Įkraunama...
Įkraunama...

Beveik neribotas gimdyvių lankymas ligoninėse:

Mus su sūneliu pirmi lankytojai aplankė ligoninėje ir tuo džiaugiuosi 4u.gif kaip laukiausi galvojau be mėnesio jokių lankytojų, bet kaip pagimdžiau taip norėjosi žmonių ir į namus aplankyti atvažiavo draugai dienai grįžus po ligoninės, mums buvo savaitė ir labai smagu buvo. Pas senelius nuvažiavom būdami mėnesio, po parduotuves pradėjom važinėti visi kartu suėjus dviem savaitėms ir nieko nenutiko mažajam thumbup.gif Gal dar daug ką reiškė, kad gimė mažasis pavasarį kaip orai gražūs blush2.gif
Atsakyti
aplanke kita diena po gimdymo,ir manes tai visai nevargino smile.gif
Atsakyti
Artimiausi giminės, t.y. brolis, tėvai lankė ligoninėje, o namuose po savaitės atėjo vyro brolis, o visi kiti pradėjo lankyti po gero mėnesio. Ne tiek, kad nenorėjom anksčiau, bet tiesiog visi lankytojai sakė, reikia, kad sustiprėtume ir paaugtume. O ir leliukas pradeda būdrauti daugiau, ne tik į miegantį ateina pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
Mane aplanke jau ligoninej ir namuose jau po kelių dienų atėjo, bet aš pati norėjau, nes man nepatinka vienatvė, man reikia žmonių.
Atsakyti
Mus jau pirmaja diena aplanke ligonineje, as po CP jauciausi laaaabai nekaip, o dar ziureti i lankytojus doh.gif As uz tai, kad lankytoju is vis nereiketu leisti ko mazyliui nesueina menuo, bet kai pas mus svarbiau ne mamos ir vaikelio norai tai visi pramogauja kaip ismano verysad.gif dar liudniau buvo kai uosviai nekviesti kita diena vel atvaziavo ir dar priveze skanumynu kuriu negaliu valgyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2010 11 15, 15:41)
Mus jau pirmaja diena aplanke ligonineje, as po CP jauciausi laaaabai nekaip, o dar ziureti i lankytojus  doh.gif As uz tai, kad lankytoju is vis nereiketu leisti ko mazyliui nesueina menuo, bet kai pas mus svarbiau ne mamos ir vaikelio norai tai visi pramogauja kaip ismano  verysad.gif dar liudniau buvo kai uosviai nekviesti kita diena vel atvaziavo ir dar priveze skanumynu kuriu negaliu valgyti  doh.gif


Mano uosviai atvaziavo jau is ryto po gimdymo - nesustabdomi ir neperkalbami. Ir tai buvo pats baisiausias dalykas... verysad.gif O gal net baisiau buvo tai, jog pries ju apsilankyma atvaziavo dar ir vyro sesuo ir visalaik sedejo palatoj... O as gi dar droviuosi maitint, dar nieko nzn, o ji man sako - tu gal paspausk papa, ji nori valgyt, gal pienas nebega... O kai viskas nauja, tai net nesuvoki iskart, kad kazkas nesamones sneka.
Kai gimdysiu antraji - tokiu nesamoniu nebedarysiu bigsmile.gif
Atsakyti
kaip gerai kad klaipedoj palatos vienvietes thumbup.gif jokiu svetimu zmoniu. pas mane atejo tik vienas lankytojas ir tetukas budavo. na jau toks laikas po gimdymo jog pirma menesi nesinori nieko matyt, atvaziave buvo tik tevai ir brolis lankyt.
Atsakyti
Gimdziau VGN ir gulejau palatoje su dar viena mamyte. Jos vyras buvo nuolat salia, bet man netrukde ir nesijauciau nejaukiai nes kai maitindavau neatsisukdavo, jei pamatydavo, kad keliuos is lovos iseidavo is palatos ir siaip supratingas jaunas zmogus pasitaike. Savo vyrui neleidau ilgai sedeti ligoninej, mat gimdziau jau antra syki ir siaip ne jaunuole jau esu blush2.gif tad variau ji pas vyresnele namo biggrin.gif . Tiesa pasakius man ramiau buvo kai jo nebuvo salia, drybsojau su maze lovoje ir kaifavau thumbup.gif . Nors ir draudziau, bet jau kita diena po gimdymo atleke mano mama ir sese pasveikint mazeles, bet as jas greit ispravadijau blush2.gif .
Mano kaimynes pasveikint suleke puse pazistamu ir giminiu, net po to kai jie isejo vargsele atsiprasinejo manes. Manau, kad pogimdyminese palose turi buti tik patys artimiausi ir i ligonine lankyti nera ko lekt. Na va kiek priporinau doh.gif
Atsakyti
Nu bet istikruju kiek yra nesupratingu zmoniu. Jei negali gauti seimyniniu palatu tai tu buk zmogus ir pagalvok apie salia gulincia gimdyve. Gal jai reikia pamaitinti kudiki, ne kiekviena megsta krutine demostruoti, gal persirengti, juk buna ir pakraujuoji. Niekaip nesuprantu tokiu izuliu gimdyviu pas kurias ne tik diedai sedi ,bet ir puse gimines atlekia kosintys, ciaudintys o dar geriausiai sugeba nueiti i balkona ,nes reikia zut but parukyti. Atsiprasau, bet cia mano nuomone, ligonine yra ligonine. Ji skirta priziureti ligoniams bei stipreti mamos su mazyliams. Namuose ka nori ta isdarineja ,bet ne viesoje istaigoje ,kuri skirta visoms gimdyvems.
Atsakyti
Aš tai džiaugiuos, kad kai gimdžiau buvo karantinas smile.gif Nei mano vyras kaimynei trugdė, nei kaimynės man. Palatos mažytės, viskas gana intymu ir dar ten kažkiekno sėdėjimas visą dieną....
Atsakyti
Na as kai pagimdziau gulejau palatoj su dar viena mamyte,tai dziaugiausi kad ne viena,dalinomes savo ispudziais,patarimais,nors pries tai visad galvodavau kad geriau vienviete palata..tiek mano,tiek jos vyras uzsukdavo tik aplankyti,nejauciau poreikio kad maniskis kiauras dienas sedetu su manim.Taciau labai nervindavo kai pas ja ateidavo drauges,draugai,tetos,kartias po 5zmones is karto sueidavo i mazyte palata,o dar jos mama kosedama ir pasmirdusi rukalais daznai sededavo,tai nezinojau kur dingt is tu nervu...stengdavaus kuo dazniau vedint palata.Man atrodo kad tik artimiausi zmones turetu ateit lankyt i ligonine,o jau drauges,draugai,dedes ir tetos gali atvykt ir i namus doh.gif
Atsakyti
As gulejau vienvietei palatoj ir labai dziaugiausi ax.gif . Nesinorejo man bendrauti,norejosi ilsetis ir kuo daugiau demesio skirti mazajam.
Atsakyti