Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytukas

QUOTE(Rasyte0509 @ 2008 10 09, 14:08)
ir labiausiai bijau vestuviu, nes jau planuojam 4u.gif
bet baisu, kad MB mamyte reguliuos pagal save doh.gif
nes jau dabar sako, dar nesizenykit, zenykites po 2metu biggrin.gif
jai labai sunku suprasti, kad sunus jau uzaugo ir pats renkasi savo gyvenimo kelia blush2.gif
nes mane auklejo taip, kad viska gyvenime susikuri pats, niekas tau is paskos nelakstys ax.gif
o cia... atsiranda zmogus, kuris nori savu suneliui visa gyvenima reguliuot doh.gif
aisku, faina, kai padovanoja automobili ar kompiuteri, bet jei pats uzsidirbtu, jasutu didesne verte blush2.gif

Papildyta:
Daivulyte,

puikiausiai tave suprantu, manim pradzioj taip nepasitikejo, kad net klausdavo ka as jam darau valgyt ir sakydavo, ne taip reikia doh.gif
o kai aplankem anyta, ji jau buvo suplanavus savaite musu laiko!!! visas izimybes parodyt ir su ja pastoviai vazinet doh.gif
tai buvo blogiausios atostogos doh.gif
Papildyta:
cia beda tikrsiausiai ne MB, o mamytese lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Būtent,kad mamytės negali susitaikyti su mintim,kad pagaliau jų vaikai užaugo.Joms nebelieka kuo rūpintis.Ir jas pakeisti ar perauklėti manau mums be šansų,belieka dantis sukandus pakentėti.
Atsakyti
Diekui Dievui, kad maniskis ne mamytukas, o ir ka mama pasako jis isklauso, bet vistiek padaro taip kaip jam atrodo teisingiausia 4u.gif
Atsakyti
g.gif o kaip juos dar galima vertinti? Kaip mamyciu sunelius, kurie visa gyvenima tures savo autoriteta ir kuriam tu busi visada antra...o neduok dieve ir tos vietos negausi, nes mamyte isrinks kita i ja doh.gif ....
Atsakyti
Savo vyrą irgi galėčiau pavadint maminiu, nors jis pats to ir neprapažįsta. Turim jo tėvus lankyt bent kelis kartus į savaitę. Nes, pasak vyro, jie mūsų pasiilgsta blink.gif na, aš gal beširdė, bet savo tėvų galėčiau kad ir mėnesį nematyt ir man širdis iš ilgesio neplyštų. Aš įsivaizduoju, kad jei suaugę žmonės gyvena atskirą gyvenimą, tai ir turi gyvent atskirai, o ne vis lėkt pas tėvus..... Antras minusas - vyras pastoviai vakarieniauja pas mamą ir dar parsineša iš jos lauknešėlį (visada!!!!). Aš tris kartus į savaitę sportuoju ir grįžtu tik 7 vakare, vyras grįžta 5. Tai spėkit, kur jis tada pavalgo? Kad bent kartą pats pasigamintų, gyvatė. O dėl tų lauknešėlių - aš iš jų demonstratyviai nevalgau. O vyrui negaliu įaiškint, kad jam jau beveik 30m. ir pats turi maitintis ir savim rūpintis, o ne imt tėvų supirktą ir pagamintą maistą. o jis man: - Tai kaip aš galiu neimt, juk tėvai mums nori padėt, juk rūpinasi.... beje, jam mama net drabužius superka. Nu, aš nuoširdžiai nebežinau kaip su tuo kovoti. Kaip įaiškint vyrui, kad tai nėra normalu (o gal čia mano mąstymas apie vaikų santykius su tėvais kažkoks iškreiptas?) Ką jūs manote? Gal kam teko susidurt su panašia situacija?
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 11 24, 14:02)
Savo vyrą irgi galėčiau pavadint maminiu, nors jis pats to ir neprapažįsta. Turim jo tėvus lankyt bent kelis kartus į savaitę. Nes, pasak vyro, jie mūsų pasiilgsta  blink.gif  na, aš gal beširdė, bet savo tėvų galėčiau kad ir mėnesį nematyt ir man širdis iš ilgesio neplyštų. Aš įsivaizduoju, kad jei suaugę žmonės gyvena atskirą gyvenimą, tai ir turi gyvent atskirai, o ne vis lėkt pas tėvus..... Antras minusas - vyras pastoviai vakarieniauja pas mamą ir dar parsineša iš jos lauknešėlį (visada!!!!). Aš tris kartus į savaitę sportuoju ir grįžtu tik 7 vakare, vyras grįžta 5. Tai spėkit, kur jis tada pavalgo? Kad bent kartą pats pasigamintų, gyvatė. O dėl tų lauknešėlių - aš iš jų demonstratyviai nevalgau. O vyrui negaliu įaiškint, kad jam jau beveik 30m. ir pats turi maitintis ir savim rūpintis, o ne imt tėvų supirktą ir pagamintą maistą. o jis man: - Tai kaip aš galiu neimt, juk tėvai mums nori padėt, juk rūpinasi.... beje, jam mama net drabužius superka. Nu, aš nuoširdžiai nebežinau kaip su tuo kovoti. Kaip įaiškint vyrui, kad tai nėra normalu (o gal čia mano mąstymas apie vaikų santykius su tėvais kažkoks iškreiptas?) Ką jūs manote? Gal kam teko susidurt su panašia situacija?

