Įkraunama...
Įkraunama...

Teletabiai

QUOTE(kriste0503 @ 2006 11 23, 15:38)
gera kokybe  thumbup.gif    , yra 5 filmukai kurie trunka apie valanda kiekvienas  (  doh.gif    oi jo joi kaip smagu su ja ziuret    biggrin.gif    )    Viskas telpa i viena kompakta.  vot.  Jeigu tikrai ka sudomino parasykit i AZ , Nes cia ne visda ieinu pakaitinet    verysad.gif     
Su artejanciom sventem visus    newyear.gif      Savtarves namams, silumos ir gerio sirdyje, sveikatos jusu seimoms      newyear.gif   


Toki, 4 filmukai viename, as irgi turiu. Bet kokybe ten tikrai nera labai gera, nes irasas is video kasetes. As galvojau, gal turi originalius DVD diskus biggrin.gif .
Atsakyti
Ir aš vakar su santa2.gif palaiminimu nupirkau savo sūneliui teletabius. lotuliukas.gif Vakar buvo paskutinė dienelė Čipoline žaislam 20% nuolaida bigsmile.gif Akropolį jau jų nebuvo išluota doh.gif
Tai su kita mamyte pirkom Tinkius vinkius user posted image Kaina kandžiojosi, bet pamačius savo mažiuko reakcija, kai jis pamatė šį teletabį susilydžiau blush2.gif tongue.gif
Iš rankų nuo vakar nepaleidžia mažiuką tokį tinki vinkį, net su juo miegojo, tai tikiuosi ir ši Kalėdinė dovana paliks jam įspudį. bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 12 10, 17:48)
Kaina kandžiojosi, bet pamačius savo mažiuko reakcija, kai jis pamatė šį teletabį susilydžiau  blush2.gif  tongue.gif 

as irgi nupirkau toki, bet raudona, nes maniske moka tik POU pasakyti biggrin.gif tai vaikas irgi nerealiai dziaugiasi, tik pabunda ryta, ima teletabi ir pasijungia filmuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2007 12 11, 19:17)
as irgi nupirkau toki, bet raudona, nes maniske moka tik POU pasakyti  biggrin.gif  tai vaikas irgi nerealiai dziaugiasi, tik pabunda ryta, ima teletabi ir pasijungia filmuka  wub.gif

O maniškis sako tik lia lia tongue.gif bet tinkis vinkis man gražiausias, išmoks tarti pou nupirksim ir pou thumbup.gif Tai džiaugiuosi, kad atsirado padrąsinimas, kad neveltui senelis šaltis leido pinigėlius blush2.gif tongue.gif ir dovanos tokį žaisliuką bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mažulei senis šaltis atneš lialia- aišku kolkas tai daugiau gražu man ax.gif , bet vėliau manau patiks ir jai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2007 12 12, 20:16)
Mano mažulei senis šaltis atneš lialia- aišku kolkas tai daugiau gražu man ax.gif , bet vėliau manau patiks ir jai tongue.gif

Sveikutė, tai ir jūs teletabių fanai bigsmile.gif Aš jau pergyvenau, kad pratinu nuo mažiuko, bet jūs dar jaunesni blush2.gif lotuliukas.gif
Tikiuosi neatsidurs žaislų kašėj, kaip kiti nuskriausti žaisliukai doh.gif o užims pagarbią vietą jo lovytėje wub.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi soske.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 12 10, 18:48)
Ir aš vakar su santa2.gif  palaiminimu nupirkau savo sūneliui teletabius. lotuliukas.gif  Vakar buvo paskutinė dienelė Čipoline žaislam 20% nuolaida  bigsmile.gif Akropolį jau jų nebuvo išluota doh.gif
Tai su kita mamyte pirkom Tinkius vinkius user posted image Kaina kandžiojosi, bet pamačius savo mažiuko reakcija, kai jis pamatė šį teletabį susilydžiau  blush2.gif  tongue.gif 
Iš rankų nuo vakar nepaleidžia mažiuką tokį tinki vinkį, net su juo miegojo, tai tikiuosi ir ši Kalėdinė dovana paliks jam įspudį.  bigsmile.gif  thumbup.gif


o kokia jų kaina LT?

