Įkraunama...
Įkraunama...

P. Vileišio mokykla

Vaizdelis is praejusios savaites pamoku tvarkarkarascio- treciadieni nebuvo vienos paskutines pamokos, ketvirtadieni nebuvo dvieju pirmu pamoku, penktadieni nebuvo dvieju paskutiniu pamoku, kadangi i mokykla atvaziavo cirkas, na, zodziu ne mokslai, o tikras cirkas.
Kuo toliau, tuo labiau man ten nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2006 11 27, 12:33)
Vaizdelis is praejusios savaites pamoku tvarkarkarascio- treciadieni nebuvo vienos paskutines pamokos, ketvirtadieni nebuvo dvieju pirmu pamoku, penktadieni nebuvo dvieju paskutiniu pamoku, kadangi i mokykla atvaziavo cirkas, na, zodziu ne mokslai, o tikras cirkas.
Kuo toliau, tuo labiau man ten nepatinka


g.gif Na, mameles, gal nesinervinkim taip jau baisiai. Pasiguoskim tuo, kad kitose mokyklose visiskai tas pats - ta prasme jei vienoj srity gerai, tai kitoje visiskas pravalas biggrin.gif As, beje, cia ant dienu tiek keistoku dalyku apie Jezuitu gimnazija prisiklausiau, kad visai jau nebezinau, kas yra siais laikais gera mokykla. Aisku tik viena- didesne dauguma Vileisiu yra nepatenkintu, bet visi zino realia padeti mokyklose ir mano, kad vaiko tampymas is vienos mokyklos i kita padarytu jam gerokai daugiau zalos.
Atsakyti
ash tai tik buvau viena kart su nervinta kai po penkto rašymo, kad mano vaikas rinksis vokiečių kalbą, man paskambino ir pradėjo vel burti, kad imtu anglų. nenusileidau,, perėjau i kitą klasę, bet mergiotė mokosi vokiečių. Ir tuo labai patenkinta, beje jau kelis kartus yra sakius kad "kaip gerai kad leidai mane ne i anglu", sake mokytoja labai rėkia ant visų, labai nervuota, atrodo išėjo i dekretą gal dėlto..hormonai. neseniai sake kad vėl lygtai pasikeitė. na gal visam vilniuj taip , kas nori uz "dyka" anglų dėstyt, yra ir geresnių darbo pasiūlymų.

na direktorė tai man tik labai keista pasirodė, kad užstoja tuos saldainių automatus, pagrindinis argumentas, kad jei juos iškeltume, vaikai kioske pirks. matyt jei otkata gautų iš kioskų o ne automatų, pasturųjų nebūtų.

šiaip mokykla man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Vilka @ 2007 03 23, 12:36)
ash tai tik buvau viena kart su nervinta kai po penkto rašymo, kad mano vaikas rinksis vokiečių kalbą, man paskambino ir pradėjo vel burti, kad imtu anglų. nenusileidau,, perėjau i kitą klasę, bet mergiotė mokosi vokiečių. Ir tuo labai patenkinta, beje jau kelis kartus yra sakius kad "kaip gerai kad leidai mane  ne i anglu", sake mokytoja labai rėkia ant visų, labai nervuota, atrodo išėjo i dekretą gal dėlto..hormonai. neseniai sake kad vėl lygtai pasikeitė. na gal visam vilniuj taip , kas nori uz "dyka" anglų dėstyt, yra ir geresnių darbo pasiūlymų.

na direktorė tai man tik labai keista pasirodė, kad užstoja tuos saldainių automatus, pagrindinis argumentas, kad jei juos iškeltume, vaikai kioske pirks. matyt jei otkata gautų iš kioskų o ne automatų, pasturųjų nebūtų.

šiaip mokykla man patinka.



