Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie vaikų įvaikinimą?

QUOTE(*gabyte* @ 2006 02 05, 20:33)
as visada masciau apie ivaikinima.gaila man tu mazyliu, nors ir jie yra priziurimi, bet.... 4u.gif taciau vel o kaip issirinkti?juk isivaikinant viena kentes kiti  wub.gif  o visu irgi neisivaikinsi  verysad.gif , beto labai bijau to, kad paskui paauges jis neiseitu is namu.oj kiek tokiu istoriju prisiskaitau  blink.gif siuo metu esam su vyru tam per jauni, manau pirmiau sulauksim savo, o paskui galutinai ir nuspresim.

bigsmile.gif Gaila, kad yra tokiu tevu kurie nenori savo vaiku. Ir dziaugiuosi, kad yra tokiu kurie juos isivaikina. Man paciai pattiktu isivaikinti...
Atsakyti
Zaviuosi tokiais zmonemis,kurie isivaikina vaikuti! Smagu kad yra tokiu tevu ir man atrodo kad ju daugeja! Pikta ant tokiu,kurios savo mazulelius palieka likimo valiai.....Tai ziauru...Kad ir kaip maziukas kartais isveda is kantrybes su savo oziukais,bet net pagalvot baisu kad galeciau kam nors atiduot....Valandai draugei palieku ir galvoju kaip jam,o cia atiduot visam! ZIAURU! As pati isivaikinciau mielai kokia maza mergyte,deja,neleidzia finansai....Su vienu uztenka pinigeliu nuo algos iki algos....
Sekmes ir stiprybes visiems isivaikinantiems!
Atsakyti
Mano vyras nori dar vieno vaikiuko, na ne dabar, bet nori po keliu metu turet. As pasakiau, kad nenoriu gimdyt, geriau isivaikintume kokiu 2metuku vaikuti, juk kazkam padesim ir patys turesim antra vaikuti. Jis buvo pries , net nesileido i kalbas. Man gaila, nes visada norejau isivaikint. verysad.gif Tikiuosi, laikui begant pasikeis jo tokia kategoriska nuomone. rolleyes.gif
Atsakyti
na as masciau apie ivaikinima, noreciau kokios mielos mergytes, bet vyrui kai prasitariau apie savo mintis, tai jis kategoriskai pries, sakau vistiek apie ta treciaji planuosimes, tad gal ivaikintume , bet deja..... turbut jis niekada nesutiks
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2006 03 03, 23:25)
na as masciau apie ivaikinima, noreciau kokios mielos mergytes, bet vyrui kai prasitariau apie savo mintis, tai jis kategoriskai pries, sakau vistiek apie ta treciaji planuosimes, tad gal ivaikintume , bet deja..... turbut jis niekada nesutiks


Papildyta:
jeigu ivaikinti vaikuti tai tiktai maza iki 3 metu (maximum). As buvau paemusi mergaite 9 metu ir jos broliuka 2 metu. Su berniuku jokiu problemu nebuvo, labai supratingas, saunus, bet su mergaite dideliu problemu turejau. Is pradziu buvo viskas gerai. Veliau pasidare nemandagi, vulgari, net sugebejo pasakyti man, kad as esu neturtinga, nes nenuperku jai dviracio ir auksiniu auskaru. Teiraudavausi ar nori buti ivaikinama, visada man primindao, kad ivaikinimo noriu as, kad tai mano sprendimas. O kur tuomet jos? Jai nereikia seimos, jai reikia seimos su pinigais, prabangia masina, ir namais. Mokytis neturejo jokio noro, anot jos, nenori gadinti akiu. Net nesulaukusi teismo po tokiu zodziu teko grazinti i vaiku namus. Kita diena grazinau ir jos broliuka, nes buvo toks jos pageidavimas. Plyso sirdis, labai ilgai verkiau, bet isskirti vaikus, nedrisau. Juk gyvenu ne sia diena. Uzauge visvien noretu susitikti. Is tarnybu sulaukiau atsakymo, matyt nebuvau psichologiskai stipri. Tai mergaitei buvau ketvirta seima. Anot mergaites, ji noredavo pasiziureti kas bus kitoje seimoje... Taip norejau padeti vaikams atstumties tikruju tevu, bet mano noro vien neuzteko... skaudu, labai skaudu...
Atsakyti
Globojau ir aš 9 m. mergaitę, taip mačiau kad nieko nebus, panašiai kaip ir tau loreta.
Iš tikrųjų ką pamačiau daug kartų lankydamasi vaikų namuose, kad tie vaikai nori visko materialaus, na žinoma nori ir meilės (daugiau mažesni), bet jie išsivaizduoja taip- labai turtinga šeima, ir labai geri tėvai, kaip pasakoje, o jie princai, dirbti , prisitaikyti nereikia, tik tenkinti jų norus, nes jie nuskriausti.

