Įkraunama...
Įkraunama...

Strazdanėlių mokyklėlė (Vilnius)

Pastebejau, kad Pasilaiciuose irgi yra ankstyvojo ugdymo mokyklele. Kadangi arciausiai namu - visai noretume isbandyti. Ar kas lanket jau? ka ten veikia dvimeciai?
Kada vyksta uzsiemimai?
Kokios kainos?
Atsakyti
Pradejau vedzioti savo dukryte i Strazdaneliu mokykla praeitais metais, kai jai tebuvo 1m. 3 men. Labai dziaugiames mokyklos uzsiemimais ne tik as ir dukryte, bet ir visa seima. Puikios, isradingos mokytojos, tinkamai parinkti uzsiemimai, demesys kiekvienam vaikuciui - manau tai ypac svarbu, kad vaikuciai gerai jaustusi ir lavetu. Buvau tikrai nustebusi kai dukryte Jurate pradejusi kalbeti 1,6m. jau po menesio dainavo girdetas Strazdaneliu mokyklelej daineles. Vasara buvo mokyklos stovykla, kur vaikai sportavo, dainavo, piese, lipde ir pan. Labai laukiame uzsiemimu ir kvieciu visas mamas nepatingeti ir atvesti savo mazylius i saunu kolektyva. Neabejoju, kad patiks! Galite apsilankyti ju interneto puslapyje
Atsakyti
o mes irgi lankom ta mokyklele nuo pernai metu maniskei tada buvo gal kokie 8-10 menesiu, nepamenu tiksliai, bet pastebejau, kad tikrai labai teigiamai veikia, tokiems mazuliams vyko tik muzikos ir sporto pamokeles. O siemet jau irgi laukiam atidarymo ir butinai eisim, mums jau bus metai ir du su puse menesio, tai ziuresim kaip jinai dabar elgsis. savaiteje vyko vienas suzitikimas ir pamokeles po pusvalandi.

Tiesa dar labai norejau pagirti ju operele, maniskei labai patinka opereles daineles, be kita ko man taip pat jos labao cool as savo bendradarbem irasiau ir davaiu, tai visoso gyre
Atsakyti
Trys skirtingi uzsiemimai: 30 min. muzika, 30 min. mankstos ant kamuoliu, 30 min. daile arba teatras. Viso uztruksite apie dvi valandas
Atsakyti
pernai bandzhiau vesti vaikus i ta mokyklele. nezhinau, ar chia mano benas toks, ar kas - bet jam nesuper patiko. uzhsiemimas padalintas i tris dalis - salyginai pavadinchiau "sportine", "muzikine" ir "darbeliu".
viskas vyksta mazhdaug taip - uzhsiemimo pradzhioje susirinkusi grupe pasisveikina, prisistato naujokai, po to, grupe paskirstoma i mazhesnes grupeles ir vyksta uzhsiemimai. muzikos ir darbeliu pamokelems tikrai neturiu ko prikishti - smagus ir shiltas laikas, mokytojos sugeba itraukti visus vaikus. o "sportas' - neypatingas, mano akimis - pratimai pateikiami per daug rimtai tokio amzhiaus vaikams, o galetu buti zhaidimo forma.
mano sunui labiausiai patiko darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes lankom sia mokyklele. Visai patinka mano dvimetei. Pati nustebau, kad sportas jai patinka, pries pumeti, kai i panasaus pobudzio pamokele buvom nueje - jai visai nepatiko. O dabar - liuk, visus pratimus kartoja, ka rodo vadove, man net padet nereikia. Muzika ir daile irgi patinka, teatro pamokelej tik karta buvom, tai, kaip pirma karta - viska stebejo, pati mazai dalyvavo. Bet pirmam kartui tai budinga.
Patinka mokejimo sistema: jei vaikas suserga - tiesiog perkeliama ateinanciam kartui, niekur pinigai nedingsta. Va dabar kaip tik sergam sad.gif
Atsakyti
Mes taip pat einam i uzsiemimus Strazdaneliu mokyklelej. patinka. Kazkaip silta, gera. Mokytojos ir savo dalyka ismano ir su vaikuciais graziai bendrauja.
thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi lankom sia mokyklele,kol kas mums labai patinka thumbup.gif vaikas su nekantrumu laukia ir is vakaro ruosiasi mokyklelei,t.y. i kuprine susideda tapkes laugh.gif
Atsakyti
O mes ten buvom tik Zveryne sestadieni 10.30, kito laiko ir vietos bent jau niekas is mokytoju neminejo... Dar kaip tik skambinausi ir vietoje teiravausi. Tai likau nesupratusi.
Uzsiemimai maziukui patiko, tik i paskutini neinam, nes nebeturi tiek kantrybes...
Butu neblogai, jei sioka diena butu...
Atsakyti
maziuku amzius nuo 6 menesiu iki neaisku kada. Juos skirsto i grupes. O vat praeita karta buvo nedaug vaiku ir padare viena grupe, tai muzikavimas visiskai nevykes gavosi.
Atsakyti
Mes buvome rugsejo menesi i atidaryma nukeliave. Taigi kainu politika tokia- 20 litu cia didesniems vaikuciams nes pamokeliu daugiau. Uz viena pamokele atrodo kad 5 litai. taigi jei 4 pamokeles gaunasi 20 lituku wink.gif
Gal nuo sausio ir mes ten karts nuo karto pasirodysim rolleyes.gif Vis niekaip negalim suspeti-laikas nekoks sad.gif
Atsakyti
QUOTE (mamusiuka @ 2004 12 07, 13:47)
Mes buvome rugsejo menesi i atidaryma nukeliave. Taigi kainu politika tokia- 20 litu cia didesniems vaikuciams nes pamokeliu daugiau. Uz viena pamokele atrodo kad 5 litai. taigi jei 4 pamokeles gaunasi 20 lituku wink.gif
Gal nuo sausio ir mes ten karts nuo karto pasirodysim rolleyes.gif Vis niekaip negalim suspeti-laikas nekoks sad.gif

O koks ten laikas?
Ar ne per daug vaikuciam keturiu pamokeliu? ohmy.gif
Maniskis tai tiek fiziskai neisbus... sad.gif
Atsakyti