Įkraunama...
Įkraunama...

Tabletės ir svoris

Na man tai ne tik svoris nekrito, kai stengiausi numesti priaugusius 5kg, bet dar ir nuotaika labai apatsiska budavo... dienos atrode vienodai pilkos... Geriau as jas sumoj gal 5 metus.. pradejau nuo diane 35 gydymo tikslais, po to perejau prie Janine, Mercilon. Be to dar pradejo mane persekioti pienlige... baisiai namalonus dalykas gi, kas turit tai suprantat mane..
Atsakyti
As vartoju Harmonet ir mano svoris visiskai nepakito. Valgau tiek pat kaip ir seniau.
Atsakyti
Sveikutes,
As puse metu vartojau Diane 35, o kita puse metu Novinnete. Vienu zodziu KT vartojau 1 metus. Labai esu nepatenkinta siomis KT. Negana to kad per puse metu priaugau 5 kg. dar ir savijauta buvo ne kokia, jauciausi kaip pripusta lele.Svoris buvo nepakites nuo 18 metu. Dabar man 24 metai, tai kai tik pradejau vartoti KT is karto svoris po kokiu 3 menesiu po 1 kg. ir priaugdavo. Sunku kai sveriau 53 kg. o dabar netoli 60 kg. SIAUBINGA Pries 2 menesius nustojau vartoti KT ir dabar labai gerai jauciuosi. Svoris pamazu krenta. Dabar saugomes su gumytemis. Rekomenduoju "Durex" tikrai geri, nepalyginami su kitais.
As pavartojus KT nesiulyciau niekam vartoti. Daugelio mano draugiu tas pats likimas papildomi nereikalingi kg. O tai kiekvienai is musu yra SIAUBAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vituly: 16 rugsėjo 2004 - 13:38
QUOTE (vituly @ 2004 09 16, 13:34)
Sveikutes,
As puse metu vartojau Diane 35, o kita puse metu Novinnete. Vienu zodziu KT vartojau 1 metus. Labai esu nepatenkinta siomis KT. Negana to kad per puse metu priaugau 5 kg. dar ir savijauta buvo ne kokia, jauciausi kaip pripusta lele.Svoris buvo nepakites nuo 18 metu. Dabar man 24 metai, tai kai tik pradejau vartoti KT is karto svoris po kokiu 3 menesiu po 1 kg. ir priaugdavo. Sunku kai sveriau 53 kg. o dabar netoli 60 kg. SIAUBINGA Pries 2 menesius nustojau vartoti KT ir dabar labai gerai jauciuosi. Svoris pamazu krenta. Dabar saugomes su gumytemis. Rekomenduoju "Durex" tikrai geri, nepalyginami su kitais.
As pavartojus KT nesiulyciau niekam vartoti. Daugelio mano draugiu tas pats likimas papildomi nereikalingi kg. O tai kiekvienai is musu yra SIAUBAS

Jo .... as irgi tas pacias vartojau, tai ir pas mane prabliemackos su svoriu iskilo mad.gif Labiausiai kilo nuo Diane35, nuo Novynette ne taip smarkiai. Bet pries metus vartijau Cilest tai svoris gal net sakyciau ir nukrites smile.gif , nors as tuo metu rukiau g.gif tai net ir nezinau nuo ko tas poveikis toks buvo...
Atsakyti
Nuo Cilest ir man svoris nukrito thumbup.gif
O šiaip tai Novynette tai tas pats Marvelon'as wink.gif
Atsakyti
Ir as nuo Cilesto 6kg pameciau thumbup.gif
Atsakyti
kas ruko ir geria KT....padideja rizika kruties veziu susirgti..... wink.gif taip kad as nerizikuociau........ir aplamai kruties vezio procentas labai pakilo......
Atsakyti
QUOTE (Isabelle @ 2004 09 20, 07:23)
kas ruko ir geria KT....padideja rizika kruties veziu susirgti..... wink.gif taip kad as nerizikuociau........ir aplamai kruties vezio procentas labai pakilo......

As jau daugiau kaip metai nerukau ir nenoriu thumbup.gif Prie manes gali rukyti kas nori ir kiek nori, bet man noro jokio. Pasakoja kitos pazystamos, kad niekaip nesigauna joms mesti, o as tai pasakiau sau kad gana ir viskas wink.gif Nors paskatino mesti gal visai kitas dalykas, jis labai liudnas, bet pamoka gera. Mano tevelis mire nuo plauciu ligos, o tai buvo baisiau uz vezi. Ir kai reikejo prie jo budeti reanimacijoje ir kai tavo akyse dusta ir negali niekuo padeti tai nezmoniskai baisu. Ir mire jis - uzduso, o visa gyvenima ruke, ir labai jau senai sirgo ta liga, bet vistiek nemete iki tol kol neatsirado reanimacijoje o po paros prasidejo koma. Tada pati sau pasakiau, kad as esu stipresnes valios nei jis. Ir zinokite tikrai esu savimi patenkinta, nors man mama vis sakydavo, kad esi labai panasi i teveli ir ligas gali buti paveldejusi is jo ir t.t. Bet siuo klausimu as kitokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Saga @ 2004 09 07, 12:26)
manu....o tu is viso gyvenime turejai probelmu su svoriu? ar laikeisi dietu, kudinaisi, prisiziurejai maisto..... nes kazkodel skaitant, jeigu raso visos kurios turi gyvenime problemu su antsvoriu tai priauga is tiesu kokias tabletes begertu.... ..na gal as klystu, gal ir kitokiu nuomoniu atsiras dar  g.gif  g.gif

Na, drischiau paprieshtarauti....
Problemeliu su svoriu turejau visuomet, taciau nepasakyciau, kad nuo KT mano svoris padideja visuomet.
Ash nuo tokiu KT, kurias anksciau geraiu (Tri regol berods ) - apie 8 kg priaugau.
Bet tai atsitiko per metus laiko, o po to svoris nekito - tai sukusdavau - tai pastoredavau ir galiausiai pavartojusi jas apie 4 metus - grizhau prie savo "pradinio" svorio.

Dabar geriu Yarina - dar tik viena pakuote sugeriau, taciau numeciau 6 kg.

I tai kad svoris padideja tik toms, kurios turi ar turejo problemu su svoriu, tai kontraargumentas butu toks, jog kiek esu manciusi gyvuu pavyzdziu - tai beveik visos, kurios gere Diane 35 uzhsimete ne maziau kaip po 5 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0nora0: 20 rugsėjo 2004 - 08:24
gal ir man pakeist, nu shoods vel plius 2 kg, ir pasisverus nustebau, bo sia savaite maziau valgiau, plius nevalgymas nuo 6, ir bac 2 kg...

i kokias man pakeist ?
Atsakyti
Geriu Gracial daugiau kaip metus ir per ta laika ne vieno papildomo kg prie savo jau turimu 54 nepriaugau doh.gif gaila mazumele, nes esu stipena ir jokie papildomi valgymai nepadeda sad.gif
Atsakyti
Nors turiu pakankamai virsvorio, bet Mercilon nepridejo ne vieno kg, nors vartoju jau metus. ir Cilest nepridejo.
Atsakyti