Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie vaikų įvaikinimą?

Prisiskaičiau čia visko....
Ir su daug kuo nesutinku. Pati nuolat galvoju apie įvaikinimą, nes noriu užauginti 4 vaikus, o tiek vargu ar pati sugebėsiu pagimdyti. Ir ar verta, kai tiek mažų leliukų nereikalingų...
Mano sesuo prieš mėnesį pasiėmė 10 dienų nuostabią mergytę. Iki 3 mėnesių globos, po to įsivaikins. Puiki, graži, rami, fantastiška dukrytė 4u.gif .
Pasirodo, tik gimę vaikiukai beveik niekam nereikalingi - daugelis renkasi jau paaugusius nuo pusės, nuo metų.
O mes visi labai labai džiaugiamės mažaja giminaite wub.gif . O mane kartais net pavydas suima. Juk kai grįžti su vaikeliu iš ligoninės, tai pati neturi sveikatos, nieko nenori matyti, išgyveni savo depresijas, nuotaikų kaitas, laižaisi žaizdas...
O čia mažutis, tik gimęs vaikelis ir tu visas savo jėgas gali skirti tik jam.
Žodžiu, mūsų visa didžiulė šeimyna džiaugiasi, kad atsirado 10 anūkė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir galima skaityti straipsnių kiek nori, žinoti visokių istorijų. Rizika užauginti gerą ar blogą visiems vienoda. Ir ne visada priklauso nuo to, kas vaikelį gimdė. Manau, svarbiausia, kas ir kaip augino...
Atsakyti
Man tai labai gaila tų vaikučių be namų... Bet ten jiems tikrai nėra blogai, juos prižiūri. Gerbiu tas šeimas kurios nusprendžia įsivaikint. Aš irgi norėčiau bet vyras kategoriškai prieš.
Atsakyti
QUOTE(Gold Woman @ 2005 02 26, 21:50)
Prisiskaičiau čia visko....
Ir su daug kuo nesutinku. Pati nuolat galvoju apie įvaikinimą, nes noriu užauginti 4 vaikus, o tiek vargu ar pati sugebėsiu pagimdyti. Ir ar verta, kai tiek mažų leliukų nereikalingų...
Mano sesuo prieš mėnesį pasiėmė 10 dienų nuostabią mergytę. Iki 3 mėnesių globos, po to įsivaikins. Puiki, graži, rami, fantastiška dukrytė 4u.gif .
Pasirodo, tik gimę vaikiukai beveik niekam nereikalingi - daugelis renkasi jau paaugusius nuo pusės, nuo metų.
O mes visi labai labai džiaugiamės mažaja giminaite wub.gif . O mane kartais net pavydas suima. Juk kai grįžti su vaikeliu iš ligoninės, tai pati neturi sveikatos, nieko nenori matyti, išgyveni savo depresijas, nuotaikų kaitas, laižaisi žaizdas...
O čia mažutis, tik gimęs vaikelis ir tu visas savo jėgas gali skirti tik jam.
Žodžiu, mūsų visa didžiulė šeimyna džiaugiasi, kad atsirado 10 anūkė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir galima skaityti straipsnių kiek nori, žinoti visokių istorijų. Rizika užauginti gerą ar blogą visiems vienoda. Ir ne visada priklauso nuo to, kas vaikelį gimdė. Manau, svarbiausia, kas ir kaip augino...


Dieve, kokia nuostabi istorija.
Atsakyti
blush2.gif As manau, kad jei mazas vaikutis ivaikinamas tada puiku.Pavyzdziui musu Justukas pas musu nuo 2 metuku, tai kaimynai zino is kur jis, kaimynu vaikai..... irgi doh.gif Ir manau kad gal jis nores kada susitikti savo brolius seseris, juk jis ju turi net 5. g.gif Manau akd neverta........As myliu ji, kokia jis pavarde beturetu, o tai yra svarbiausia blush2.gif
Atsakyti
Aš manau, kad kai paaugs mūsų įvaikintieji vaikučiai neverta jiems uždrausti susitikti ir pažinti brolius ir seseris. Žinoma jei jie to norės.
Atsakyti
QUOTE(Gold Woman @ 2005 02 26, 21:49)
Pati nuolat galvoju apie įvaikinimą, nes noriu užauginti 4 vaikus, o tiek vargu ar pati sugebėsiu pagimdyti. Ir ar verta, kai tiek mažų leliukų nereikalingų...
Ir galima skaityti straipsnių kiek nori, žinoti visokių istorijų. Rizika užauginti gerą ar blogą visiems vienoda. Ir ne visada priklauso nuo to, kas vaikelį gimdė. Manau, svarbiausia, kas ir kaip augino...

