Įkraunama...
Įkraunama...

P. Vileišio mokykla

Gavau toki atsakyma (klausiau protingu zmoniu mirksiukas.gif )

"Vargu ar SMM ministerija imsis sio reikalo. Tai ne ju funkcija.

Jums reiketu surasyti rasta, surinkti kuo daugiau tevu parasu ir nunesti I Vilniaus savivaldybe.

Savivaldybe yra mokyklos steigeja, todel tokius klausimus sprendzia ji. "

Na, aks stoja i musi poster_offtopic.gif
Atsakyti
Dar vienas patarimas jums

"Jei direktore turi uznugari SMM, tai galit is kailio issinert ir nieko nelaimesit. Nebent sukils VISA mokyklos bendruomene: ir tevai, ir vaikai, ir MOKYTOJAI. Berods, panasiai nuverte Senvages mokykos direktore pries keleta metu. Gal bandykit su jais pasisneket.

Sekmes kovoje del vaiku"

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2007 04 20, 15:03)
Tai dabar pasakykit ar yra koks kitas variantas, jei ne Vileisio???  blink.gif  Kokios dar pradines mokyklos priklauso Uzupiui?

Na visai netoli yra Filaretų pradinė (kitoj Olandų g. pusėj). Tad, jei kelsitės i Užupį, ar kur nors netoliese, visai neblogas variantas mirksiukas.gif Savo panelę į Filaretus leisiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makuke: 03 birželio 2007 - 15:51
QUOTE(makuke @ 2007 06 03, 15:51)
Na visai netoli yra Filaretų pradinė (kitoj Olandų g. pusėj). Tad, jei kelsitės i Užupį, ar kur nors netoliese, visai neblogas variantas mirksiukas.gif Savo panelę į Filaretus leisiu smile.gif


O kaip ta Filaretu mokykla?
Man dar be galo svarbu, kad vaikas saugiai griztu mano. Brrrrr kaip man baisu ta Olandu gatve schmoll.gif pagrindine priezastis, kodel mazai domiuosi apie sia mokykla.
Lai mano vaikas biski kvailesnis lieka (jei kas ko nors ten "nedamoko", bet sveikas.Bijau judrios gatves blush2.gif
( Sorry, cia motiniskos paranojos ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2007 06 03, 20:36)
O kaip ta Filaretu mokykla?
Man dar be galo svarbu, kad vaikas saugiai griztu mano. Brrrrr kaip man baisu ta Olandu gatve  schmoll.gif  pagrindine priezastis, kodel mazai domiuosi apie sia mokykla.
Lai mano vaikas biski kvailesnis lieka (jei kas ko nors ten "nedamoko", bet sveikas.Bijau judrios gatves  blush2.gif
( Sorry, cia motiniskos paranojos  ax.gif )

gal jau zinai tiksliai žinai kur kelsitės? Gal kur visai netoli nuo manęs mirksiukas.gif ?

Šiaip dabar visai neblogai sutvarkė sankryžą prie mokyklų, beveik kasdien pro ten į darželį žingsniuojam. Tai dabartinė situacija yra žymiai geresnė nei buvo prieš porą metų. Abi mokyklos nutolę nuo sankryžos vienodu atstumu, tik į skirtingas puses.
Dėl kvailumo, tai kiekvienoj mokykloj vaikai pakankamai su juo susiduria.
Atsakyti
QUOTE(makuke @ 2007 06 03, 20:58)
gal jau zinai tiksliai žinai kur kelsitės? Gal kur visai netoli nuo manęs mirksiukas.gif ?

Šiaip dabar visai neblogai sutvarkė sankryžą prie mokyklų, beveik kasdien pro ten į darželį žingsniuojam. Tai dabartinė situacija yra žymiai geresnė nei buvo prieš porą metų. Abi mokyklos nutolę nuo sankryžos vienodu atstumu, tik į skirtingas puses.
Dėl kvailumo, tai kiekvienoj mokykloj vaikai pakankamai su juo susiduria.



