Įkraunama...
Įkraunama...

Linų sėmenų aliejus

Viska atiduociau , jei kas dabar atnestu linu semenu aliejaus:geda2: . Duonyte sviezia, daug svogunu su linu semenu aliejum......... wub.gif wub.gif Gerai kad neuzilgo namo leksiu... blush2.gif
Atsakyti
Labai susidomejau semenu aliejumi,butinai nusipirksiu.Kaip supratau,jei yra problemu del sveikatos,tai geriau vartoti is vaistines g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2008 03 12, 07:32)
Ne i tema  biggrin.gif  Linu semenu aliejukas labai gerai issisakojusiem plauku galiukam  bigsmile.gif

Aha turiu tokią butelką plaukus tepu wub.gif Pirkau pardėj už mažiuką buteliuką 70lt plakijau doh.gif
Atsakyti
Jei kam idomu galite pasiskaityti http://www.aletovis.lt/ 4u.gif
Atsakyti
Tas jo kvapas wacko.gif
Tai tepu tik ant plaukų galiukų, su maistu neišdrįsčiau panaudoti. Labai jau siaubingai dvokia unsure.gif
Atsakyti
As beveik kiekviena diena ji naudoju thumbup.gif i koses pilu ir ant salotu
Atsakyti
70lt uz linų sėmenų aliejų? Tai kokia čia talpa?
Nes kiek esu gridejusi, kad Ūkininkų turgeliuose apie 12lt. Pati dar nemeginau. Bet savaitgali galvoju paieskoti Ūkininkų turgelyje. GAL ŽINOTE KUR DAR PREKIAUJA? Bet iš vaistinės tai nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 06 17, 11:14)
70lt uz linų sėmenų aliejų? Tai kokia čia talpa?
Nes kiek esu gridejusi, kad Ūkininkų turgeliuose apie 12lt. Pati dar nemeginau. Bet savaitgali galvoju paieskoti Ūkininkų turgelyje. GAL ŽINOTE KUR DAR PREKIAUJA? Bet iš vaistinės tai nenoriu.



Čia ji pirko Alfapart Semi de lino aliejuką plaukams. Tik noriu pasakyti, kad paprastas sėmenų aliejus veikia dar geriau nei tas už 70 LT thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 26, 22:14)
Tas jo kvapas  wacko.gif
Tai tepu tik ant plaukų galiukų, su maistu neišdrįsčiau panaudoti. Labai jau siaubingai dvokia  unsure.gif


Aš irgi nedįsčiau jo kur virtuvėj pritaikyt blink.gif
Atsakyti
Semenis naudoju,bet aliejaus nepernesu kvapo.
Atsakyti
Sveiki,vartoju ir as si aliejuka,tad nusipirkus pasidomejau apie ji ir radau viena labai idomu fakta,kad sita alieju laikyti reikia saldiklyje,nes jis atidarytas po 4 dienu kambario temperaturoje kartus palieka.Geriausiai ji laikyti siulo sladyklyje iki -20,nes atseit jis neuzsala,nu pabandziau laikyti ten,bet mano saldiklis grybauja ir uzsalde man linu alieju,tai teko i saldytuva ikist.Bet nieko,skonis nepakito kolkas laikant saldytuve.
O vartoju as ji tik saltiems patiekalams,labiausiai ant salotu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Linų sėmenų aliejų naudoju visur- mano pagrindinis aliejus thumbup.gif nebenaudoju nei saulėgrąžų, nei rapsų, nei alyvuogių (kartais) ax.gif
Niekaip nesupratau, kodėl nemažai kam nepatinka linų sėmenų aliejaus kvapas- juk jis toks švelnutis ir skonis puikus thumbup.gif va alyvuogių man nepatinka, net kai kepinu kažką, man nuo jo įsiskausta galva (turiu jautrią galvą kvapams wacko.gif
tik nebelabai supratau- ar jo negalima naudoti kepiniams, nes nesveika, ar, kaip kažkas sakė, kad brangus lotuliukas.gif
Atsakyti