Labai geros mintys...
Labai svarbu savo aplinkoje turėti tolerantiškų ir supratingų žmonių. Nes vienas lauke- ne karys.
Atsakyti
Aš tik už tokį šaunų poelgį, jei dar prieš Kalėdas tai ir visi blogi darbai, kuriuos padarei nugaruoja, nes šis žygdarbis atperka visus kitus. Tik pirmyn ir nesvarstykit.
Atsakyti
QUOTE(Gold Woman @ 2005 02 26, 22:49)
Prisiskaičiau čia visko....
Ir su daug kuo nesutinku. Pati nuolat galvoju apie įvaikinimą, nes noriu užauginti 4 vaikus, o tiek vargu ar pati sugebėsiu pagimdyti. Ir ar verta, kai tiek mažų leliukų nereikalingų...
Mano sesuo prieš mėnesį pasiėmė 10 dienų nuostabią mergytę. Iki 3 mėnesių globos, po to įsivaikins. Puiki, graži, rami, fantastiška dukrytė 4u.gif .
Pasirodo, tik gimę vaikiukai beveik niekam nereikalingi - daugelis renkasi jau paaugusius nuo pusės, nuo metų.
O mes visi labai labai džiaugiamės mažaja giminaite wub.gif . O mane kartais net pavydas suima. Juk kai grįžti su vaikeliu iš ligoninės, tai pati neturi sveikatos, nieko nenori matyti, išgyveni savo depresijas, nuotaikų kaitas, laižaisi žaizdas...
O čia mažutis, tik gimęs vaikelis ir tu visas savo jėgas gali skirti tik jam.
Žodžiu, mūsų visa didžiulė šeimyna džiaugiasi, kad atsirado 10 anūkė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir galima skaityti straipsnių kiek nori, žinoti visokių istorijų. Rizika užauginti gerą ar blogą visiems vienoda. Ir ne visada priklauso nuo to, kas vaikelį gimdė. Manau, svarbiausia, kas ir kaip augino...
Džiaugiuosi, kad viena mažylė rado namelius, bet sakykit, kaip jūs tą mažylę paėmėt, aš apie tai mąstau jau kokį 10 metų ir nežinau nuo ko pradėt, kur ieškot pačių mažiausių vaikučių, kuriems reikia namučių...
Atsakyti
g.gif O vat as vis mastau,kaip pakalbeti su giminaiciais apie tai,jie lyg ir galvoja apie ivaikinima g.gif Bet gal cia negalima kist savo trigrasio,labai jau asmeniniai cia dalykai g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 12 18, 09:55)
Džiaugiuosi, kad viena mažylė rado namelius, bet sakykit, kaip jūs tą mažylę paėmėt, aš apie tai mąstau jau kokį 10 metų ir nežinau nuo ko pradėt, kur ieškot pačių mažiausių vaikučių, kuriems reikia namučių...


Visos mažiulius įvaikinusios mamos (kurias man teko susitikti) ir netgi globos namų darbuotojos sako, kad norint labai mažiuko reikia pradėti nuo gimdymo namų. Ir jos nuo ten pradėjo.

Ką nors daugiau pasakyti negaliu. Neklausinėjau apie jų pažintis ir kaip tai vyksta, o mums patiems tai nebuvo aktualu.
Atsakyti
Apie įvaikinimą.Ką jūs apie tai manote?
Papildyta:
Pvz., išties italams galima įsivaikinti tik per įvaikinimo agentūras (Italijoje), kurioms reikia sumokėti apie 30.000-40.000 eurų. doh.gif
Atsakyti
as visada masciau apie ivaikinima.gaila man tu mazyliu, nors ir jie yra priziurimi, bet.... 4u.gif taciau vel o kaip issirinkti?juk isivaikinant viena kentes kiti wub.gif o visu irgi neisivaikinsi verysad.gif , beto labai bijau to, kad paskui paauges jis neiseitu is namu.oj kiek tokiu istoriju prisiskaitau blink.gif siuo metu esam su vyru tam per jauni, manau pirmiau sulauksim savo, o paskui galutinai ir nuspresim.
Atsakyti