Įkraunama...
Įkraunama...

Strazdanėlių mokyklėlė (Vilnius)

Mes irgi lankome šią mokyklėlę, tik rytais. Kadangi lankome leliukų grupę, tai mums kainuoja 50 lt. mėnuo. Turime dvi pamokėles (muziką bei kamuoliukus), lankome nuo 6 mėnesių. Mano sūnui labai patinka, be to labaigera mankšta mamytėms! thumbup.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu. Murzinyte, ar nuejot i mokyklele, ar patiko? Aplankiau ju e-puslapi, bet ten nera parasyta laiku. Kiek supratau, Virsuliskese buna antradieniais 18 val. arba treciadieniais - ryte? Gal galit pasakyt, kas zinot? Mano dukrytei jau 10men, galvoju, pats laikas butu akirati praplesti... Iki kiek ten trunka mokslo metai? Ar priima bet kuri menesi? Gal visgi palaukti rugsejo, bet baisiai toli jis atrodo...
Atsakyti
laikas ten treciadieni 11 val. ir antradieni 18 val.Del sestadieniu - nesu tikra.
Manau, galima bet kada pradeti lankyti. Kam to rugsejo laukt? Mes tai su pertraukom lankom, nes visokiu trukdziu atsiranda, pvz, dabar sergam. Ir grizus po ilgesnes pertraukos - jokiu nepatogumu nebuvo.
Atsakyti
Aš tai turbūt netikusi mama tuo požiūriu..na, aš dar niekur nevedu savo vaiko blush2.gif Jai jau 2,5 metukų..norėjau vesti mažiukę prasiblaškyt, pasimokyt, bet ji pramiegodavo..šeštadienį 10.30 mes negalėtume dalyvaut.
Ieškau kur vaiką nuvest man po darbo, bet jau taip nieko nėra..juk ir spėti reikia..aš darbą baigiu 17.30, tai jei 18 val.pasistengus atlėkčiau ax.gif
Atsakyti
Rasma, tu tikrai tikusi mama thumbup.gif As tai i mokykleles uzsimaniau, nes matau, kad pati neprigalvoju veiklos, atsibosta mums dviese. Be to i kitus vaikus ji labai teigiamai reaguoja, baisiai jai idomu...

Maniske kaip tik vyturiuku patapo, 7.30 jau gyva, tai mums rytiniai uzsiemimai pats tas butu; beto, 18val. kaip tik miega antra miegeli... Tik nuo kitos savaites griztu i darba, tad lieka sestadieniai. Sale, ar sestadieniais priima ir maziukus, ar tik treciadieniais ?
Atsakyti
O ta Strazdaneliu mokykla isikurusi baznycios patalpose? Ar ten ne salta? O didesnius vaikucius priima? Maniskiui 2 m. 2men. Kiek vaiku buna grupeje uzsiemimo metu? Ar visi taip paklusniai ir daro, kas pasakyta?
Gal ir per daug klausimu uzdaviau blush2.gif
Bet pas mus patirtis pastaruoju metu nekokia buvo. Lankom tokias sporto pamokeles, tai anksciau mano vaikis visus pratimus grziai darydavo ir manes klausydavo. O dabar tik laksto po visa sale ir duksta, tai daugiau kitiems pratimus daryt trukdo. Bijau, kad ir cia taip nebutu schmoll.gif
Atsakyti
na tokiu vaikuciu yra , o grupes kartais dideles susidaro, kartais nedidukes, patalpos baznycios na ir vesoka buna, bet didziojoj salej vyksta kamuoliu uzsiemimai, tai ten susilti imanoma, o muzika vyksta mazesnese patalpose ir ten vaisai silta ax.gif O del to, kad vaikas laksto, nematau problemos, mano migle 1,8 m. tai kaip jai uzplaukia, vienas pamokele klauso ir daro viska ka rodo mokytoja, kita ziurek jau nepagausi, zyzia, laksto, daro ka nori, bet ne tai ka reikia. biggrin.gif
Atsakyti
Sale, bet dukdamas vaikas trukdo susikaupti kitiems unsure.gif Mes dabar nutraukeme sporto pamokeliu nakymas savaite, po to vel vesime, jei jis ir toliau nenores daryt pratimu, tai matyt bandysime rinktis kita veikla, pvz. Strazdaneliu mokyklele ax.gif
O tie parapijos namai - ne baznycios patalpose? Kitame pastate?
Atsakyti
Strazdaneliu mokyklele vyksta salia baznycios esanciuose parapijos namuose.

Begiojimas zinoma trukdo, bet reikia islaukti ir visiems buti kantriems ir suptatingiems. Ir salia esanciu reikia paprasyti. Beje, kur jus lankote sporta?
Ateikit i mokyklele pabandyti.Patikrinsit ar ir naujoj vietoj begios?

Del begiojimu ir neklausimu as neturiu ir neturejau problemu nei su vienu savo vaiku. Kuo anksciau pradesite ugdyma tuo po to lengviau bus..Su vyresniaja pradejau nuo 8 men., su antruoju nuo 3 menesiu. thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas žino ar ten yra 2 metų vaikučių grupė? Ar vos vienas-du lanko?
Mes su Kleo prieš metus kelis kartus buvome, bet mūsų bendraamžių (tuo metu 1,5 metukų vaikučių) nebuvo, tai papuolėme į leliukų grupę, Kleo neįdomu jau buvo.
O kiti tai žymiai vyresni buvo - 3-4 metų, tai su tais irgi nelabai mums tiko.
Dabar kaip tik ieškome kur arčiau mūsų namų būtų, bet vėl yra abėjonių dėl ten besilankančių vaikų amžiaus.
O vadovei nepavyksta prisiskambinti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 03 08, 16:12)
Gal kas žino ar ten yra 2 metų vaikučių grupė? Ar vos vienas-du lanko?
Mes su Kleo prieš metus kelis kartus buvome, bet mūsų bendraamžių (tuo metu 1,5 metukų vaikučių) nebuvo, tai papuolėme į leliukų grupę, Kleo neįdomu jau buvo.
O kiti tai žymiai vyresni buvo -  3-4 metų, tai su tais irgi nelabai mums tiko.
Dabar kaip tik ieškome kur arčiau mūsų namų būtų, bet vėl yra abėjonių dėl ten besilankančių vaikų amžiaus.
O vadovei nepavyksta prisiskambinti. g.gif

tikrai buna tokio amziaus vaiku smile.gif kokie 7-9 net. Bet mes dabar irgi nevaikstom... del ligu sezono g.gif
Atsakyti
Mamytės, o kodėl jūs pasirinkot Strazdanėlių mokyklėlę? Vilniuje dar yra Yamaha ir Suzuki. Ar tik todėl, kad arčiau namų ir laikas tiko, ar dėl kokių nors priežasčių. g.gif Būtų labai įdomu sužinoti. ax.gif 4u.gif
Aš su mažuoju žadu važinėti į Suzuki pamokėles, bet Strazdanėlėje labai vilioja užsiėmimai su kamuoliais. Skaitinėju SM, bet nerandu sau argumentų, kodėl viena ar kita mokyklėlė geresnė ar patrauklesnė. Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti