Įkraunama...
Įkraunama...

P. Vileišio mokykla

QUOTE(AlisaI @ 2007 08 13, 15:12)
Aciu, kad perspejai. Bandysiu prasytis pas ja. Bet jei klases bus suformuotos, turbut niekas nekreips i mus demesio.



Na, pabandykit kokia dovanele direktorei pasiulyti, ji man labai panasi i megstancia tokius dalykus.
Suprantu, kad bjauru ir zema, bet del pirmokelio verta pasistengti.
Atsakyti
Kad jus zinotumet, kaip sunkiai mes i ta pirma klase einam! Taip nesiseka, kad truksta zodziu! Ir dar se tau, mokytojas nekoks pasitaike. Esu rasiusi savo situacija kitoje rubrikoje "nuo kada i pirma klase", padrasinta kitu mamu bei psichologu rizausi leisti i mokykla savo sesemete. Ir vel kliutys! Na, teks baigti kova vistiek. Eisiu zemintis. Aciu visoms.
Atsakyti
QUOTE(AlisaI @ 2007 08 13, 15:56)
Kad jus zinotumet, kaip sunkiai mes i ta pirma klase einam! Taip nesiseka, kad truksta zodziu! Ir dar se tau, mokytojas nekoks pasitaike. Esu rasiusi savo situacija kitoje rubrikoje "nuo kada i pirma klase", padrasinta kitu mamu bei psichologu rizausi leisti i mokykla savo sesemete. Ir vel kliutys! Na, teks baigti kova vistiek. Eisiu zemintis. Aciu visoms.

Nesinervink, žinok Azazella teisi, įmesk man žinutę asmeniškai, pasidalinsiu patirtim drinks_cheers.gif O tas klasių "suformavimas" labai priklauso.......
Atsakyti
QUOTE(AlisaI @ 2007 08 13, 15:56)
Kad jus zinotumet, kaip sunkiai mes i ta pirma klase einam! Taip nesiseka, kad truksta zodziu! Ir dar se tau, mokytojas nekoks pasitaike. Esu rasiusi savo situacija kitoje rubrikoje "nuo kada i pirma klase", padrasinta kitu mamu bei psichologu rizausi leisti i mokykla savo sesemete. Ir vel kliutys! Na, teks baigti kova vistiek. Eisiu zemintis. Aciu visoms.


Aisku, jei jau apsisprendet, tai mano zodziai nieko nebereiskia.
Bet vis tiek pasisakysiu.
As irgi ilgai masciau ar leisti sunu sesiu, ar septyniu metu.
Kalbejau su draugem, bendradarbem, pradiniu klasiu mokytojom.
Visu atsakymas buvo vienareiksmiskas ne sesiameciams. Ypac pradinuku mokytojos akcentavo. Sake, kad tokiam vaikui vieneri metai labai daug reiskia ir sesiameciai ir septynmeciai pirmokai skiriasi kaip zeme ir dangus.
Aisku, kad nera vieno recepto visiems, bet as neleidau sunaus sesiu metu i mokykla ir dabar labai dziaugiuosi savo sprendimu.

Atsakyti
Neturejom kur detis: arba zingsnis atgal, arba zingsnis i prieki. Nusprendem eiti pirmyn. Ziuresim kas is to gausis.
Atsakyti
Mes kolkas lankom Filaretu pradine ir labai laimingos, mokytoja superine thumbup.gif . Nutariau pasiskaityti apie Vileisio mokykla, tai esu soke, bet net nezinau ar kitoj mokykloje butu geriau g.gif . pati mokiausi 16 vid dabartineje gimnazijoje, tai zinau, kad Vileisyje yra daug mano mokytoju ax.gif , tai galvoju gal tai nors kiek palengvins dukrai mokymasi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Širdukė @ 2007 10 27, 11:20)
Mes kolkas lankom Filaretu pradine ir labai laimingos, mokytoja superine  thumbup.gif . Nutariau pasiskaityti apie Vileisio mokykla, tai esu soke, bet net nezinau ar kitoj mokykloje butu geriau  g.gif  . pati mokiausi 16 vid dabartineje gimnazijoje, tai zinau, kad Vileisyje yra daug mano mokytoju  ax.gif  , tai galvoju gal tai nors kiek palengvins dukrai mokymasi  blush2.gif    4u.gif



Na, linkus abejoti ar tas pades.
Zinok, niekas nesako, kad Vileisio mokykloje blogi mokytojai, dauguma ju visai geri, keli - puikus, bet vat direktore doh.gif , mano nuomone visiskai netikusi, o butent ji ir sudaro visa neigiama atmosfera.

