Įkraunama...
Įkraunama...

Tikėjimas Kalėdų Seneliu

O as dabar dar tikiu.. juk gyvena Laplandijoj.. tai kas ten toks? Kaledu bobute gal? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vienuolikmetė-netiki,bet dovanų laukia...o mažius tai tiki ir laukia smile.gif
Atsakyti
Mano vienuolikmetė seneliu tiki labiau nei aštuonmetė... biggrin.gif Mažoji nuolat aiškina, kad mama padeda dovanas, nes lygiai tokį patį daiktą ji matė pirkti pardėj...
Vis manęs klausinėja, įrodinėja savo tiesas, kad senio negali būti, bet aš nuolat pasakau, kad senis stebuklingas, kad jis yra ir turi daugybę pagalbininkų (žvirbliukai, sniegenos, kurios dažnai tupi ant palangės ir tarsi stebi)... Svarbu gi tas tikėjimas stebuklu, tuomet šventės labai laukiamos.
Atsakyti
maniskiai dar tiki,nors sunus vis laukia puse nakties,kad pamatytu ta kaledu seni,tai lieku beveik nemiegojus,nes reik sulaukt kada imigs ir atlikt senelio darba doh.gif
Atsakyti
Maniškė dešimtmetė, bet dar tiki, nes pas mus Kalėdų senelis dovanas "įmeta per langą", dažniausiai sėdime viename kambaryje, vakarieniaujam, o iš kito kambario pradeda eiti šalis pro paliktą pravirą langą, vaikai bėga uždaryti lango ir pamato dovanėles.

Atsakyti
Maniškis tiki ir tikiuosi dar ilgai tikės thumbup.gif Per šias Kalėdas jau taip su vyru laukėm kada atsibus, kad galvojom eisim žadinti lotuliukas.gif O kai atsibudo ir pamatė atbėgo išsiviepęs rėkdamas, kad Kalėdų senis buvo biggrin.gif Jėga man tokios akimirkos ax.gif
Atsakyti
as visada laukdavau kaledu,nes zinodavau kad gausiu dovanu smile.gif ,atsimenu darzeli kaip lankiau kai budavo eglute,tikedavau kaledu seneliu,bet kai augi ir supranti kad tai netikra blush2.gif bet vistiek labai geras jausmas pries sventes 4u.gif
Atsakyti
Tikėjau iki tada, kai vasarą mašinos "bardačioke" radau pernykštį Kalėdų seneliui rašytą laišką biggrin.gif tada ir supratau kad mama jo nenusiuntė, kaip kad sakė biggrin.gif
Atsakyti
Nepatikėsit ,bet mano11 mete tiki.Kaip faina kai laukia dovanu, o pažymiai tai tik 10,kad tik senio sulauktu biggrin.gif
Atsakyti
mano abu tiki , nes dar nėra dideli aštuoneri ir keturi, ir laiškus rašo ir norų turi biggrin.gif , ir taip džiaugiasi sulaukę kalėdų senio wub.gif . Iki šiol dar sukomės su tikru seniu, bet dičkis jau šiemet didelis bijau ,kad įmins paslaptį, tai mąstysim ką nors kitką biggrin.gif .

o aš neatsimenu iki kada labai tikėjau, bet ilgai. Nors ir įvykį esu turėjus... grįžus iš darželio parsitempiau naujieną ,kad kalėdų senio nėra ir dovanas dovanoja tėvai. Tai mano a.a tėvelis iškrėtė man pokštą, po kurio ilgai tikėjau stebuklais. Anuomet buvo "mada" norint gauti dovanų dėti po eglute savo batą , n\ ir kaip parsinešiau šią naujieną mane tėvelis pasisodino prie eglės su tuo batu ir sako,kad kalėdų senis yra va lauksim ir sulauksim tuoj dovanos...laukėm man atrodė kad amžinybė ir vis tikrinau tą batą ... o mano tėtis sako na negali būti, kad nieko nėra lotuliukas.gif duok patikrinsiu.... patikrino sako tikrai dar nieko...laukim dar... ir pamatytumėt mano džiaugsmą ir nuostabą kaip po kurio laiko patikrinusi radau šokoladą lotuliukas.gif . Ir va atnešė man stebint batą kiekvieną sekundę lotuliukas.gif ir va senis buvo, bet matyt tuo metu kaip sumirksėjau senis mane apdovanojo lotuliukas.gif ... žodžiu anuomet išradingi tėvai buvo biggrin.gif . Gal net teks šį triuką panaudoti ir saviems kada nors biggrin.gif įspūdis toks,kad net šiandien pamenu pagal gyvenamą vietą spėju, kad man buvo penkeri arba iš jėgos šešeri biggrin.gif
Atsakyti
Mano 1,6m dar nesupranta kas tas Kalėdų senis, bet dovanėlių sakė laukia lotuliukas.gif
Važiuosim gruodį į spektaklį, kur bus K.senelis smile.gif
Atsakyti
Tikėjau gana ilgai, iki kokių 5 metų. Tik tada dar būdavo ne Kalėdų senelis, o Senis Šaltis, kuris ateidavo per naujuosius. Tai mums, vaikams, visada būdavo pasakoma, kad dabar jūs palaukit kambary, o jūsų senelis (turiu omenyje tikras senelis) eina į geležinkelio stotį pasitikti Senio Šalčio. Ir po kokio pusvalandžio tada ateidavo Senis Šaltis biggrin.gif Mes jam deklamuodavom visokius eilėraščius, pasakojom, kodėl nusipelnėm per metus dovanų ir t.t. Bet aš taip bedeklamuodama pamačiau, kad ant Senio Šalčio rankos yra toks pats laikrodis, kaip pas mano senelį, tai aš pagalvojau, kad jis kažką mano seneliui padarė ir paėmė iš jo laikrodį. Tada supykau ir nuplėšiau jam barzdą. Taip penkerių ir sužinojau, kad tas Senis Šaltis visad būdavo mano senelis biggrin.gif
Atsakyti