Todėl esu prieš visokių daiktų vežimą į vaikų namus, kaip čia forume organizuoja, bandžiau pasakyti, bet buvau užpulta kad nesikiščiau, nes tipo reikia vežti ir taškas, na vežkit kad taip norit pagalvojau.
Aš manau jei tikrai norima padaryti gerą darbą, tai pasiimkit vaiką savaitgaliui, ar per šventes, o tų visokių kuprinių, drabužių , žaislų vežimas tai skatina ten esančius vaikus ir toliau galvoti, kad jiems visada turi viską tik duoti, juk nereikia nei piršto pajudinti, o gauni viską. Po to būna pastovios problemos su globėjais, kad vaikui visko maža, jie kitaip isivaizduoja gyvenimą šeimoje, mato kad geros tetos atveža visko, ko pritrūksta, tai galvoja, kad tokia teta paėmusi jį į namus irgi taip viską duos ko tik užsimanys.
Žinau, kad mano nuomonė nestandartinė, tai pulkit mane. biggrin.gif
Atsakyti
p. Dar,

Ar galetumei man parasyti man emailu loreta0106@yahoo.com
As labai lauksiu
Tai tiesa, kad vyresniam vaikui tik materialaus gyvenimo, mazam tik meiles, nes jis apie materialu gyvenima dar nelabai supranta.

Tavo issakytos mintyse yra tiesos, galbut tik maziukams reikia vezti pampersus ir supuoti juos. Jiems tikrai to reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loreta0106: 29 rugpjūčio 2006 - 10:57
loreta parašiau tau



Taip tiesa , kad mažiukams reikia pasūpuoti juos, tą ir norėjau pasakyti, kad visko ko tiems vaikams trūksta tai dėmesio, meilės, gyvenimo šeimoje, o ne tų pririnktų drabužių,daiktų ar žinote, kad jie gauna daug visokios labdaros ir gal spėkit kas pirmiausia tose siuntose pasirausia.
Manau, kad tiek didelius, tiek mažus reikia lankyti, kviesti į namus, bendrauti su jais, būtent reikia ne materialinės paramos, nes kaip atrodo, ateina tetos ir sako ko jums trūksta, vienam to, kitam kito, tai jos surenka ir pristato, kaip vaikas galvoja , užsinorėjau ir gavau, daug mano žinomų darbščių bet neturtingų šeimų nei pusės tiek neturi ką jie, atsisėda ir planuoja, va šitam pirksim striukę, tau dar ši gera bus, o čia reikia tai ir bus. Aš visus savo vaiko ir globojamos mergaitės drabužėlius atiduodu dviems neturtingoms , bet darbščioms šeimoms ir tikrai geriau jaučiuosi negu vežčiau į vaikų namus.
Ar žinote, kad pačios auklėtojos nenori tų nešimų , bet negali nepriimti, nes po to kai kas nors vaikų namuose negerai tai viską suverčia lėšų stygiui. Aišku kaip ir visur būna išimčių.
Atsakyti
Pritariu Dar ir Loretai - pinigu lietus po akciju ir labdaros kalnai - tai tik budas nuraminti savo sazine ir apmalsinti gailesti. Ne karta girdejau is vaiku namu darbuotoju, kaip vaikai, per Kaledas uzversti saldumynu ir dovanu kalnais, tortais mėtosi. Patys juos ismokom reikalaut is musu tik materialiniu dalyku - tai situ apleistui vaiku protestas pries visuomene, tik taip sazine raminancia.
Skaitau pasisakymus ir verkt, ir pykt norisi - tiek daug mamyciu, norinciu isivaikint, bet pritrukstanciu drasos zengti toki zingsni... Ir daugiausia - del to, kad materialine padetis neleidzia... Kaukaze, kur isvis nera vaiku namu, materaline padetis kur kas blogesne. Ne pinigai cia svarbiausia...
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2006 08 29, 15:02)
Pritariu Dar ir Loretai - pinigu lietus po akciju ir labdaros kalnai - tai tik budas nuraminti savo sazine ir apmalsinti gailesti. Ne karta girdejau is vaiku namu darbuotoju, kaip vaikai, per Kaledas uzversti saldumynu ir dovanu kalnais, tortais mėtosi. Patys juos ismokom reikalaut is musu tik materialiniu dalyku - tai situ apleistui vaiku protestas pries visuomene, tik taip sazine raminancia.
Skaitau pasisakymus ir verkt, ir pykt norisi - tiek daug mamyciu, norinciu isivaikint, bet pritrukstanciu drasos zengti toki zingsni... Ir daugiausia - del to, kad materialine padetis neleidzia... Kaukaze, kur isvis nera vaiku namu, materaline padetis kur kas blogesne. Ne pinigai cia svarbiausia...


verysad.gif Kad Jūs žinotumėte,ką aš išgyvenau praėjusią savaitę, o vakar tai buvo epogėjus.Man teko praeiti panašiai kaip Loretai,aš irgi globoju 12 metų mergaitę ir jos 3 metų brolį.Priėjom man baisaus finalo. Pasirodo, mano nervai labai silpni, vos išlaikiau vakar, galva vos nesprogo nuo išgyvenimo, širdis atrodė sustos. mano pasisakymai kitoje šio skyrelio temoje....

Norisi visiems pasakyti- 100 kartų pasvarstykite imdami globoti vyresnį nei 3-4 metų vaiką, pasvarstykite ar esate titaniškų nervų ir svaikatos, sugebate atsoliučiai nieko neimti į galvą, esate atsparūs stresui ir be galo optimistiški...

Ir labai pritariu Jums- Dar ir Loretai dėl visko ką čia pasakėte.
Atsakyti
O kaip suprasti mano pasisakymai kitoje sio skyrelio temoje, o cia kur ???
Atsakyti
ar tokia tema galima pabendrauti messengeryje?

loreta0106@yahoo.com

labai lauksiu visu mamyciu kurios atsiliepe i mano laiskuti.

su viena mama bendrauju email. Man labai smagu.
Atsakyti