Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai namų sąlygomis

QUOTE(Elsker @ 2014 02 10, 14:54)
pradejau nuo 1kg hanteliuku, pradzioje tikrai gerai jautesi, bet dabar noretusi sunkesniu g.gif  tai vienus galima parduoti, kitus nusipirkti, arba kazkokius jau sustresnius susirast su keiciamais svoriais smile.gif

aaa, supratau. na as irgi pradesiu nuo tokiu tuomet, bet ketibnu paimti ir po 1,5. kaip tik nuolaidos senukuose treciadieni:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2014 02 09, 22:08)
Gerai.galesiu atsiusti smulkiau kai gausiu.tikiuisi sia sav susideliosim. Ne visai mokamai gaunu sia paslauga tai uztrunka susiderinti:)

Man paciai namie labiau tinka sportuot.nes kitaip nespeju.nepasiteisino man ejimas kazkur vien del laiko.
Man labai patiko ta programa visa. Vyras nusipirko zaidimu aparaciuka.o ten si programa pasileidzia.tai datant pratimus iskart skanuoja ar teisingai darai.kiek pilnai padarai.pulsa ziuri. Pagal surenkamus taskus gauni daugiau treniruociu. Galvoju dar geriau nei sporto klube prieziura:)


Atsiprasau, kad taip isikisau, bet kas cia per aparaciukas? gal butu galima pavadinima/ nuoroda/ ka nors panasaus uzmatyti, labai sudomino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu_keliauti @ 2014 02 10, 20:33)
Atsiprasau, kad taip isikisau, bet kas cia per aparaciukas? gal butu galima pavadinima/ nuoroda/ ka nors panasaus uzmatyti, labai sudomino smile.gif

kaip jau minejau, cia zaidimu konsole. realiai ne sportui konkreciai skirta, bet turi programas. xbox one. manau naujesnes zaidimu konsoles, per kurias i tinkla jungiamasi irgi ta turetu turet. ypac tie, kurie yra valdomi ranku judesiais, ne tik pulteliais.
Atsakyti
Na mergaitės prisirašom, kaip visoms sekasi sportuoti namuose? smile.gif

Gabii__ ar jau radote svarmenis? smile.gif
Atsakyti
Kur visos sportuojančios merginos prapuolė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 04 05, 15:02)
Kur visos sportuojančios merginos prapuolė? g.gif



Matyt sportuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 04 05, 14:35)
Matyt sportuoja smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos sportuojančios namuose 4u.gif Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo pratimukais biggrin.gif Kas turit namuose stepą ar kokią pakylą čia rasit daug pratimų ir šiaip paskutiniu metu šita moteris yra mano sporto guru, po jos treniruočių einu šlapia į dušą .Gal kam patiks Sėkmės http://www.youtube.com/user/RealFitTv
Atsakyti
Dėkui, kad pasidalinote.

O man patinka šitas "channel'is" Blenderis

thumbup.gif
Atsakyti
Kaip sekasi sportuojančioms? Ar nedingo ryžtas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo ši tema tokia pati, kaip "sportas namuose" g.gif
Atsakyti
Sveikos namu sportininkes,
siai kategorijai priklausau jau gal keturis metus.Begant metam sveikatos sportuoti vis maziau.Taigi griebiausi man pasitvirtinusio varianto, kuris nukrapsto lasinukus ir suteikia energijos.Tai penki Tibeto pratimai.Juos galite rasti youtubej ir tai superine rytine manksta aptingusioms.Tekomenduoju !
Atsakyti