Mano akimis ziurint, ta sankryza po sviesoforo rekonstrukcijos pasidare dar nesaugesne pestiesiems nei buvo anksciau(nekalbu apie automobilius, jiems po rekonstrukcijos paprasciau pasukti i kaire). O visas blogumas tame, kad anksciau, kai zalia sviesa uzsidegdavo pestiesiems, tai uzsidegdavo pereiti visa gatve, o dabar gali pereiti tik dali gatves, paskui vels spaudi ir lauki zalios (laukti reikia ne taip jau ir trumpai). Tai va, as kasdien vaikstau ten ir matau kas vyksta rytais. 95 procentai vaiku nelaukia zalios sviesos antroje puseje, lekia kuo greiciau, net tada, kai niekur neveluoja. O tie, kurie stovi tarpgatvyje ir laukia zalios irgi nera saugus, nes salele maza, vaiku stovi daug, jie issibarste per puse gatves, masinu daug, visos lekia... ypac tamsiu metu laiku tai man ten brrr...
Del Filaretu mokyklos, tai ji tikrai nebloga, bet deja, tik pradine, kieno vaikai didesni, tam netinka ir lieka ta vienintele ir nepakartojama Vileisio... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2007 06 01, 10:43)
Gavau toki atsakyma (klausiau protingu zmoniu  mirksiukas.gif  )

"Vargu ar SMM ministerija imsis sio reikalo. Tai ne ju funkcija.

Jums reiketu surasyti rasta, surinkti kuo daugiau tevu parasu ir nunesti I Vilniaus savivaldybe.

Savivaldybe yra mokyklos steigeja, todel tokius klausimus sprendzia ji. "

Na, aks stoja i musi poster_offtopic.gif



QUOTE(solele @ 2007 06 03, 15:30)
Dar vienas patarimas jums

"Jei direktore turi uznugari SMM, tai galit is kailio issinert ir nieko nelaimesit. Nebent sukils VISA mokyklos bendruomene: ir tevai, ir vaikai, ir MOKYTOJAI.  Berods, panasiai nuverte Senvages mokykos direktore pries keleta metu. Gal bandykit su jais pasisneket.

Sekmes kovoje del vaiku"

4u.gif




Su Filaretu mokyklos saugumu0 viskas aisku. ax.gif Bet nepamirskim nuo ko pradejom ir kokia temele biggrin.gif APIE VILEISIO MOKYKLA mirksiukas.gif

Taigis, kas imasi iniciatyvos kovoti su valdzia????
mastau.gif

JUK MUSU VAIKIUKU LABUI wub.gif


Makuke, mes jei kelsimes, tai arciau senamiescio. Tai man palankiau butu Vileisio. blush2.gif
Atsakyti
Dar jums brangieji pasiulymu:

"Mokyklos direktoriu skiria ir atleidzia savivaldybe.

kiek zinau, pakanka keliu pareiskimu is tevu puses, ir dirikas gauna papeikima. Trys papeikimai - ir atleidimas is darbo.

Taciau jei vyksta tokia savivale, gali buti, kad dirike turi gera uznugari ir pagal istatymu numatyta tvarka, mokyklos teveliai jos plikom rankom nepaims.

Galimi varinajtai:
1.Susikontaktuoti su mokyklu direktoriu asociacijos tarybos nariais;
2.pasikalbeti su savivaldybes tarybos nariais, apie galimus veiksmus;
3.Kviesti i pagalba TV

Beje TV,- labai nepatogus dalykas savivaldybei ir kitoms institucijoms, kurioms kazkiek pavaldi dirike ir kurios ja dengia. Mano toks varijantas jau isbandytas nekarta ir dave labai geru rezultatu wink.gif
*********************************************************************

Atsiprasau, kad tersiu eteri, bet negalima klaidinti kolegu. Teiginyje „kiek zinau, pakanka keliu pareiskimu is tevu puses, ir dirikas gauna papeikima. Trys papeikimai - ir atleidimas is darbo.“ nera tiesos. Tevu pareiskimai nera teisinis pagrindas bausti nei direktoriu, nei mokytoja. Tai tik pagrindas issiaiskinti situacija. Pagal Darbo kodeksa uztenka ir vieno papeikimo, kita nuobauda gali buti atleidimas is darbo. Bet papeikimas galioja tik metus, po to automatiskai anuliuojamas.

