Įkraunama...
Įkraunama...

Strazdanėlių mokyklėlė (Vilnius)

Na mes pasirinkome Strazdaneles, nes arciau namu. O del kamuoliu - tai mano vaikas pratimus atlieka priklausomai nuo jo nuotaikos, kada daro, o kada prasedi pasislepes uz kilimelio ir nors tu ka g.gif
Atsakyti
Na nesivaikom garsių pavadinimų schmoll.gif Suzuki metodika šiek tiek domėjausi ax.gif Teko vaikučių matyti (užsienyje), kurie pagal šią metodiką buvo mokomi.
Atsakyti
Mes irgi vakar pabuvome "Strazdanelemis", maniskiui patiko, galvojau gal vaiku bijos, bet ne tik spejau gaudyti, visur vienas lakste ir mamos nereikejo, nors namie tai be manes niekur neina - visur mane uz rankos vedasi:) biggrin.gif Tai nutariau, kad lankysime sia mokyklele, visgi vaikui siokia tokia pramoga ir su kitais vaikas pabendraus.Pirmas ispudis thumbup.gif
Atsakyti
o as labai noriu pasidziaugti strazdaneliu mokyklele, si sestadieni buvom mamyciu vakaroneje, tai tik dar karta isitikinau, kad vaikus moko patys geriausi , isradingiausi mokytojai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuza @ 2005 05 05, 21:21)
Sveikos  biggrin.gif O kurioje vietoje Žvėryne? Kur galima rasti daugiau info apie užsiėmimų laiką, kontaktus? Ačiū  4u.gif


Daugiau ifo rasi www.strazdaneles.lt ax.gif
Atsakyti
Labai grazus buvo koncertukas. Tik gaila, kad vietos buvo mazokai - tiek ziurovu ir gerbeju prisirinko, kad Mazojoj salej oro truko 4u.gif
Saunuoliai artistukai ir ju teveliai 4u.gif
Atsakyti
Koncertas tikrai buvo puikus! Iš 3 "Strazdanėlių" projektų, kuriame mes dalyvavom, labiausiai man patiko Jūros operėlė (na, gal kad ir pirma mums buvo?) ir šis. Mano mama, kurią mes specialiai atvežėm iš Kauno, susigraudino iki ašarų ir visą vakarą dėkojo už tokią "kultūrinę priemonę" tongue.gif Sakė, kad jai jau būtų užtekę ir generalinės repeticijos smile.gif
Ačiū visoms Strazdanėlių mokytojoms !
Atsakyti
Tikrai nepakartojami ispudziai visiems! Labiausiai, aisku, teveliams ir ziurovams seneliams blink.gif biggrin.gif ! Silpnesniu sirdziu seneles dar ir siandien neatsigauna cry.gif smile.gif . Dabar labai lauksim gastroliu Panevezy ax.gif .
Saunuole Sonata ir kitos mokytojos! Labai jums visoms ACIU!!!
Atsakyti
O tai Vilnietes irgi dalyvaus Panevezio pasirodyme?

Siaip labai aptiko, mazoji istvere net tik kelione (is Panevezio), bet ir 2 pasirodimus. Vyras filmavo, tai idomu paziureti kaip viskas is ziurovo pozicijos atrode.
Atsakyti
Babauziuke, tikrai turetu patikti mirksiukas.gif . Butinai nueik "pasibandyti" biggrin.gif . O del tos stovyklos, tai ir tu galėsi ten vaziuoti su vaikuciu, aisku jei tik noresi mirksiukas.gif . Kolektyvas labai draugiskas.
Atsakyti
Bet aš net nenutuokiu nei kur tos stovyklos būna, nei kiek laiko jos vyksta g.gif .
Gal kas galit apšviesti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 06 08, 18:38)
Bet aš net nenutuokiu nei kur tos stovyklos būna, nei kiek laiko jos vyksta  g.gif .
Gal kas galit apšviesti?  ax.gif

Siemet tai bus tik antra vasaros stovykla apskritai. Ji trunka savaitele. Buna mamos su maziukais. Na ir pora teveliu - dal kvapo biggrin.gif . As ir pati nebuvau, bet maciau video ir girdejau kalbas ax.gif . Kita savaite ateik ir papasakos tau viska pati Sonata mirksiukas.gif .
Atsakyti