Įkraunama...
Įkraunama...

Teletabiai

nemanau, kad teletabiai blogai... 4u.gif
va pokemonai, tai jau... g.gif
Atsakyti
O gal kas matė kur yra pirkti (ar išvis yra) žaidimų su teletabiais? Kaladėlių, dėlionių ar panašiai... g.gif
Atsakyti
Zaislu planetoj ir Cipoline tikrai yra wink.gif .Tik kainos beveik vienodu laaaaabai skirias rolleyes.gif
Atsakyti
Labai gražių teletabių yra JONELIO KIEME Kaune.Pilvelį paveikslėliai sukasi,ir antena švietčia.Kainuoja apie 38lt.
Atsakyti
O gal žinot,kaip internetu parsisiūsti teletabių filmukų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamytukas @ 2006 11 11, 14:27)
O gal žinot,kaip internetu parsisiūsti teletabių filmukų? g.gif



per ftp serverį
Atsakyti
Jau geriau leisiu ziureti teletabius,negu tuos siaubo filmus kur vaikams dabar kuria ir rodo.Bet siaip man mieliausi rusiski sini filmukai bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vaikas irgi labai megsta teletabius net spalvas is ju ismoko . Sakydavo ant raudonos ''pau''. Aplinkiniai nesuprasdavo , permokinau, kad raudona tik kaip pau .
Atsakyti
QUOTE(Happymother @ 2006 11 11, 16:30)
per ftp serverį


O kaip vaizdelio kokybe g.gif . As kiek ieskojau, tai geros kokybes niekur neradau.
Atsakyti
bye1.gif thumbup.gif Jei ka reikia teletabiu fimuku turiu! Mano mmazoji galetu tai visa diena tuos teletabius ziuretu doh.gif wub.gif Tiuriu net tris fimus su teletabiais "pasokim su teletabiais", "siegas ir teletabiai" - ten grazu labai, apie kaledas kalba ir su sniegu zaidzia - maniskiai sitas pats graziausias, " paskaiciuokim su teletabiais" ir dar kazkokiu turiu ir tu truppuciu turiu net 10seriju. wub.gif yahoo.gif Jei ka sudominau tai galiu i emeila atsiust ar kaip. Galiu irasyt i kompakta padaryt virseli su teletabiais ir bus kaledine dovana vaikui santa2.gif
Rasykit ka domina i AZ!!!!!
Atsakyti
QUOTE(kriste0503 @ 2006 11 22, 18:16)
bye1.gif      thumbup.gif      Jei ka reikia teletabiu fimuku turiu! Mano mmazoji galetu tai visa diena tuos teletabius ziuretu  doh.gif    wub.gif      Tiuriu net tris fimus su teletabiais "pasokim su teletabiais", "siegas ir teletabiai" - ten grazu labai, apie kaledas kalba ir su sniegu zaidzia - maniskiai sitas pats graziausias, " paskaiciuokim su teletabiais" ir dar kazkokiu turiu ir tu truppuciu turiu net 10seriju.  wub.gif        yahoo.gif        Jei ka sudominau tai galiu i emeila atsiust ar kaip. Galiu irasyt i kompakta padaryt virseli su teletabiais ir bus kaledine dovana vaikui    santa2.gif     
Rasykit ka domina i AZ!!!!!


O kokia kokybe "Pasokime kartu su Teletabiais" ir "Paskaiciuokim su teletabiais" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 11 22, 19:32)
O kokia kokybe "Pasokime kartu su Teletabiais" ir "Paskaiciuokim su teletabiais" g.gif



gera kokybe thumbup.gif , yra 5 filmukai kurie trunka apie valanda kiekvienas ( doh.gif oi jo joi kaip smagu su ja ziuret biggrin.gif ) Viskas telpa i viena kompakta. vot. Jeigu tikrai ka sudomino parasykit i AZ , Nes cia ne visda ieinu pakaitinet verysad.gif
Su artejanciom sventem visus newyear.gif Savtarves namams, silumos ir gerio sirdyje, sveikatos jusu seimoms newyear.gif
Atsakyti