Kiti patarimai labai geri.
"

Tai vat brangieji, tramplynas yra. Prasom 4u.gif




Atsakyti
Laba,
Ačiū Solele, kad įmetei žinutę man asmeniškai, niekaip nebūčiau dar kartą užklydus 4u.gif 4u.gif

Su istorijos mokytoju buvo sudėtingiau, nei atrodytų, tiesiog direktorė paskubėjo rankeles nusiplaut ir mokykloj informacija tikra nepasklido. Jinai mokytoju atsikratė dar viso skandalėlio pradžio, pareikalavus iš jo prašymo atleist iš darbo savo noru. Paskubėjo dėl to, kad niekas jos nekabintų paaiškėjus faktui, jog tas mokytojas buvo anksčiau keletą kartų įkliuvęs dėl smurto prieš vaikus, bet sugebėdavo nusiplaut ir išeit iš darbo mokyklose, o tėvai nukentėjusių vaikų nekėlė skandalo. O direktorė jį priėmė į darbą ŽINODAMA jo biografiją. Žodžiu, paskubėjo atsiriboti. Mokytojui istorijos buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, byla nuėjo į teismą, o ten jis prisipažino kaltas ir net pasirašė pasižadėjimą nebedirbti švietimo sistemoje. Žodžiu, šioks toks laimėjimas biggrin.gif .
Dabar dėl direktorės. Per 4 metus supratau štai ką:užnugarį ji tikrai turi. Milijonai raštų prirašyta buvo, su švietimo skyrium bendrauta, komisijos ėjo viena po kitos, pažeidimų krūvą nustatė, o o jinai negavo jokios nuobaudos ir toliau šaiposi patenkinta; Direktorė labai gudri lapė, puikiai įvaldžiusi principą skaldyk ir valdyk, kadangi tokiu būdu užsitikrina, jog vienybės nebus nei mokytojų tarpe (jie yra taip sukiršinti vieni prieš kitus, kad gatavi gerkles persikąst), nei tėvų, nes atvirai su niekuo nekonfliktuoja, tik tyliai pagalius į ratus kaišioja.
Taigi, vienintelis dalykas yra skundas iš tėvų pusės, tačiau jokių įrodymų dėl jos blogų darbų rankose neturim, o ir gaut kažin ar išeis.
BET, patikėkit manim, darbas dirbamas biggrin.gif Palaukim tinkamo momento lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir baisu man dabar pasidare, paskaicius jusu aprasyma apie sia mokykla. Kaip tik siandien itaisem mes savo pirmokele ten, todel nusprendziau pasiskaityti, ka zmones kalba. Kraupu, kur mes pakliuvom!? O gal ka zinot apie pradiniu kalsiu mokytoja - vyra, rodos Zydrunas Meidus. Mus i jo klase paskyre. Mano mergaite labai jautri, kazi ar jis geras mokytojas?
Atsakyti
QUOTE(AlisaI @ 2007 08 10, 10:25)
Na ir baisu man dabar pasidare, paskaicius jusu aprasyma apie sia mokykla. Kaip tik siandien itaisem mes savo pirmokele ten, todel nusprendziau pasiskaityti, ka zmones kalba. Kraupu, kur mes pakliuvom!? O gal ka zinot apie pradiniu kalsiu mokytoja - vyra, rodos Zydrunas Meidus. Mus i jo klase paskyre. Mano mergaite labai jautri, kazi ar jis geras mokytojas?


Maukit dideliu greičiu į mokyklą ir persivedinėkit pas Jurgitą Gainienę. Daugiau nieko sakyt nenoriu, nes apkaltins šmeižtu.... Bet vat buvo vienas incidentėlis, kai ponas Žydrūnas atvyko į darbą su marškinėliais, ant kurių nemenkom raidelėm buvo užrašyta ****, o gavęs pastabą paprašė nevaržyti jo teisių lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taigi .........
Atsakyti
Aciu, kad perspejai. Bandysiu prasytis pas ja. Bet jei klases bus suformuotos, turbut niekas nekreips i mus demesio.
Atsakyti