Pateiksiu viena pavyzdi:
Mokykloje stovi saldumynu automatas, vaikai ten pirkineja visoki slamsta (jame prideta visokiausiu labai pigiu "gardumynu"), tevai sventai tiki, kad vaikai valgo uz duotus pinigus mokykloje pietus...
Dauguma tevu noretu, kad to se... automato neliktu, direktore zda jau antrus metus, kad jo nebus, bet, deja, automatas tebestovi, vaikai toliau sekmingai nuodijasi.
Retorinis klausimas, kaip manot, kas uz viso to stovi? Kam tai naudinga?
Atsakyti
Tai reikia gi kazka daryti su tuo automatu g.gif maniske tai tikrai tokiems gundymams pasiduos essen.gif Gal reiktu kur nors kreiptis, gal kas pades help.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Na stai ir mes susipazinom su sita mokykla. Ir matem ta aparata, ir labai jis mums rupi... Tikrai, tai didele problema. Dukra nuolat praso pinigeliu, kad galetu ka nors ten nusipirkti, o kai neleidziu, tai gaunu priekaistu, kad kiti tai perka...
Na, o del mokytojo - tai kolkas vargo nematom. Nekeitem mes jo, vaikstom pas Zydruna. Aisku, skirtumas yra kur moteris, kur vyras, bet, rodos, dukrai tai netrukdo. Matysim, kas bus toliau.
Atsakyti
Mano vaikas irgi lanko sia mokykla 4u.gif .
Kai vasara skaiciau jusu pasisakymus apie pradines klases ir mokytoja Zydruna, tiesiog issigandau, bet dabar, lyg ir viskas tvarkoje. Mokytojas vaiku nevalgo smile.gif. Kad jis vyras, siek tiek keistoka, bet labiau mums, teveliams, vaikai to nesureiksmina. Tikiuosi, kad viskas bus tvarkoje.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 08 13, 15:06)
Maukit dideliu greičiu į mokyklą ir persivedinėkit pas Jurgitą Gainienę. Daugiau nieko sakyt nenoriu, nes apkaltins šmeižtu.... Bet vat buvo vienas incidentėlis, kai ponas Žydrūnas atvyko į darbą su marškinėliais, ant kurių nemenkom raidelėm buvo užrašyta ****, o gavęs pastabą paprašė nevaržyti jo teisių  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Taigi .........

Išpūstas reikalas ta Jurgita Gainienė.Net nesugebėjo vaikams Kalėdų šventės paruošti.O be to amoralus elgesys pašiurpino, kai sužinojom, kad jau su trečiu vyru gyvena.Abu vaikai nuo skirtingų vyrų. Ar tokia mokytoja gali mokyti ir auklėti mūsų vaikus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MĖTINĖ @ 2008 01 10, 17:25)
Išpūstas reikalas ta Jurgita Gainienė.Net nesugebėjo vaikams Kalėdų šventės paruošti.O be to amoralus elgesys pašiurpino, kai sužinojom, kad jau su trečiu vyru gyvena.Abu vaikai nuo skirtingų vyrų. Ar tokia mokytoja gali mokyti ir auklėti mūsų vaikus? g.gif


Mėtine,
esi šlykšti pletkų boba
Net jei ji gyventų su dvidešimt trečiu vyru, apie jos moralę tai nieko nesakytų. O vat apie tavo moralę daug ką galima pasakyt iš to, kad lendi į eterį ir skleidi paskalas.
Apgailėtina liežuvautoja.
Atsakyti