Įkraunama...
Įkraunama...

Yarina

Aš pradėjau gerti KT pirmą mėnesinių dieną ir niekaip papildomai nesisaugojau, kaip instrukcijoj ir parašyta. Viskas OK smile.gif Bet kai prieš 8 metus po pirmo vaiko pradėjau vartoti KT, tiksliai atsimenu, kad gyd visą mėnesį liepė papildomai saugotis g.gif Aš taip galvoju, gal toms, kurios lengvai "užkimba", ir nepamaišytų mėnesiuką pasisaugoti mirksiukas.gif
Atsakyti

Daktarai liepia papildomai saugotis, norėdami apsidrausti, nes 100 proc. priemonė - tai nieko nedaryti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O geriant KT nuo pat pirmos dienos saugotis nereikia, nes nuo tos pačios pirmos dienos organizme slopinama nuosavų hormonų gamyba, nebebrandinamas folikulas, ko pasekoje nevyksta ovuliacija. Aš irgi nesisaugojau.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2006 08 24, 19:00)
Daktarai liepia papildomai saugotis, norėdami apsidrausti, nes 100 proc. priemonė - tai nieko nedaryti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O geriant KT nuo pat pirmos dienos saugotis nereikia, nes nuo tos pačios pirmos dienos organizme slopinama nuosavų hormonų gamyba,  nebebrandinamas folikulas, ko pasekoje nevyksta ovuliacija. Aš irgi nesisaugojau.

tai kai nuo pat pirmos mėn dienos gėriau pačią pirmą pakuotę (kažkada prieš 7 metus) tai ir aš papildomai nesisaugojau, bet kai keičiu tai dėl psichologinio komforto, dar pasisaugau blush2.gif . Taip sakant, atsarga gėdos nedaro tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovvita @ 2006 08 24, 18:53)
Aš pradėjau gerti KT pirmą mėnesinių dieną ir niekaip papildomai nesisaugojau, kaip instrukcijoj ir parašyta. Viskas OK  smile.gif  Bet kai prieš 8 metus po pirmo vaiko pradėjau vartoti KT, tiksliai atsimenu, kad gyd visą mėnesį liepė papildomai saugotis  g.gif  Aš taip galvoju, gal toms, kurios lengvai "užkimba", ir nepamaišytų mėnesiuką pasisaugoti  mirksiukas.gif

Turbut todel kad pries 8 metus ir KT kitokios buvo.. smile.gif O nuo "uzkimbimo lengvumo laipsnio" vargu ar priklauso, nes del KT nevyksta ovuliacija, tai kaip ir nera kam uzkimbt biggrin.gif
Atsakyti
Asiū už patarimus 4u.gif taip ir darysiu..saugosiuos mėnesiuka, kad ramiau ant širdelės būtų. tongue.gif

O wa dar wa šita..nu žinokit dar man taip nebuvo, nžn ar čia nuo tų antibiotikų, ar čia nuo yarina taip organizmas reaguoja, nu negaliu i alkoholi pažiūrėt, supykina net nuo vienos taurės šampano... doh.gif Nesakau, kad buvau baisi baliauninkė, blush2.gif ale nu smagu biški pabaliavot, net draugai juokiasi, sako gal užkodavo tave toj ligoninėj. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nėra čia aišku didelės problemos dėl to, net gal ir visai į naudą, mirksiukas.gif bet tik įdomiai taip..
Atsakyti
QUOTE(dinkee @ 2006 08 24, 19:43)
Asiū už patarimus 4u.gif  taip ir darysiu..saugosiuos mėnesiuka, kad ramiau ant širdelės būtų. tongue.gif

Gali jei nori, bet man tai visiska nesamone atrodo doh.gif
Atsakyti
sveikos, as KT Yarina vartojau puse metu, db vartoju novynete, nes nuo Yarinos visada isgerus 4 tabletes pradedavo "teplioti" ir tepliodavo iki pat menstruaciju, siaip tai jos man lb patikdavo, bet gaila, kad tepliojimas nepraejo.
Atsakyti
Ne, nu bliamba, pirmą ciklą geriu Yarina. Šalutinių reiškinių apart to prakeikto epliojmo nėra. O teplioja kasdien, nebuvo nė vienos švarios dienos po mėnesinių.....nu negi taip būna???? g.gif g.gif g.gif Kažkadaise prieš vaikiuko planavimą gėriau Merciloną....nu kiba tada hormoninė sistema kitokia buvo, bet tepliojo man tik nuo ciklo vidurio ir negausiai....o dabar doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Paguoskit, mergaitės, nes man knieti mest Yarina, oi kaip knieti.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2006 08 27, 00:13)
Ne, nu bliamba, pirmą ciklą geriu Yarina. Šalutinių reiškinių apart to prakeikto epliojmo nėra. O teplioja kasdien, nebuvo nė vienos švarios dienos po mėnesinių.....nu negi taip būna????  g.gif  g.gif  g.gif Kažkadaise prieš vaikiuko planavimą gėriau Merciloną....nu kiba tada hormoninė sistema kitokia buvo, bet tepliojo man tik nuo ciklo vidurio ir negausiai....o dabar  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Paguoskit, mergaitės, nes man knieti mest Yarina, oi kaip knieti.... verysad.gif




Guodžiam console.gif
Tai gal dar 1 ciklą sugerk ir žiūrėk kaip bus. Per tą laiką prisitaikys organizmas arba ne. O be to po leliuko gal tikrai horoninis fonas pakito?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti