Įkraunama...
Įkraunama...

Apvadai ir pieštukai akims

man geriausias piestukas Dzintars thumbup.gif Tiesa jokiu brangiu nebandziau, bet net ir nenoriu bandyti, kai radau gera, sau tinkama daikta. Turiu dvieju spalvu, bet labai panasios: pilkai juoda ir dumu spalvos (na tokia irgi pilka, tik siek tiek sviesesne uz pilkai juoda) lengvai tepasi, minkstas, ilgai laikosi. Va, daziausi 6.30 ryte iki siol jokiu nutrupejimu nesimato. ir kainuoja apie 8 lt. Pirkau Droge, tiesa, paskutiniu metu nemaciau, bet gal kitam droge yra, nei kur prie manes.
Atsakyti
Gal kuri bandet "Prestige" akiu piestuka? smile.gif
Atsakyti
sorry, jei rašau pavėluotai, na bet galiu pasakyti, kad gerą pieštuką akims atrasti yra tikrai sunku atrasti, nes tai blogai tepasi, tai išvis nepiešia, tai nesilaiko ax.gif bet po ilgų ieškojimų atradau ir aš man labai tinkančius ir patinkančius. tie gerieji vadinasi Isadora, o kitas Eclipse - eurokos 15 litu kainuoja, o isadora apie 30. jie labai ryškiai ir gerai piešia, niekad neišbėga ir puikiai laikosi. verta pabandyti 4u.gif
Atsakyti
Aš prieš porą metų atradau labai gerus akių pieštukus Eurokos parduotuvėj - vadinasi Claire (atrodo, ar kažkas panašaus). Yra plonų ir storų- storus kuo piukiausiai naudoju kaip šešėlius.

Dar labai geri yra IsaDoros pieštukai akims, tik jie šiek tiek kietesni, nei aukščiau minėti, tad reik biški paspaust rolleyes.gif
Atsakyti
Nors apie AVON dažniausiai tik prastus atsiliepimus girdžiu, bet surizikavau, draugė patarė, ir nusipirkau pieštuką akims Glimmerstick for eyes. Pats paprasčiausias juodas pieštukas akims apvesti, bet ir brangus labai nebuvo (apie 10-15 Lt, jau gerai neatsimenu), ir dieną visą man išlaiko, nesubėga, nenusiplauna, jei kur po lietum pakliūnu smile.gif , o su makiažo valikliu puikiai nusivalo.
Atsakyti
nu siaubas kaip nusivyliau lumene firmos pieštukais akim.. dabar vieną į šiukšlių dėžę išmečiau nes tiesiog visas susidrožė.... kaip jį nudrožt, jei ta spalvota šerdis minkšta???????? cry.gif siaubas kaip abydna...
turiu dar manhatan pieštuką, tai tas visai geras...
reiks dabar naujo ieškoti... tai patarkit kokie geri...
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 04 06, 16:54)
nu siaubas kaip nusivyliau lumene firmos pieštukais akim..  dabar vieną į šiukšlių dėžę išmečiau nes tiesiog visas susidrožė.... kaip jį nudrožt, jei ta spalvota šerdis minkšta???????? cry.gif  siaubas kaip abydna...
turiu dar manhatan pieštuką, tai tas visai geras...
reiks dabar naujo ieškoti... tai patarkit kokie geri...


Na as visada pries droziant akiu piestuka ikisu ji i saldymo kamera kokiaj valandelej labai gerai nusidrozia poto
Atsakyti
a naudoju H&M pilką pieštuką, tai man gerai kad jis gana minkštas, bet smailai nusidrožia, jei reikia... tai va, aš ryškiai su juo pasidažau, tada su šėšėlių teptuku išlyginu ir einu tokiom padūmavusiom akimis.. bet čia vakarui, ryšku, ir man nedingsta.. o kas dien tai tingiu tepliotis.. tik brūkšt šėšėlių , tušo ir lėkte į darbą...
Atsakyti
mano drauge labai liko patenkinta oriflame akiu piestukais biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau Droge piestuka, nebepamenu pavadinimo, buvo 10 lt, dabar akcija 5 lt, tai isvis nesamone, nelaiko net poros valandu mad.gif bet vakar man sese pasiule pabandytu savo, kaip ji pati pasake "vieninteli ir pati geriausia", ir ka, pasidaziau anksciausia ryte, ir iki siol dar nei karto nesivaliau thumbup.gif viskas kuo puikiausiai atrodo thumbup.gif o piestukas yra pirktas is turgaus uz kelis litus, tuoj ir as zygiuosiu ten ir ieskosiu butent sito, jau simtaji karta isitikinu, kad nevisada brangiausias yra geriausias ax.gif
Atsakyti
Mano mamai i darboviete buvo atnesusi moterele tokia kosmetikos, tai ji uz 8 lt nusipirko Revlon firmos piestuka thumbup.gif Be galo lengvai breziasi, laikosi irgi super smile.gif
Atsakyti
labiausiai man patinka rimmel,nivea piestukai, ir kaina puiki thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti