Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Pristatau jūsų teismui savo "šedevrą"-"juodasis miškas".Gal išsilaikys iki rydienos papuošimas,nes valgysim rytoj,o rytoj nebūtų laiko kada puošti. ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GITANA.B @ 2008 11 02, 14:09)
Pristatau jūsų teismui savo "šedevrą"-"juodasis miškas"


labai gražus tortukas thumbup.gif
Atsakyti
Su vandeniu sokoladas tai ir man susoka,todel niekada jo nepilu,pilu biski grietineles,o va neseniai radau tokia puikia glazura-60g sokolado,60g sviesto,viska sudeti i puoda ir istirpinti,truputi pravesinti ir aptepti torta,tortas tada blizga.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 11 02, 15:56)
Su vandeniu sokoladas tai ir man susoka,todel niekada jo nepilu,pilu biski grietineles,o va neseniai radau tokia puikia glazura-60g sokolado,60g sviesto,viska sudeti i puoda ir istirpinti,truputi pravesinti ir aptepti torta,tortas tada blizga.

Keista, kad man, kai tik idedu sviesto visada susisuka tas sokoladas doh.gif . Tai dabar pilu siek tiek vyno, hereso arba dar kokio kito alhogolio. Viskas tada gerai ir blizga.
GITANA.B tiesiog puiku
Atsakyti
gitana,tavo tortas thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū labai,žiūrėsim kas viuje,jei galėsiu nufokinsiu,nes ne namie valgysim. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Labai noreciau pagalbos. Gal kuri turit receptuka torto, kuris vadinasi "Kleopatra". Seniau kepdavau daznokai, o dabar neberandu recepto, o noreciau issikepti smile.gif
Tortas yra kakavinis, reikia kepti labai plonus blynus, o paskui pertepti grietininiu kremu. Labai skanus torciukas.
Buciau labai dekinga, jei imestumet recepta. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Na atsiliepimai apie "Juodajį mišką" thumbup.gif thumbup.gif .Gaila pamiršau nufotkinti vidų.Pakoreguočiau cukrų,vietoje 250gr pudros dėčiau 150 ir daugiau rugštelės,aš jos dėjau,bet pasirodo per mažai.Jei nebūtu viduryje šokolado,būtų saldumas kaip tik,bet šokoladas labai gražiai atrodė.Dar galėjo vyšniose labiau jaustis konjakas,bet čia aišku jei tortas skirtas labiau suaugusiems.Mano vyras sakė ,kad galėtu kiekvieną savaitgalį tokį valgyt.
Atsakyti
QUOTE(GITANA.B @ 2008 11 02, 14:09)
Pristatau jūsų teismui savo "šedevrą"-"juodasis miškas".

Tortukas pasakiskas ir dziugu, kad ne tik isore thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 03, 22:19)
Tortukas pasakiskas ir dziugu, kad ne tik isore thumbup.gif

Na moku kelis tortus ,kurie man jau iki kaulų smegenų įgrisę,tai medutis,vaisinis ,napaleonasir dar darydavau tokį skruzdėlyną iš sausainukų,kuriuos darydavau per mėsmalės rečiausia sietelį,juos kepdavau po to sutepdavau kondensuoto pieno ir sviesto kremu.Naujų tortųbijodavau daryt,kad neišeis. blush2.gif Bet šitas tortas kažkaip suviliojo ir nenuvylė.Ir ko labiausiai ,tai nemoku puošt.Jau čia tai man visiškas "pravalas" blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzle @ 2008 11 03, 17:21)
Sveikos, mamytes. Labai noreciau pagalbos. Gal kuri turit receptuka torto, kuris vadinasi "Kleopatra". Seniau kepdavau daznokai, o dabar neberandu recepto, o noreciau issikepti smile.gif
Tortas yra kakavinis, reikia kepti labai plonus blynus, o paskui pertepti grietininiu kremu. Labai skanus torciukas.
Buciau labai dekinga, jei imestumet recepta. Aciu 4u.gif

Jei supranti rusiskai, tai cia gali perskaityti viena jo versija
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 03, 21:47)
Jei supranti rusiskai, tai cia gali perskaityti viena jo versija



labai aciu, bet netas verysad.gif . Maniskis tikrai be sviesto buvo. Teslai dedavos grietine, miltai, cukrus ir kakava. Lygtai viskas. Bet nepamenu proporciju visiskai verysad.gif
Atsakyti