Mama dar jam perka drabužius?????Jūsų požiūris į tėvų ir SUAUGUSIŲ vaikų santykius yra daugiau nei normalus!O štai Jūsų anytos požiūris...Tiek to...neteršiu forumo...
Atsakyti
QUOTE(indrealex @ 2008 11 24, 15:20)
Mama dar jam perka drabužius?????Jūsų požiūris į tėvų ir SUAUGUSIŲ vaikų santykius yra daugiau nei normalus!O štai Jūsų anytos požiūris...Tiek to...neteršiu forumo...


Na, ji prekiauja rūbais. Tai taip sakant "prie to pačio". Bet kad tai jau visas ribas peržengia - ne tai, kad padovanotų kokį rūbą švenčių proga, ar kad ir be progos kartą į pusmetį. Bet dabar - nuo galvos iki kojų.... Tas pats ir su maitinimu - perkasi sau mėsos, tai ir mums gabalą, perkasi sau sausainių - ir mums puskilogramį, verda valgyti - ir mums pusę katilo..... O paskui - nu negi išmesi, ir sūnelis nesidrovėdamas viską tempiasi namo...Bliamba, sakyčiau, kad patys sėdėtume be darbo ir neišsimaitintume... Aš anytos nesmerkiu - uošviai tikrai atrodo tiems vaikams širdį atiduotų. Aš smerkiu bevalį sūnų, nesugebantį parodyt savo tėvams, kad jau suaugo, kad turi sukūręs savo šeimą. Nu, negaliu, kraujas užverda... aggressive.gif
Atsakyti
MANISKIS IRGI MAMOS VAIKAS doh.gif Labai man nepatinka,bet ka cia as galiu padaryti,pyktis ir gadintis santykius su juo? O jo santykiai su tevais nemanau kad pasikeis schmoll.gif Nebe vaikas jis,ir neperauklesiu. Nors tiesa sakant pradzioje draugystes bandziau ir nemazai del to pykomes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 11 24, 15:29)
Na, ji prekiauja rūbais. Tai taip sakant "prie to pačio". Bet kad tai jau visas ribas peržengia - ne tai, kad padovanotų kokį rūbą švenčių proga, ar kad ir be progos kartą į pusmetį. Bet dabar - nuo galvos iki kojų.... Tas pats ir su maitinimu - perkasi sau mėsos, tai ir mums gabalą, perkasi sau sausainių - ir mums puskilogramį, verda valgyti - ir mums pusę katilo..... O paskui - nu negi išmesi, ir sūnelis nesidrovėdamas viską tempiasi namo...Bliamba, sakyčiau, kad patys sėdėtume be darbo ir neišsimaitintume... Aš anytos nesmerkiu - uošviai tikrai atrodo tiems vaikams širdį atiduotų. Aš smerkiu bevalį sūnų, nesugebantį parodyt savo tėvams, kad jau suaugo, kad turi sukūręs savo šeimą. Nu, negaliu, kraujas užverda... aggressive.gif

O iš kur tas sūnus bevalis?Ar tai ne jo mamos "nuopelnas"?Tikrai nenoriu pasmerkti Jūsų vyro tėvų,bet jie prisidėjo prie to , kad sūnus taip emociškai nuo jų "priklausomas"...Kai mano mama irgi "iš dūšios" pradeda krauti vaišes nuo stalo į mūsų kelioninius krepšius( gyvename skirtinguose miestuose), aš greitai "užraukiu" tą reikalą...Vyras su savo mama nėra toks griežtas...bando kažką pasakyti,bet labai atsargiai...Nežinau,kodėl mamoms taip sunku "nukirpti " bambagyslę , jungiančią su berniukais?O ir jie per daug jas saugo nuo negerų emocijų...
Atsakyti
QUOTE(indrealex @ 2008 11 24, 15:43)
O iš kur tas sūnus bevalis?Ar tai ne jo mamos "nuopelnas"?Tikrai nenoriu pasmerkti Jūsų vyro tėvų,bet jie prisidėjo prie to , kad sūnus taip emociškai nuo jų "priklausomas"...Kai mano mama irgi "iš dūšios" pradeda krauti vaišes nuo stalo į mūsų kelioninius krepšius( gyvename skirtinguose miestuose), aš greitai "užraukiu" tą reikalą...Vyras su savo mama nėra toks griežtas...bando kažką pasakyti,bet labai atsargiai...Nežinau,kodėl mamoms taip sunku "nukirpti " bambagyslę , jungiančią su berniukais?O ir jie per daug jas saugo nuo negerų emocijų...


Vat būtent... niekaip negaliu suprast - bijo mamai pasakyt, kad baik su manim elgtis kaip su dešimtmečiu. Atrodo iš vienos pusės - gerai, kad pagarbiai elgiasi su tėvais, bet iš kitos pusės - kai bijo paprieštaraut (nekalbu apie įžeidinėjimus ar pykčius), pasakyt, kad gana - aš jau "didelis berniukas", susitvarkysiu... O kad moteris, su kuria planuoja praleist likusį gyvenimą, į jį dėl tokio elgesio žiūri paniekinamai, tai čia jau nieko baisaus. Su manim dėl to pyktis jis nebijo. Netgi atvirkščiai - jei pradedu aiškint, kad taip neturėtų būt, tai ne aš rodau pyktį, o jis.
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 11 24, 14:52)
Vat būtent... niekaip negaliu suprast - bijo mamai pasakyt, kad baik su manim elgtis kaip su dešimtmečiu. Atrodo iš vienos pusės - gerai, kad pagarbiai elgiasi su tėvais, bet iš kitos pusės - kai bijo paprieštaraut (nekalbu apie įžeidinėjimus ar pykčius), pasakyt, kad gana - aš jau "didelis berniukas", susitvarkysiu... O kad moteris, su kuria planuoja praleist likusį gyvenimą, į jį dėl tokio elgesio žiūri paniekinamai, tai čia jau nieko baisaus. Su manim dėl to pyktis jis nebijo. Netgi atvirkščiai - jei pradedu aiškint, kad taip neturėtų būt, tai ne aš rodau pyktį, o jis.

Brasa nesupyk,bet tavo vyrui autoritetas yra mama ir siuo atveju tu tikrai esi antra.Ir as labai abejoju ar verta tau stoti tarp vyro ir jo mylimos mamytes blink.gif
Tikrai zinau ka sakau,aciu dievui as dar buvau nesusituokis,kai susivokiau,kad man tokio vyro nereikia.Jo mama jam buvo viskas,pas mane jis grizdavo tik pasimyleti,tai kai jau man truko kantrybe as ir pasakiau: viskas,pasikvieti mama,ji tau pades susideti daiktus ir uzdarote duris abudu is kitos puses.Gerai,kad dar susivaldziau ir nepasakiau tegul tavo mamule dar tau ir pasmau...o blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(plastake221 @ 2008 11 24, 20:04)
Brasa nesupyk,bet tavo vyrui autoritetas yra mama ir siuo atveju tu tikrai esi antra.Ir as labai abejoju ar verta tau stoti tarp vyro ir jo mylimos mamytes blink.gif
Tikrai zinau ka sakau,aciu dievui as dar buvau nesusituokis,kai susivokiau,kad man tokio vyro nereikia.Jo mama jam buvo viskas,pas mane jis grizdavo tik pasimyleti,tai kai jau man truko kantrybe as ir pasakiau: viskas,pasikvieti mama,ji tau pades susideti daiktus ir uzdarote duris abudu is kitos puses.Gerai,kad dar susivaldziau ir nepasakiau tegul tavo mamule dar tau ir pasmau...o  blush2.gif


tai nepykstu irnesakyk.gif , as pati ta pati vyrui sakau... Bet jis niekaip nesutinka. mazdaug as viska piesiu sutirstintom spalvom ir t.t. as tai irgi dar nesusituokus, tai jei situacija nesikeis (nes ruosiuos siuo klausimu but neperkalbama), tai jokiu vestuviu ir nebus. Tai siandien jau reziau i akis, kad nesiruosiu viso gyvenimo aukot maminiui.
beje, dar toks subtilus klausimas - kaip daznai, jusu nuomone, reikia susitikt su uosviais (gyvenam uz 10 min. kelio)? As jokiu budu neteigiu, kad jei jau issikraustai, tai tevus jau reikia apleist, bet diskusija, kaip daznai juos reikia lankyt tarp musu su vyru vyksta labai arsi....
Atsakyti
Anot mano buvusio mamyciuko,tai kas antra diena butina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif
O as tu pasimatymu pakest negaledavau,nes turedavau isklausyti visa motyneles tirada,kodel sestadienio rytais jos suneliui prie iskeptu jo megiamu blynu duodu ne pacios isvirtu uogieniu,o is parduotuves pirkta dzema ir kaip as neturiu laiko jam pataikauti,nesvarbu,kad variau per 2 darbus ir dar studijavau,o tas pataikavimas prilygtu laizyti zeme,kuria jos brangusis sunelis vaiksciojo blink.gif
O su dabartiniu zmoguciu pas jo tevus vaziuojam,kai jau pajauciam,kad laikas,na jo tevai kitokie-tai su mielu noru dabar ir as pati pasiulau nulekti thumbup.gif
Atsakyti