Įkraunama...
Įkraunama...

Apvadai ir pieštukai akims

QUOTE(Vitulka @ 2005 01 26, 23:53)
Sveikos.
gal kuri zinote piestuka akim, bet kad jis butu atsparus vandeniui smile.gif Nusibreziu , o po keliu valandu ziurek jau jo kaip ir nebera, atsibodo kas kelias valandas brezt per nauja.... schmoll.gif

As naudoju vandeniui atsparu piestukaPrestige thumbup.gif nereik drost issisuki kiek reik ir piesi, ilgai laiko ,nenubega bet kokiu atveju ax.gifturiu juros vandens spalvos piestuka labai esu patenkinta kainai apie 12-15lt. Pirkau Eurokos parduotuvej ,bet dabar ju retai buna sad.gif
Atsakyti
Man tai geriausias pieštukas akims yra "Prestige" Soft Blend Khol Eyeliner. Šiaip niekas kitkas man iš "Prestige" nepatinka blush2.gif Tačiau šis pieštukas man pralenkia visus anksčiau turėtus..o išbandžiusi aš jų devynias galybes, įvairiai kainuojančių ax.gif Dabar nueinu į Eurokos ir nusiperku už 14.90 Lt. thumbup.gif Tas pieštukas labai minkštas ir kas patinka, kitame gale jo tokia kempinėlė, kuri leidžia kontūrą padaryt neutralesnį thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju PUPA akiu piestuka, tikrai labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar naudojat kitokių spalvų, o ne tik juodos spalvos, pieštukus akim? ax.gif smile.gif
Atsakyti
Kiekvienai dienai naudoju pilkos spalvos-ne toks intensyvus kaip juodas. Kai einu i koki vakareli, pasidazau su zaliu, prie zaliu akiu labai liuks mirksiukas.gif Man labai patinka Lumene piestukas:ilgai laiko, lengvai nusivalo
Atsakyti
turiu keletos spalvu tamsius piestukus,ir naudoju pagal nuotaika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aladinė @ 2005 05 23, 16:59)
Norėjau paklausti, ar naudojat kitokių spalvų, o ne tik juodos spalvos, pieštukus akim?  ax.gif  smile.gif

Mėlyną ,nes mėlynos akys biggrin.gif ,bet nedažnai
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 05 23, 22:48)
Mano sesuo naudoja skista apvedima(kazkas tokio),ir viskas ciki  biggrin.gif

Aš naudoju tik skystą apvedimą ax.gif thumbup.gif
Su pieštukais tokio apvado tikrai nepadarytum, kaip išeina su skystu. Ir nenubėga, ir paakiai nepajuoduoja smile.gif
Atsakyti
Naudojau manhattan ruda waterproof-tai gerai laike,bet sunkiai nusivale smile.gif
Dabar nusipirkau L'oreal toki,kur kitam gale kempinele,ruda thumbup.gif
Dar kartais panaudoju juoda Borjouis thumbup.gif ir Avon melyna-visai nieko.
Atsakyti
naudoju belaton juoda piestuka bet karsta diena man jis nubega. o kad taip neatsitiktu tai as piestuko linija perbraukiu juodais seseliais.tada linija gaunasi svelni o piestukas nenubega thumbup.gif
Atsakyti
Belaton toki issukama ar koki kita?
Atsakyti
O kaip jus apvedat virs blakstienu virsutini voka? Nu niekaip man nesigauna,nes kai dazausi tai viskas lyg ir gerai,bet kai jau pakeliu akis normaliai i veidrodi paziuret tai aiskiai matosi tarpelis tarp blakstienu ir piestuko linijos blink.gif Ir taip visada,kad ir kaip bedazyciau. doh.gif
Atsakyti