koks tas kremas?

Kas del grietineles, tai as kai rasiau komentarus, parasiau, kad butu gerai citrinos sulciu ipilt, nes man ju kaip tik ir truko, o cukraus ir as kita karta deciau siek tiek maziau.
O del glazuros, tai jau cipciukas atsake. Tikrai nereikia ant virsaus jokio sviestinio kremo, tiesiai ta glazura reikia pilti ant biskvito, jo virsus ir taip lugus. Nebent tu nori dengti kokia nors mase (saldainiu ar marcipanine), tada reiketu islyginti virsutini sluoksni, kad geriau pasidengtu. Bet sitam tortui tikrai sviestinis kremas tuo met netiks, tik sokoladine glazura, o ant virsaus ta mase.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 01 lapkričio 2008 - 23:25
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 01, 21:13)

O kad butu lygus virsus , tirpinant sokolada i ji reikia ipilti pieno ar vandens ( plyteliai 100g. 3-4 saukstus ).
SEKMES  mirksiukas.gif

Pala, pala cipciuk biggrin.gif o tai kodel man sokoladas i guza suejo, kai vandens ipyliau? blush2.gif toks kaip akmuo pasidare rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(bravada @ 2008 11 01, 23:20)
Paskui i vonia ta inda pastaciau, tai ir ten pritaskiau lotuliukas.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 11 02, 00:12)
Pala, pala cipciuk biggrin.gif o tai kodel man sokoladas i guza suejo, kai vandens ipyliau? blush2.gif toks kaip akmuo pasidare rolleyes.gif

Man taip irgi atsitiko, tai ipyliau siek tiek vyno ir gavosi liuks. Svarbu, kad puodas su sokoladu nesiektu vandens, reikia tik garu.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 02, 01:17)
Man taip irgi atsitiko, tai ipyliau siek tiek vyno ir gavosi liuks. Svarbu, kad puodas su sokoladu nesiektu vandens, reikia tik garu.

Nieko nebesuprantu blush2.gif tai ant to kaulo ipylei vyno ir jis istirpo bigsmile.gif ?Man nei su peiliu nejo iskverbt, ir vos iskrapsciau, kol paskui isploviau
doh.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti