Įkraunama...
Įkraunama...

Tikėjimas Kalėdų Seneliu

mano vaikas tiki, dat maza cool.gif o as pati tikejau iki 2 klases, jei gerai pamenu g.gif o gaila, noreciau ir toliau tiket blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Įdomu, kada tas laikas kuomet jau reikia pasakyti? Kokio amžiaus?
O gal visai nebūtina to sakyti, tegu sužino iš draugų?





Citata is kažkur perskaityto straipsnio:

"Tu žinai, kad Kalėdų senelio nėra?
Žinau, bet kai gaunu dovanų pradedu tikėti?"
wub.gif
Atsakyti
O kam sakyti? Kam sugriauti tokį stebuklą? Vaiko tikėjimas, juk pats nuoširdžiausias ir gražiausias dalykas pasaulyje
Atsakyti
QUOTE(Diaina @ 2013 12 05, 00:43)
Įdomu, kada tas laikas kuomet jau reikia pasakyti? Kokio amžiaus?
O gal visai nebūtina to sakyti, tegu sužino iš draugų?
Citata is kažkur perskaityto straipsnio:

"Tu žinai, kad Kalėdų senelio nėra?
Žinau, bet kai gaunu dovanų pradedu tikėti?"
wub.gif

niekada nereikia sakyti biggrin.gif ateis laikas kai prades itarinet ir viena diena tai tikes tai netikes ir aties diena kai nebetikes smile.gif

vyro gyvenime buna taip:
tiki kaledu sneliu
netiki kaldeu seneliu
ir pats buna kaledu seneliu biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad neverta sakyt, patys iš vyresnių draugų/giminių sužino. Tas vaikiškas tikėjimas tikrai nuostabus jausmas wub.gif pvz aš ilgai tikėjau, kad lėlės teatre tikros, ta prasme ten gyvena, žaidžia ir pan 4u.gif
Atsakyti
Kaip tai nėra? Nu yra gi jis. Ir gyvenamą vietą turi. Kodėl meluot vaikui norit? biggrin.gif
Atsakyti
Aš nesakau. Nes Kalėdų Senelis yra beee.gif

Kiekvienais metais ir laiškus rašom, ir legendą kartojam. Mum Kalėdų Senelis yra. Vienas vienintelis - ir jis gyvena Laplandijoj. O tie kur parduotuvėse, gatvėse, darželiuose - yra jo padėjėjai - netikri.... Pačios tikriausios Kalėdų Senelio padėjėjos yra mamos - jos, kai tampa mamomis, sudaro labai slaptą sandėrį su Kalėdų Seneliu - niekada neišsiduoti vaikučiams ir visada pagelbėti Senelui - jei prireiks. Elfai ir Nykštukai - Laplandijos gyventojai - tačiau jų - šiukštu - niekas negali pamatyti. Jeigu pamato - jie pavirsta į paprastus žmones ir jau niekada nebepamena jog buvo Stebuklingos šalies gyventojai. Štai kodėl jie labai saugosi ir vaikšto naktimis - kad niekas nepamatytų.

Dovanas neša Kalėdų Senelis - bet tik tiems vaikams, kurie juo tiki iš visos širdies. Nes jos skirtos tiems vaikams ir suaugusiems - kurių širdyse visada gyvena stebuklas ir tikėjimas.

O tiems vaikams - kurie netiki Kalėdų Senelio egzitavimu dovanas tenka pirkti mamytėms su tėveliais... Ir stebuklo nelieka sad.gif

Puikus kalėdinis filmas yra. Elfas.Pažiūrėkit. Gal atgaivins tikėjimą g.gif
Mano sūnui vienuolika. Tikim.
Atsakyti
QUOTE
Aš nesakau. NeSs Kalėdų Senelis yra beee.gif

Mano sūnui vienuolika. Tikim.

Labai gražu wub.gif Gera tikėti Kalėdų Seneliu, mano devynmetis dar tiki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airija @ 2013 12 05, 14:05)
Mano sūnui vienuolika. Tikim.

Mano dukrai irgi 11. Irgi tikim.

Įdomiausia, kad mes - skirtingos mamos - o aiškinom lygiai taip pat wub.gif Ten, Laplandijoj, gyvena Tikrasis Kalėdų Senelis. Tie, kurie vaikšto čia, pas mus - netikri (pagalbininkai). Mamos - padėjėjos wub.gif

Manoji šiais metais parašė laiške: "... mielas Kalėdų Seneli, jei dar neši vienuolikmetėms lėles........". Toks šventas noras dar gauti lėlę (dukra visą vaikystę buvo tokia "lėlinė"). Iš bendraamžių vienintelė liko žaidžianti su lėlėmis. Nesvarbu... Reikės pasirūpinti, kad Kalėdų Senelis išgirstų šį norą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 05 gruodžio 2013 - 14:00
QUOTE(Dereša @ 2013 12 05, 12:59)


vyro gyvenime buna taip:
tiki kaledu sneliu
netiki kaldeu seneliu
ir pats buna kaledu seneliu  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

as taip pat stengsiuosi, kad sunus kuo ilgiau tiketu, nes reikia tiketi wub.gif praeitais metais grizes is mokyklos po sventes sako, bet zinai mama , ten tikrai netikras buvo, sakau zinoma netikras, jug tikras I kiekviena mokykla negali suspeti, turi tam pagalbininku, kurie jam padeda ir praveda sventes mokyklose....bet , kad dovanas naki padeda tas vienintelis tikrasis, kuriam siunciam laiskus, tai tiki sventai....
manau tas vaiku tikejimas priklauso, nuo to kaip tevai stengiasi , kad jis ilgai tiketu, jei pirmam kartui sulaukus sakinio, kad man sake, jog kaledu senio nera is karto viska pasakysime, tai ir netikes, bet jei mokesime ta istorija pasukti kita linkme, kad ten buvo pagalbininkas ir t.t. ,tai manau imanoma ta grazu tikejima isaugoti kuo ilgiau wub.gif
ir dar labia svarbu , kad pries kaledas namuose dovanu nerastu, o paskui tas pacias po egle biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano sūnus iki 14 metų šventai tikėjo Kalėdų seneliu . Tikrai tikrai. 4u.gif Ir nematau čia nieko blogo. Paskui pats suprato, bet pati iki to laiko niekada nesakiau, kad senelio nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesakysiu. Ir jei abejos, meluosiu kol galėsiu. Tai vienas didžiausių vaikystės stebuklų, tas naivus tikėjimas.
Atsakyti