Tai jūsų mamytės vaikučiai pagal amžių dar tinkami teletabiams: ale mano vyresnysis, trys su puse metų, vis dar iš tos manijos neišauga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 12 13, 14:14)
o kokia jų kaina LT?

Tai jūsų mamytės vaikučiai pagal amžių dar tinkami teletabiams: ale mano vyresnysis, trys su puse metų, vis dar iš tos manijos neišauga  doh.gif

Bet jie tikrai daug duoda gero bigsmile.gif bet, kai kuriose serijose man nepatinka, kad jie mokina negerų dalykų g.gif pavyzdžiui trepsėti baloje ir taškyti kitus blink.gif lotuliukas.gif
Kainuoja 100lt, bet su kalėdine 20% už 79lt įsigijome bigsmile.gif Nesigailiu, nes neilgai džiaugsis tais tabiais. Nors jūsų patirtis rodo ką kitą blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 12 13, 23:36)
Bet jie tikrai daug duoda gero bigsmile.gif  bet, kai kuriose serijose man nepatinka, kad jie mokina negerų dalykų g.gif pavyzdžiui trepsėti baloje ir taškyti kitus  blink.gif  lotuliukas.gif
Kainuoja 100lt, bet su kalėdine 20% už 79lt įsigijome bigsmile.gif Nesigailiu, nes neilgai džiaugsis tais tabiais. Nors jūsų patirtis rodo ką kitą  blush2.gif  tongue.gif


Ei, bet juk taip smagu, toje baloje pasitaskyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 12 10, 17:48)
Ir aš vakar su santa2.gif  palaiminimu nupirkau savo sūneliui teletabius. lotuliukas.gif  Vakar buvo paskutinė dienelė Čipoline žaislam 20% nuolaida  bigsmile.gif Akropolį jau jų nebuvo išluota doh.gif
Tai su kita mamyte pirkom Tinkius vinkius user posted image Kaina kandžiojosi, bet pamačius savo mažiuko reakcija, kai jis pamatė šį teletabį susilydžiau  blush2.gif  tongue.gif 
Iš rankų nuo vakar nepaleidžia mažiuką tokį tinki vinkį, net su juo miegojo, tai tikiuosi ir ši Kalėdinė dovana paliks jam įspudį.  bigsmile.gif  thumbup.gif


Ir mes esam pamišusios dėl teletabių. Norėjom ir mes to didelio teletabio, bet kaina iš tiesų didoka g.gif TAi nupirkom keturis mažus teletabiukus už berods 23 lt. Tai vaikas padebesiais skrajoja - ir lovoj, ir valgo, ir šokidina per dieną po kokį 100 kartų. Vienu žodžiu, tikra fanė cool.gif
Pasirodo, kiek nedaug reikia vaikui, kad būtų laimingas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2007 12 16, 22:53)
Ir mes esam pamišusios dėl teletabių. Norėjom ir mes to didelio teletabio, bet kaina iš tiesų didoka  g.gif  TAi nupirkom keturis mažus teletabiukus už berods 23 lt. Tai vaikas padebesiais skrajoja - ir lovoj, ir valgo, ir šokidina per dieną po kokį 100 kartų. Vienu žodžiu, tikra fanė  cool.gif
Pasirodo, kiek nedaug reikia vaikui, kad būtų laimingas wub.gif

Tai ir man teko pirkti to didelio tinkio vinkio kopija tik mažesnę doh.gif , nes manasis tos dėžės iš rankų paleist nenorėjo lotuliukas.gif O tu kalbi apie tuos per sprindi mažiukus plasmasinius g.gif Man kokie jie faini gailiuosi ir kad nenupirkau su ta nuolaida ax.gif Ne visa diena žaidžia, bet jei žiūri filmuką, tai būtinai pasisodins šalia savęs thumbup.gif
Atsakyti