Įkraunama...
Įkraunama...

Tabletės ir svoris

QUOTE(Dieter @ 2011 12 07, 11:59)
Man visada atrodė keista, kaip tas svoris auga.
Vartojau 'Lindynette 20' apie 4 metus svoris nepakito, nei nuo jų per tuos metus. Dabar naudoju KŽ, svoris taip pat neauga.
Nuo tada kai pradėjau vartoti KP svoris pakito 1 kg, bet čia ne nuo tablečių, tiesiog augau, brendau, dariausi moteriškesnė.

O jei blogai parinktos tabletės, tai gal nevartoti reikia, o keisti, ieškoti kitų sprendimų su ginekologu mirksiukas.gif



Pritariu visom keturiom - jei nuo tablečių kažkas vyksta organizme, vadinasi jos netinka. Reikia prašyt gydytojo, kad kitas skirtų arba kitą priemonę rinktis....
Pasirinkimas šiais laikais tikrai nemažas. Reikia tik noro ir šiek tiek pastangų.
Jei nuo tablečių per mėnesį ar kelis priaugama apie 20 kg. tai jau tikrai nenormalu....
beje, skirtingų moterų svoris artėjant mėnesinėms gali svyruoti nuo 0 iki 4 kg. Irgi iš savo protingosios, gerosios ginekologės sužinojau.... Tipo skysčiau kaupiasi ir pan.
Atsakyti
QUOTE(voveriukas81 @ 2011 12 07, 14:23)
Pritariu visom keturiom - jei nuo tablečių kažkas vyksta organizme, vadinasi jos netinka. Reikia prašyt gydytojo, kad kitas skirtų arba kitą priemonę rinktis....
Pasirinkimas šiais laikais tikrai nemažas. Reikia tik noro ir šiek tiek pastangų.
Jei nuo tablečių per mėnesį ar kelis priaugama apie 20 kg. tai jau tikrai nenormalu....
beje, skirtingų moterų svoris artėjant mėnesinėms gali svyruoti nuo 0 iki 4 kg. Irgi iš savo protingosios, gerosios ginekologės sužinojau.... Tipo skysčiau kaupiasi ir pan.



Siaubas, nuo tablečių priaugti 20 kg?.... net baisu įsivaizduot....
Jau ryškiai kažkas negerai organizme. Jau tikrai geriau kitą priemonę rinktis. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lietaus debeselis @ 2011 12 07, 16:21)
Siaubas, nuo tablečių priaugti 20 kg?.... net baisu įsivaizduot....
Jau ryškiai kažkas negerai organizme. Jau tikrai geriau kitą priemonę rinktis. blink.gif



tik reikia protingai pasirinkti smile.gif ne darugių istorijų klausytis, kaip kam buvo, o su gydytoja pasitarti.
Atsakyti
QUOTE(voveriukas81 @ 2011 12 12, 14:21)
tik reikia protingai pasirinkti smile.gif ne darugių istorijų klausytis, kaip kam buvo, o su gydytoja pasitarti.

Jo, kai tokios bėdos, tai tik bėk pas gydytoją! O jau paskui ir mums patart galėsi wink.gif
Atsakyti
Nu as tai vartoju Jazmin ir jokio svorio augimo nepastebejau ,nors vartoju jau 5 metai :hmBandziau daug ,buvo ir tepliojimu ir nesamoniu ,o tik su sitais man viskas gerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerta: 13 gruodžio 2011 - 14:15
QUOTE(Kerta @ 2011 12 13, 14:15)
Nu as tai vartoju Jazmin ir jokio  svorio augimo nepastebejau ,nors vartoju jau 5 metai  :hmBandziau daug ,buvo ir tepliojimu ir nesamoniu ,o tik su sitais man viskas gerai  g.gif




Neprisimenu, ar klausiau, bet nuo pleistro tokių nesąmoniu nebūną? nieks nežinot? noriu pradėt. Kiap tik laukiu mmm:)
Atsakyti
AŠ kad ir neturiu viršsvorio, geriu Lindynette 20, tai man dar net ir nukrito svoris keliais kg, nieko nesistengiant, nes nei kiek apetito nepadidino, gal net sumažino g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 12 15, 17:36)
AŠ kad ir neturiu viršsvorio, geriu Lindynette 20, tai man dar net ir nukrito svoris keliais kg, nieko nesistengiant, nes nei kiek apetito nepadidino, gal net sumažino  g.gif  bigsmile.gif



Manau, svoris auga tikrai ne nuo kontraceptinių tablečių. Čia visai kitokie dalykai - medžiagų apykaita, valios trūkumas, per didelis suvalgyto maisto kiekis.
O jei kurios tabletės ir keičia medžiagų apykaitą, kaip kai kurios moterys linkusios teigti diskusijose - tai galima rinktis kitą priemonę. Pavyzdžiui, pleistrą ar dar ką nors.... tik pasitart su gydytoja pirmiausia derėtų.... ji geriausiai patars.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurencija laurute: 19 gruodžio 2011 - 16:55
SVEIKI
gal galite patarti kokias nors kontraceptines piliules bet kad svoris neaugtu nuo ju.
bijau gerti hormonines nes labai bijau svorio priaugti. doh.gif
Atsakyti
As jau metus geriau Jeanine, priaugau 7 kg, prieš mėnesines savijauta blogesnė nei kad nėščia buvau, norisi ne valgyti o prisiryti, suraus po to saldaus, o ant viršaus ir vėl suraus, kažkoks košmaras.
dabar gydytojas išrašė Qlaira, žiurėsiu kas bus, bet lapelyje skaičiau kad svorio augimas dažnas šalutinis poveikis. Gal kuri gėrėt šitas, kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(lavazia @ 2012 01 25, 22:15)
As jau metus geriau Jeanine, priaugau 7 kg, prieš mėnesines savijauta blogesnė nei kad nėščia buvau, norisi ne valgyti o prisiryti, suraus po to saldaus, o ant viršaus ir vėl suraus, kažkoks košmaras.
dabar gydytojas išrašė Qlaira, žiurėsiu kas bus, bet lapelyje skaičiau kad svorio augimas dažnas šalutinis poveikis. Gal kuri gėrėt šitas, kaip jums?


man tas pats tik kitas KT naudoju, bet irgi persivalgymo priepuoliai uzeina, saldaus suraus noras, nors pries tai isvis saldumynu beveik nevalgiau, dabar tiesiog nenormaliai, priaugau per nepilna pusmeti 6kg
Atsakyti
Kurį laiką vartojau KT (daugiau niekada gyvenime nebevartosiu schmoll.gif ) ir svoris augo nežmonišku greičiu, pūčiausi kaip balionas dienom. Fe schmoll.gif
Atsakyti