Apie kokius kioskus direktore kalba, kur ji juos mato? As, asmeniskai, nepastebejau, juolab, kad pastaruoju metu, vaiku per pertraukas niekur is mokyklos neisleidzia. As esu pries tuo "sudo" atsiprasant automatus, bet jau senokai supratau, kad direktorei tevu nuomone svarbi tik tiek, kiek ji sutampa su jos pacios nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 23 kovo 2007 - 13:07
QUOTE(Azazella @ 2007 03 23, 14:06)
Apie kokius kioskus direktore kalba, kur ji juos mato? As, asmeniskai, nepastebejau, juolab, kad pastaruoju metu, vaiku per pertraukas niekur is mokyklos neisleidzia. As esu pries tuo "sudo" atsiprasant automatus, bet jau senokai supratau, kad direktorei tevu nuomone svarbi tik tiek, kiek ji sutampa su jos pacios nuomone.


zinai jei direktore procentelio negautu nuo tu automatu, tai nebutu ir suinteresuota ju buvimu, dabar gi viskas atvirkščiai. Aš mielai pati su tevais susimesčiau ir kas menesi kažkokią sumą pamokėčiau, tik jei žinočiau kokia suma tenkintu ir kaip prie jos prieit g.gif
Atsakyti
Tai dabar pasakykit ar yra koks kitas variantas, jei ne Vileisio??? blink.gif Kokios dar pradines mokyklos priklauso Uzupiui?
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2007 04 20, 15:03)
Tai dabar pasakykit ar yra koks kitas variantas, jei ne Vileisio???  blink.gif  Kokios dar pradines mokyklos priklauso Uzupiui?



alternatyvu nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2007 04 20, 15:03)
Tai dabar pasakykit ar yra koks kitas variantas, jei ne Vileisio???  blink.gif  Kokios dar pradines mokyklos priklauso Uzupiui?


na dar yra filaretu pradine mokykla ant kalno , kur toki dideli daugiabuti pastate.
o daugiau arti ir aš nežianau. idomu antakalnio 18-oji, dabar gimnazija kokia, ar pagrindinė?
o šiaip tai nors ir yra keletas dalykų, kurie nervina, bet šiaip labai gera mokykla, na aš tai patenkinta. jei š. automatus panaikintu, tai visau super būtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilka: 21 balandžio 2007 - 15:21
dar yra Šaltinėlio privati pradinė mokykla, Filaretų g., kur kurčiųjų mokykla-internatas.

beje, Filaretų mokykloje planuoja atidaryti dvikalbę pirmąją klasę.
Čiurlionio menų gimnazija, kur yra ir pradinė mokykla.

Tad variantų iš tiesų yra nemažai.
Atsakyti
Brangieji teveliai,
na jei taip blogai su ta mokykla (kaip suprantu su direktore-labiausiai)
manau reiktu kreiptis i Svietimo ministerija. Smauglius sake , kad vienas lauke ne karys- tuomet as stoju i kova lithuania.gif protest.gif as rimtai. labai nonoreciau betvarkes mokykloj.
Maniskis,gal but, (jei viski pakeisim gyvenama vieta) kitamet bus pirmokasm, bet dirva noriu papurenti jau dabar mirksiukas.gif
Tai ka? kas uz g.gif
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2007 05 31, 22:09)
Brangieji teveliai,
na jei taip blogai su ta mokykla (kaip suprantu su direktore-labiausiai)
manau reiktu kreiptis i Svietimo ministerija. Smauglius sake , kad vienas lauke ne karys- tuomet as stoju i kova  lithuania.gif  protest.gif  as rimtai. labai nonoreciau betvarkes mokykloj.
Maniskis,gal but, (jei viski pakeisim gyvenama vieta) kitamet bus pirmokasm, bet dirva noriu papurenti jau dabar  mirksiukas.gif
Tai ka? kas uz  g.gif



as kaip ir uz, bet ka galvoji konkreciai daryti?
Nes pasiekti kakokio rezultato laaabai sudetinga.
Pateiksiu paprasta pavyzdi, buvo toje mokykloje toks istorijos mokytojas, kuris vaikus lupdavo, tevai ejo ejo, skundesi skundesi direktorei, nieko nevyko, kol tas mokytojas nesulauze rankos kitos mokytojos sunui, tada nukentejusioji surase nusiskundimus (t.y. ne zodziu male), na, ir problema issisprende, museika nebedirba sioje mokykloje.
Atsakyti
tuoj, einu galvot angel_sadangel.gif
peticija siuo atveju netinka g.gif
LR peticij7 5statymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solele: 01 birželio 2007 - 09:29