Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Srove @ 2008 11 02, 00:22)
Nieko nebesuprantu blush2.gif tai ant to kaulo ipylei vyno ir jis istirpo bigsmile.gif ?Man nei su peiliu nejo iskverbt, ir vos iskrapsciau, kol paskui isploviau
doh.gif  blush-anim-cl.gif

Pastaciau ant vandens voneles, jis tas akmuo siek tiek aptirpo, bet vistiek buvo tokia vientisa kieta mase, ipyliau vyno ir maisiau, tai istirpo ir pasidare normali glazura
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 02, 01:27)
Pastaciau ant vandens voneles, jis tas akmuo siek tiek aptirpo, bet vistiek buvo tokia vientisa kieta mase, ipyliau vyno ir maisiau, tai istirpo ir pasidare normali glazura

Dekui, uz paaiskinima, bet sunkiai eina patiketi, kad imanoma, toki kietuma islaidinti ir ismaisyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 11 02, 00:12)
Pala, pala cipciuk biggrin.gif o tai kodel man sokoladas i guza suejo, kai vandens ipyliau? blush2.gif toks kaip akmuo pasidare rolleyes.gif

Taip ir turėtų būti, man kartą netyčia lašelis vandens į šokoladą tirpinamą pakliuvo ir akmuo gavosi doh.gif Bet ir teoriškai, tirpinant šokoladą reikia žiūrėt, kad indas būtų sausas, kad vandens nepakliūtų ir t.t. ir t.p. Nežinau kaip cipsiukui gali gautis su vandeniu blush2.gif

Atsakyti
Dar pamirsau parasyti, kad viena karta, man kai gavosi is sokolado guzas, tai pakaitinau aleju ant vandens voneles kartu su tuo guzu ir istirpo. Kaz kaip man irgi sunkiai sekasi su sokolado tirpinimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 01, 21:13)
Na kadangi ir as ji dariau , tai netepiau jokiu kremu, juk jeigu paskui pilsi karsta ar silta sokolada juk jis istirpins ta krema ir viskas nubegs velniop , ir kur tu taip radai parasyta ??????? unsure.gif
O kad butu lygus virsus , tirpinant sokolada i ji reikia ipilti pieno ar vandens ( plyteliai 100g. 3-4 saukstus ).
SEKMES  mirksiukas.gif

Vakar verčiau savo sasiuvinius receptų tai iš kažkur nusirašiusi turiu,kad prieš pilant šokoladą reikia tortą aptepti sviestiniu kremu,tada dėti į šaldytuvą kad gerai sustingtu,o tada pilti atvėsusį šokoladą g.gif Pati tai tikrai nebandžiau tokio dalyko už tai ir klausiu gal kuri žino.Man irgi keista pasirodė,kaip neištirpsta sviestas.Ir šokoladas jeigu jis atvėses tai tada sukietėt turėtu tai kaip jį užtepsi g.gif Nu žiauri nesamonė kažkokia.Gaila ,kad nėra detalaus aprašymo kaip ten viskas vyksta.
Dar norėjau paklausti koks geriausiai blizga šokoladas?Nes dariau šokoladinius tinklelius iš 'Sostinės" karčiojo šokolado tai man gavosi tokie matiniai.
Papildyta:
QUOTE(bravada @ 2008 11 01, 22:34)
kepiau sendiena sioki toki tortuka, reikejo isplakti grietinele.aptaskiau visa virtuve ir save .blush2.gif  lotuliukas.gif kaip jus plakat? jei ji taip taskosi. g.gif

Tu tikriausiai plakei dideliu greičiu tongue.gif Aš plakiau šiandien tai man gražiai plakėsi ir nesitaškė.Iš pradžių ant silpnos ,paskui ant stiprios padėties.
Kažkada teko padirbėti restorane tada tik mokiausi tai paprašė suplakti grietinėlę,o mane vedėja išsikvietė.Ateinu o ten gal kokie 3 litrai sviesto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Dabar kai prisimenu juokiuosi,o tada nejuokai buvo.Ateina padavėja deserto pasiimt o aš stoviu prie sviesto bliūdo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir nežinau ką daryt.
Atsakyti
Na ka cia peizejat ..... koks dar guzaz blink.gif

Sulauzai sokolada gabaliukais , sudedi i dubenely , ji istatai i karsto ( ne verdancio !!!!!!!) vandens kita didesni dubenely , ir jis ten sau tirpsta , o tame tirpimo procese ipili vandens ir smarkiai suki i viena puse ..... na dar per 20 metu kol ji lydau nesigavo joks guzas ir dar kaip akmuo blink.gif

Reikes turbut jums nufotkinti visa eiga ..... smile.gif
Papildyta:
JOKS SOKOLADAS SUSTINGIAS NEBEBLIZGA , jis blizga kol dar nesustinges , o jei nori , kad blizgetu , turi ne sokolada , o pati daryti glazura : kakava + sviestas + cukrus + skystis
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 02, 11:28)
Na ka cia peizejat ..... koks dar guzaz blink.gif
Reikes turbut jums nufotkinti visa eiga ..... smile.gif


Nu kad rimtai, cipciuk. Man jau taip du kartus buvo, susisuko i guza ir nors ka daryk, kai dar siltas buvo, tai vos sugebejau uztepti ant torto, o kai atsalo, tai vos aitraukiau is dubenelio, kietas buvo kaip akmuo. Gi paskui ir klausiau, ka man su tuo sokoladu daryt.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 02, 12:28)

Papildyta:
JOKS SOKOLADAS SUSTINGIAS NEBEBLIZGA , jis blizga kol dar nesustinges , o jei nori , kad blizgetu , turi ne sokolada , o pati daryti glazura  : kakava + sviestas + cukrus + skystis


O jei temperuotas teisingai?
Atsakyti
Tu turi galvoje -sustingias naturaliai ? vistiek neblizges schmoll.gif , pabandyk -pamatysi , kam gi man meluoti smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 02, 13:28)
Tu turi galvoje -sustingias naturaliai ?  vistiek neblizges schmoll.gif , pabandyk -pamatysi , kam gi man meluoti smile.gif



Oi, net nemanyčiau tuo kaltinti!
Tiesiog keletoje šaltinių skaičiau, kad jis gražiai lygiai blizga, kai yra temperuotas - aišku, ne taip, kaip blizga, kol dar skystas, bet tikrai nelieka matinis.

Esu mėginusi, tai būtent taip ir yra - neblizga kaip tik ką poliruotas automobilis ;}, bet taip.. "matiškai" blizga, dulsvai.

O beje, rašote, "sustingęs natūraliai" - o kaip nors kitaip stingdinant ar išliktų blizgesys? O kaip taip sustingdyti?..

Beje, glazūros lieka blizgios.. Tai gal šokoladan įpylus kiek riebaliukų pavyktų išlaikyt blizgesį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pragiedruliai: 02 lapkričio 2008 - 12:37
Naturaliai sustingias - tai ne saldytuve , ir tuo labiau ne kameroje , o kambario temperaturoje , is kameros isemus net pabala .
Na del riebaliuku .... nebandziau , gal ir blizgetu ... pabandyk .
Atsakyti
QUOTE(pragiedruliai @ 2008 11 02, 13:35)
Oi, net nemanyčiau tuo kaltinti!
Tiesiog keletoje šaltinių skaičiau, kad jis gražiai lygiai blizga, kai yra temperuotas - aišku, ne taip, kaip blizga, kol dar skystas, bet tikrai nelieka matinis.

Esu mėginusi, tai būtent taip ir yra - neblizga kaip tik ką poliruotas automobilis ;}, bet taip.. "matiškai" blizga, dulsvai.

O beje, rašote, "sustingęs natūraliai" - o kaip nors kitaip stingdinant ar išliktų blizgesys? O kaip taip sustingdyti?..

Beje, glazūros lieka blizgios.. Tai gal šokoladan įpylus kiek riebaliukų pavyktų išlaikyt blizgesį?


Na paprasciausiai tirpinant sokolada reikia i ji (100g) apie 2-3 saukstus vandens ir kelias sekundes pavirti, po to atausinti, kad sustingtu (galima ir saldytuve), ir galiausiai ji vel pakeitinti iki 40C temperaturos, kad suskystetu. Tikrai gaunasi labai blizgus sokoladas mirksiukas.gif
Atsakyti